נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pegasus
קיבל.ה  170 לייקים

555 כתב: 02 נובמבר 2021, 08:14 עכשיו גם ראשון לציון ניצחה.
החתימה רכז מדהים.
בחולון היה מפלצת.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

Pegasus כתב: 02 נובמבר 2021, 11:41
555 כתב: 02 נובמבר 2021, 08:14 עכשיו גם ראשון לציון ניצחה.
החתימה רכז מדהים.
בחולון היה מפלצת.
ברור שיחתימו. נמאס מההנהלה הזו.
555
קיבל.ה  623 לייקים

יש אופציות לשחרר את בראון והרננדז וזה לא קורה, בושה.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

מה הכוונה אופציות? אופציית קאט בחוזה?
555
קיבל.ה  623 לייקים

סעיפי יציאה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

בחוזה של בראון יש סעיף יציאה רק במקרה של פציעה חוזרת בכתף.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

מעניין, מאיפה המידע?
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

על בראון במקרה של פציעה כבר פורסם.
על הרננדז לא שמעתי.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 נובמבר 2021, 15:10 על בראון במקרה של פציעה כבר פורסם.
על הרננדז לא שמעתי.
על הרננדז יש בכל חודש.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 נובמבר 2021, 15:10 על בראון במקרה של פציעה כבר פורסם.
על הרננדז לא שמעתי.
לינק?
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

https://www.google.com/amp/s/www.israel ... 71%3famp=1
פה מדובר על כל מיני התניות שקיימות בחוזה למקרה של פציעה חוזרת.
אני זוכר שקראתי על זה דווקא במקום אחר, אבל אני לא מוצא את זה כרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

אז אין לינק. כי גם אני לא מצאתי את זה בשום מקום.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

כתוב לך פה שיש התניות בחוזה למקרה של פציעה חוזרת.
לא ברור לי מה אתה רוצה.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא, כתוב שיש התניות בחוזה, לאו דווקא במקרה של פציעה חוזרת. בכל מקרה, הבנתי את התמונה ואת המקור למידע. תודה לך
אינתי עומרי, הפועל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני אעזור לדיון להתקדם - לדעתי מר פאסיב אגרסיב מנסה לרמוז שאתם יודעים מה מצב החוזה של בראון כי אתם מקורבים להנהלה והם סיפרו לכם את זה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaסומךיובל
beny
קיבל.ה  256 לייקים

Noam כתב: 03 נובמבר 2021, 00:43 אני אעזור לדיון להתקדם - לדעתי מר פאסיב אגרסיב מנסה לרמוז שאתם יודעים מה מצב החוזה של בראון כי אתם מקורבים להנהלה והם סיפרו לכם את זה.
לא צריך להיות מקורבים להנהלה, צריך פשוט להשתתף באסיפות של העמותה, כל חבר עמותה מוזמן
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

אה, אז זה לא פורסם? אני מבולבל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1241 לייקים

אתה? מבולבל? לא יכול להיות!
כתבו לך שהדברים דווחו בעל פה למשתתפים באסיפות העמותה. מה יכול להיות מבלבל בזה?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

שלפני כן נכתב שזה פורסם בתקשורת.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1241 לייקים

"אני זוכר שקראתי על זה דווקא במקום אחר, אבל אני לא מוצא את זה כרגע" אכן נשמע כמו התחייבות לספק לינק.
זה מה שכל כך בלבל אותך? הוא אמר שאין לו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא, מה שמטריד אותי הוא חוסר השייכות שאני מרגיש לדבר הזה שנקרא הפועל כדורסל, תחושה שבאה בסתירה למושקעות הרגשית הרבה שלי במועדון ובמה שהרגשתי שהןא מייצג עבורי. זה מבאס וזה לא התחיל היום, וכנראה אני לא היחיד שמרגיש כך.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

אני באופן אישי לא נתקלתי בפרסום בתקשורת לגבי החוזה של בראון, אלא אכן שמעתי את הדברים באסיפת העמותה האחרונה.
בדרך כלל לא רצוי להוציא מידע שנמסר באסיפות אבל אם כבר נאמר או נכתב משהו לא נכון בנושא, כמו במקרה הנ"ל, לדעתי עדיף להעמיד את הדברים על דיוקם.
כל אוהד שמושקע רגשית במועדון יכול לעשות חברות בעמותה, להגיע לאסיפות עמותה, לשאול ולקבל את כל המידע שהוא רוצה.
אם הוא עדיין מרגיש חוסר שייכות זו כבר בעיה שלו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךFrenzyNoam
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

הקטע המצחיק הוא שיש פה אנשים שבאמת מכירים חברי הנהלה באופן אישי ולא מסתירים את זה בשום צורה, ועדיין כל משתמש פה מסומן בתור משת"פ אפשרי כאילו מדובר מינימום בשטאזי.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

הבעיה היא לא קשר ישיר לחברי הנהלה, אלא התחושה שגם כשקיים קשר כזה דרך מבנה הבעלות של עמותת אוהדים, לא קיימת שקיפות אמיתית. כמו למשל, בדוגמא הבולטת יותר של כניסת בעלים אלמוני ששמו לא נגלה גם לפני חברי העמותה לפני כמה שנים. או, בדוגמה הבולטת פחות, זהות האנשים שבוחרים את השחקנים בקבוצה, שאלא אם זו לקות קוגניטיבית שקיימת רק אצלי, עדיין לא הבנתי מי הם. וזה לא כי אין לי קשר לחברי הנהלה או כי אין לי את מי לשאול, אלא כי ההוויה כולה היא של מועדון חברים סגור ומצומצם.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

נאמר כבר פעמים רבות בשיחות הזום עם רמי והצוות המקצועי שמי שבוחר את השחקנים זה המאמן ביחד עם עידן פלדה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

הבנתי. וחוץ מהם אף אחד לא מעורב בבחירת השחקנים?
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4094 לייקים

לא שידוע לי.
אני בכל אופן לא זוכר משהו אחר שנאמר בנושא, אבל אולי יש פה כאלה שיודעים טוב ממני.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 נובמבר 2021, 14:30 הבעיה היא לא קשר ישיר לחברי הנהלה, אלא התחושה שגם כשקיים קשר כזה דרך מבנה הבעלות של עמותת אוהדים, לא קיימת שקיפות אמיתית. כמו למשל, בדוגמא הבולטת יותר של כניסת בעלים אלמוני ששמו לא נגלה גם לפני חברי העמותה לפני כמה שנים. או, בדוגמה הבולטת פחות, זהות האנשים שבוחרים את השחקנים בקבוצה, שאלא אם זו לקות קוגניטיבית שקיימת רק אצלי, עדיין לא הבנתי מי הם. וזה לא כי אין לי קשר לחברי הנהלה או כי אין לי את מי לשאול, אלא כי ההוויה כולה היא של מועדון חברים סגור ומצומצם.
פעם היית באסיפת עמותה, שאלת מי בוחר שחקנים וסירבו לענות לך?
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא הייתי בשלוש השנים האחרונות באסיפת עמותה בדיוק מהסיבות שכתבתי למעלה, למרות שהיה לי מנוי בכל שנה עד הקורונה וגם עבדתי עבור המועדון בתדירות משתנה (בהתנדבות), כך שהתשובה לשאלתך היא שלילית - הנושא לא היה עמום כל כך עד התקןפה האחרונה. אבל למה זה מידע שצריך להשמר באסיפות עמותה? בעבר היה פה משתמש פעיל של הפועל תל אביב כדורסל, ובכלל הייתה תחושה שלא צריך להתחנן למידע כדי שיהיה גלוי. למה בכלל קיימת הפרדה בין מנויים לחברי עמותה כשהמספרים של שניהם יורדים בהתמדה? למה המנויים של הפועל פחות חשופים למידע רלוונטי על הקבוצה שלהם מחברי עמותה? למה אין מידע ברור לגבי הגירעון של המועדון/עמותה שמפורסם לקהל הרחב של הפועל?
אינתי עומרי, הפועל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

פרנקו לא רצה את הרננדז.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  786 לייקים

שמע אתה צריך לשחרר את פוזת הקורבן הנצחי המאוסה הזאת, נהיה בלתי נסבל לקרוא אותך
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 נובמבר 2021, 17:58 לא הייתי בשלוש השנים האחרונות באסיפת עמותה בדיוק מהסיבות שכתבתי למעלה, למרות שהיה לי מנוי בכל שנה עד הקורונה וגם עבדתי עבור המועדון בתדירות משתנה (בהתנדבות), כך שהתשובה לשאלתך היא שלילית - הנושא לא היה עמום כל כך עד התקןפה האחרונה. אבל למה זה מידע שצריך להשמר באסיפות עמותה? בעבר היה פה משתמש פעיל של הפועל תל אביב כדורסל, ובכלל הייתה תחושה שלא צריך להתחנן למידע כדי שיהיה גלוי. למה בכלל קיימת הפרדה בין מנויים לחברי עמותה כשהמספרים של שניהם יורדים בהתמדה? למה המנויים של הפועל פחות חשופים למידע רלוונטי על הקבוצה שלהם מחברי עמותה? למה אין מידע ברור לגבי הגירעון של המועדון/עמותה שמפורסם לקהל הרחב של הפועל?
למה המנויים חשופים פחות מחברי עמותה? כי חברי עמותה הם.. איך לאמר זאת בבירור? חברי עמותה. לחברי עמותה יש זכות לדעת יותר על המתרחש בקבוצה כמו שלחברי הנהלה בקבוצה בבעלות פרטית יש יותר זכות מאשר למנויים.
מהו המידע אותו בוחרים לחשוף רק לחברי עמותה והאם זה נכון לחשוף מידע כזה או אחר גם לשאר הקהל או לכל מי שזה מעניין אותו? זו שאלה יותר רלוונטית. אני מניח שכל דבר שלא מתפרסם נעשה מתוך חשש שפרסום שלו יפגע בקבוצה (ואני לא אומר שהחשש הזה בהכרח מוצדק).
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
555
קיבל.ה  623 לייקים

פרימו לוי כתב: 03 נובמבר 2021, 20:26 שמע אתה צריך לשחרר את פוזת הקורבן הנצחי המאוסה הזאת, נהיה בלתי נסבל לקרוא אותך
מי
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

Frenzy כתב: 03 נובמבר 2021, 20:36
האדום הצורר כתב: 03 נובמבר 2021, 17:58 לא הייתי בשלוש השנים האחרונות באסיפת עמותה בדיוק מהסיבות שכתבתי למעלה, למרות שהיה לי מנוי בכל שנה עד הקורונה וגם עבדתי עבור המועדון בתדירות משתנה (בהתנדבות), כך שהתשובה לשאלתך היא שלילית - הנושא לא היה עמום כל כך עד התקןפה האחרונה. אבל למה זה מידע שצריך להשמר באסיפות עמותה? בעבר היה פה משתמש פעיל של הפועל תל אביב כדורסל, ובכלל הייתה תחושה שלא צריך להתחנן למידע כדי שיהיה גלוי. למה בכלל קיימת הפרדה בין מנויים לחברי עמותה כשהמספרים של שניהם יורדים בהתמדה? למה המנויים של הפועל פחות חשופים למידע רלוונטי על הקבוצה שלהם מחברי עמותה? למה אין מידע ברור לגבי הגירעון של המועדון/עמותה שמפורסם לקהל הרחב של הפועל?
למה המנויים חשופים פחות מחברי עמותה? כי חברי עמותה הם.. איך לאמר זאת בבירור? חברי עמותה. לחברי עמותה יש זכות לדעת יותר על המתרחש בקבוצה כמו שלחברי הנהלה בקבוצה בבעלות פרטית יש יותר זכות מאשר למנויים.
מהו המידע אותו בוחרים לחשוף רק לחברי עמותה והאם זה נכון לחשוף מידע כזה או אחר גם לשאר הקהל או לכל מי שזה מעניין אותו? זו שאלה יותר רלוונטית. אני מניח שכל דבר שלא מתפרסם נעשה מתוך חשש שפרסום שלו יפגע בקבוצה (ואני לא אומר שהחשש הזה בהכרח מוצדק).
למה מנויים הם לא חברי עמותה פשוט? האם ההפרדה הזו משרתת את הקבוצה באופן כלשהו? הרי מספר המנויים וגם מספר חברי העמותה בירידה דרסטית, כך שאפילו כלכלית לא בטוח שזה צעד נכון.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1183 לייקים

עיניין פעוט של מנהל תקין , לעמותה יש ספר חברים שצריך להיות מנוהל בהתאם לדרישות רשם העמותות.
מעבר לכך , שמהרגע הראשון לא היה רצון להצמיד בין השניים , למה שמי שרוצה להיות מנוי יחוייב להיות חבר עמותה אם אין לו עיניין בכך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

מילפורד כתב: 04 נובמבר 2021, 09:33 עיניין פעוט של מנהל תקין , לעמותה יש ספר חברים שצריך להיות מנוהל בהתאם לדרישות רשם העמותות.
מעבר לכך , שמהרגע הראשון לא היה רצון להצמיד בין השניים , למה שמי שרוצה להיות מנוי יחוייב להיות חבר עמותה אם אין לו עיניין בכך?
ולהיפך. כבר ארבע שנים שאין לי שום יכולת להגיע להרבה משחקים (לצערי הרב) אז אין לי מנוי, אבל אני עדיין רוצה להיות חבר עמותה.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא נראה לי בעייתי לאפשר למי שרוצה להיות חבר עמותה להיות חבר עמותה בלי מנוי, ולהפך. אבל מה הבעיה להצמיד את תשלום החברות לעמותה במחיר ייצוגי (נגיד, שקל) לתשלום על המנוי? למה ברמה המהותית קניית מנוי, שמסמנת שייכות לקהילה ותמיכה כלכלית בקבוצה ובמועדון, צריכה להיות שונה מחברות בעמותה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1183 לייקים

כי היא שונה , שני דברים שונים במהותם.
מי שרוצה את שניהם , שיעשה את שניהם , מי שרוצה אחד מהם שיעשה אחד מהם.
למה לך נראה שזה צריך להיות מוצמד?
יש מחיר מנוי קצת מוזל לחברי עמותה , כלומר מה שאתה מבקש כבר קיים , אז מה בדיוק אתה רוצה? חוץ מלהתלונן...
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

יש הבדל בין הוזלה מ400 ל200 להצמדה למחיר המנוי. אשמח אם תסביר לי מה ההבדל בין מנוי לחבר עמותה מבחינת המשמעות של שניהם בשייכות למועדון, מעבר לשמות השונים והצורך של המועדון בהכנסה נוספת, שכרגע גם כנראה לא קיימת.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

אני מניח שיש אנשים שיש להם מנוי פשוט כי הם אוהבים כדורסל, אבל לא מעניינת אותם מעורבות יותר מזה. ולחלופין יש אנשים שיש להם יותר עניין ויכולת להיות מעורבים בקבוצה (בצורת חברות בעמותה) מאשר להגיע לכל משחק, לדוגמה מעדיפים לראות בטלוויזיה.
חוץ מזה כמובן שקיים עניין התשלום. אני מניח שהנחה במחיר המנוי או חברות בעמותה כמו שאתה רוצה לא אפשרית כלכלית.
שליחת תגובה