דוידה אושר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

עכשיו גם לרפואה אהובכם אתם לא מאמינים?
ואני זה שמאמין באנשי לטאה...
שער 5 זה הלב
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רפואה אומר מה שהוא צריך לומר כדי ליישר קו
לפני שבוע אמר שנסגר הסגל ברור ככה שברור שהוא לא התכוון למה שאמר היום
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 26 אוגוסט 2022, 09:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רפואה אמר שלא שיתף אותו בטוטו כדי לשמור אותו לליגה.
אמר גם שהסגל סופי למעט בלם שמחפשים.
די ברור שזה היה מאחורי הגב שלו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

רפואה הבין שהוא צריך ליישר קו עם כל הנפצה שתגיע, פעם היה לו יותר עמוד שדרה מול ניסנובס
עוד אחד שהפך לבובה

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Hayco כתב: 25 אוגוסט 2022, 23:58 רפואה הבין שהוא צריך ליישר קו עם כל הנפצה שתגיע, פעם היה לו יותר עמוד שדרה מול ניסנובס
עוד אחד שהפך לבובה

אני לא חושב שזה בקטע כזה, תכלס חלום שלו שהם יפטרו אותו.
זה יותר בקטע של אם הוא כבר פה עדיף לו לא לעורר מהומות כדי לנסות להוציא משהו מהקבוצה הזאת.
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

או שבאמת היה ידוע לכל שדוידה יימכר השנה…
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדD red imperia
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

רדפוקס כתב:
Hayco כתב: 25 אוגוסט 2022, 23:58 רפואה הבין שהוא צריך ליישר קו עם כל הנפצה שתגיע, פעם היה לו יותר עמוד שדרה מול ניסנובס
עוד אחד שהפך לבובה

זה יותר בקטע של אם הוא כבר פה עדיף לו לא לעורר מהומות כדי לנסות להוציא משהו מהקבוצה הזאת.
לא חושב שזה החלום שלו.
הפועל זה הצ׳אנס היחיד שלו לאמן קבוצה גדולה.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Nati כתב: 26 אוגוסט 2022, 02:34
רדפוקס כתב:
עוד אחד שהפך לבובה

לא חושב שזה החלום שלו.
לצערי הרב, אתה ועוד מעט מאוד אוהדי הפועל חושבים עדיין שהפועל קבוצה גדולה. מחוץ לאוהדים שלנו כבר אף אחד לא חושב ככה כבר.
לירון האדום
קיבל.ה  1804 לייקים

jonati כתב:
רדפוקס כתב: אני לא חושב שזה בקטע כזה, תכלס חלום שלו שהם יפטרו אותו.
לא חושב שזה החלום שלו.
לצערי הרב, אתה ועוד מעט מאוד אוהדי הפועל חושבים עדיין שהפועל קבוצה גדולה. מחוץ לאוהדים שלנו כבר אף אחד לא חושב ככה כבר.
הפועל זה מועדון גדול ומפואר.
אי אפשר להתווכח עם זה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

הפועל זה מועדון גדול בלי שייח, ובעידן השייחים השאלה היחידה זה אם יש לך או אין לך שייח.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

De Niro כתב: 25 אוגוסט 2022, 18:46
teknoboy כתב:
De Niro כתב: 25 אוגוסט 2022, 18:19 אין כסף בהפועל.זה כל הסיפור.מנהל מקצועי כזה או אחר לא ישנה.
גם כשאין לך כסף, אתה יכול לחפש תחליף שמתאים לדרישות שלך החל ביום שבו הוחלט שדווידה ישוחרר בקיץ (הייתי אומר שראוי להתחיל לפני, אבל בוא לא נגזים) במקום יום אחרי שדווידה משוחרר.
שלא לדבר על זה שיכולת לסגור איתו יום אחרי שמכרת את ליידנר בלי שום תירוצי נזילות וכו', ואז במחזור הראשון הוא כבר היה מתאמן עם הקבוצה, ולא נוחת לבדיקה רפואית ערב המחזור השלישי.

יודע מה? במיוחד כשאין לך כסף אתה צריך להשקיע את הזמן מראש, כי בסכומים שלך יש מצב שנפילה לא תהיה סתם שחקן חלש, אלא דייג שהסתנן איכשהו למאגר של טרנספרמרקט.
מסכים.ועדיין זה מזכיר הדיונים על מקום 5 או 7 או 8 או 9.זה עדיין לא משנה את העובדה שאנחנו לא מועדון רלוונטי לתארים.
זה שאנחנו לא רלוונטיים, כרגע, לתארים לא אומר שלא צריך להתנהל במקצוענות ולמקסם את היכולות, במסגרת התקציב שעומד לרשותך.
אני מקווה, שהמינוי של בוקסנבאום, ישפר מאד את התפקוד המיקצועי בהמשך. ברור שיכולתו להשפיע לגבי העונה היו מוגבלות מאד.
אנחנו קבוצה שכל שנה ב 3-4 שנים האחרונות, מחליפה כ 10 שחקנים בתוכם כ 4 שחקני הרכב קבוע! כך אי אפשר לבנות שום דבר, אפילו אם אין לך תקציבי ענק.
בניית קבוצה היא תהליך ארוך של מספר שנים. אם רוצים באמת לעשות משהו יפה ולהכים תשתית לזינוק במידה ויגיע מישהו עם כסף, צריך לבנות שלד ואז כל שנה לחזק או להשביח עמדה או 2.
לצערי עד עכשיו אנחנו רחוקים מזה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אדום ותיק כתב:
De Niro כתב: 25 אוגוסט 2022, 18:46
teknoboy כתב: גם כשאין לך כסף, אתה יכול לחפש תחליף שמתאים לדרישות שלך החל ביום שבו הוחלט שדווידה ישוחרר בקיץ (הייתי אומר שראוי להתחיל לפני, אבל בוא לא נגזים) במקום יום אחרי שדווידה משוחרר.
שלא לדבר על זה שיכולת לסגור איתו יום אחרי שמכרת את ליידנר בלי שום תירוצי נזילות וכו', ואז במחזור הראשון הוא כבר היה מתאמן עם הקבוצה, ולא נוחת לבדיקה רפואית ערב המחזור השלישי.

יודע מה? במיוחד כשאין לך כסף אתה צריך להשקיע את הזמן מראש, כי בסכומים שלך יש מצב שנפילה לא תהיה סתם שחקן חלש, אלא דייג שהסתנן איכשהו למאגר של טרנספרמרקט.
מסכים.ועדיין זה מזכיר הדיונים על מקום 5 או 7 או 8 או 9.זה עדיין לא משנה את העובדה שאנחנו לא מועדון רלוונטי לתארים.
זה שאנחנו לא רלוונטיים, כרגע, לתארים לא אומר שלא צריך להתנהל במקצוענות ולמקסם את היכולות, במסגרת התקציב שעומד לרשותך.
אני מקווה, שהמינוי של בוקסנבאום, ישפר מאד את התפקוד המיקצועי בהמשך. ברור שיכולתו להשפיע לגבי העונה היו מוגבלות מאד.
אנחנו קבוצה שכל שנה ב 3-4 שנים האחרונות, מחליפה כ 10 שחקנים בתוכם כ 4 שחקני הרכב קבוע! כך אי אפשר לבנות שום דבר, אפילו אם אין לך תקציבי ענק.
בניית קבוצה היא תהליך ארוך של מספר שנים. אם רוצים באמת לעשות משהו יפה ולהכים תשתית לזינוק במידה ויגיע מישהו עם כסף, צריך לבנות שלד ואז כל שנה לחזק או להשביח עמדה או 2.
לצערי עד עכשיו אנחנו רחוקים מזה.
יש לי חדשות.אנחנו נמשיך להחליף את רוב ההרכב כל עונה.כל שחקן שיעשה עונה אחת טובה אצלנו יעזוב.
אין כסף אז אין גם המשכיות.
רק הפועל
קיבל.ה  1472 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 אוגוסט 2022, 10:51 הפועל זה מועדון גדול בלי שייח, ובעידן השייחים השאלה היחידה זה אם יש לך או אין לך שייח.
לפי השמועות עונה הבאה אמור להיות (הלווואי ) אם כי לא בטוח כמה זה אמין
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

רק הפועל כתב: 26 אוגוסט 2022, 11:29
טכנית לארז כתב: 26 אוגוסט 2022, 10:51 הפועל זה מועדון גדול בלי שייח, ובעידן השייחים השאלה היחידה זה אם יש לך או אין לך שייח.
לא יהיה כלום
כי אין כלום
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

רק הפועל כתב: 26 אוגוסט 2022, 11:29
איזה שמועות? עם עיסאווי?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

jonati כתב: 26 אוגוסט 2022, 09:42
רדפוקס כתב: אני לא חושב שזה בקטע כזה, תכלס חלום שלו שהם יפטרו אותו.
לא חושב שזה החלום שלו.
הפועל עדיין מועדון גדול ושתדע שגם רפואה חושב ויודע שהפועל זה מועדון גדול
והאמת גם כל אלה מסביב שכל הזמן עסוקים בלהגיד כמה הפועל זה כבר לא מועדון גדול יודעים שהפועל זה מועדון גדול
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioadom4
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

כרובית כתב: 26 אוגוסט 2022, 11:40
לא חושב שזה החלום שלו.
והאמת גם כל אלה מסביב שכל הזמן עסוקים בלהגיד כמה הפועל זה כבר לא מועדון גדול יודעים שהפועל זה מועדון גדול
אה אז רפואה אמר שאנחנו מועדון גדול. אז אני פעם ראשונה אומר את זה לקח לי כמה שנים אבל אנחנו כבר רחוקים מלהיות מועדון גדול, איזה ילד ירצה להיות היום אוהד הפועל כל הילדים רוצים או חיפה או מכבי תל אביב ואם הם מהדרום באר שבע, כמה שנים לא היינו באירופה כמה שנים עם הניסנוב גם לא ניהיה, יש ניהול שכונה עם כמות תביעות לא רגילה. חוץ מקהל שאני מעריך ירד בחצי בכמה שנים הבאות אם נמשיך עם הניסנוב אין היום כלום במועדון סתם עוד מועדון בארץ
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

המשחק נגד סכנין יהיה המשחק הראשון בו אושר דוידה איננו חלק מהמועדון אחרי שעזב בתחילת השבוע לסטנדרד ליאז'. בצוות המקצועי מחפשים עדיין חלופה ראויה, אך כרגע לא נראה שיש משהו רלוונטי על הפרק. בין השמות שהועלו כאופציה תחילה היו יובל אשכנזי ואביב אברהם, אך מסתמן כי שני השמות הללו ירדו מהפרק, הראשון על רקע מקצועי והשני על רקע תקציבי.
אביב אברהם? בעיה תקציבית וזה עוד אחרי מכירת שחקנים ב-15 מיליון שקל. לא תגידו רפאלוב, דיא סבע וכו', אלא אביב אברהם, שחקן מחליף ממכבי נתניה, בעיה תקציבית להחתימו.
מ.ס אשדוד זה כאן.

חכו זה ממשיך.
למרות ההכנסה הנוספת לקופת המועדון ממכירתו של דוידה, מסתמן כי האדומים מחפשים שחקן חופשי ולא לרכוש שחקן בכסף. מדובר באתגר לא פשוט משום שבשלב הזה של חלון ההעברות לא נותרו ישראלים פנויים איכותיים מספיק ומצבת הזרים מלאה לחלוטין.
בשלב הזה של החלון אין ישראלים פנויים? אבל חשבתי שיש מנהל מקצועי והכל מתוכנן ללא שליפות מהמותן? מהאנשים שהביאו לכם את "הופתעו לגלות".
מצבת הזרים מלאה לחלוטין? עוד הפתעה מטורפת אחרי שהחתמתם שוער שהוא זר למקצוע ומגן שמאלי בינוני מינוס במקום להשאיר את שולמייסטר כסותם החור, שלא נדבר על הבלם המכה שאפשר במקומו היה להביא את ההוא ממכבי פ"ת.

בקיצור כבר מכשירים את השטח כדי להחתים את ניב זריהן "בלית ברירה".
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

דוגיס כתב: 26 אוגוסט 2022, 13:25
אה אז רפואה אמר שאנחנו מועדון גדול. אז אני פעם ראשונה אומר את זה לקח לי כמה שנים אבל אנחנו כבר רחוקים מלהיות מועדון גדול, איזה ילד ירצה להיות היום אוהד הפועל כל הילדים רוצים או חיפה או מכבי תל אביב ואם הם מהדרום באר שבע, כמה שנים לא היינו באירופה כמה שנים עם הניסנוב גם לא ניהיה, יש ניהול שכונה עם כמות תביעות לא רגילה. חוץ מקהל שאני מעריך ירד בחצי בכמה שנים הבאות אם נמשיך עם הניסנוב אין היום כלום במועדון סתם עוד מועדון בארץ
הוא כתב שמחוץ לאוהדים אף אחד לא חושב שאנחנו קבוצה גדולה, אז אמרתי שזה לא נכון וציינתי את רפואה
אני לא אתווכח איתך על הניהול ועל זה שאין אירופה, זה נכון ועובדה
אבל לא מסכימה כשאומרים שאנחנו לא מועדון גדול, זה פשוט לא נכון
דווקא נראה שנכון לכרגע כמות הקהל לא השתנתה בכלל וזה באמת עם ניהול של תחת ושנים שהם חרא אחד גדול
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לא חושב שזה החלום שלו.
:heart:
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

teknoboy כתב: 25 אוגוסט 2022, 18:27
De Niro כתב: 25 אוגוסט 2022, 18:19 אין כסף בהפועל.זה כל הסיפור.מנהל מקצועי כזה או אחר לא ישנה.
גם כשאין לך כסף, אתה יכול לחפש תחליף שמתאים לדרישות שלך החל ביום שבו הוחלט שדווידה ישוחרר בקיץ (הייתי אומר שראוי להתחיל לפני, אבל בוא לא נגזים) במקום יום אחרי שדווידה משוחרר.

אני באמת לא יודע אבל להבנתי זה המצב.
כמו עם ליידנר היה ברור שאושר מיועד להימכר הקיץ. אחרי שהעונה כבר נפתחה ו 95% מהסגלים נסגרו רפואה וכנראה גם אנשי המועדון הגיעו להבנה שזה לא יקרה.
לפני שבוע וחצי ליאז פנו וכולם הבינו שזה עכשיו או אולי אף פעם, כי עוד עונה כמו החצי השני והוא לא נמכר לשום מקום בחיים. לכן המו"מ היה מהיר החלטי מבלי הרבה קשקשת.
זה גם מסביר את שצי האמירות של רפואה
1. הסגל סגור = כי באמת בזמנו אף אחד כבר לא האמין שתגיע הצעה.
2. ידענו שדווידה ימכר, כי זאת באמת היתה תוכנית העבודה.

כמו שכבר אמרו
סוליך, לאיוס, אוזבלט, גונזאלס הם שחקני ה"קו" שהביאו יחד עם שחקני הנוער.. אולם מאחר ולגונזאלס יוצא עכשעו מהאמצע מחפשים קשר לשם ( אביב אברהם / אליאל פרץ / גורדנה וכו')
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

אל דוד, לא נראה לך קצת לא הגיוני שמצד אחד תכננו מראש למכור את דווידה ומצד שני לא טרחו לחפש לו מחליף, אלא נזכרו בזה רק אחרי שהוא נמכר בפועל?
ומה זה עוזר לנו שהיו במערכת אנשים שידעו\קיוו\תכננו שדווידה יימכר, אם הם לא טרחו לחשוב על מה שיקרה שנייה וחצי אחר כך?
מילא להיתפס בהפתעה ואז לא להיות מוכן, אבל לא להיות מוכן כשקורה מה שהם קיוו ותכננו במשך חודשים?
איך זה שרק עכשיו מחפשים קשר אמצע ולא פשוט הולכים לפנקס של המנהל המקצועי ומנסים להביא את אחד מחמשת השמות הראשונים ברשימה המפורטת שהוא הכין מראש?
יש שתי אפשרויות. או שאף אחד שם לא עושה את העבודה שלו (ולכן לא היו תוכניות למקרה שיקרה מה שכל המערכת תכננה שיקרה) או שכולם שם משקרים לנו בלי הכרה כל הזמן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 10:41
jonati כתב:
לא חושב שזה החלום שלו.
אי אפשר להתווכח עם זה.

גם הפועל פתח תקווה וביטר
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

הניהול לא מגדיר שלד, או מדיניות לשימור שלד קיים, הזרים מגיעים כפלסטר, אל תייפו את המציאות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אני לא חושב שהם ידעו בוודאות שהוא יימכר הקיץ ובמיוחד לא בעיתוי הזה.הם ידעו שזו אפשרות.
הם התכוונו לומר כנראה חשבנו שיש סיכוי שיימכר הקיץ , אבל לא ממש לקראת סיום הקיץ.
לגבי המוכנות , אי אפשר להיות מוכנים כשמצד אחד התקציב נמוך מאד עבור מחליף , ומצד שני , רוב הסגלים כבר סגורים.
לכן עובדתית , לא יתכן מצב שבו יגיע מחליף ראוי בשלב הזה.שום סיכוי.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

De Niro כתב: 26 אוגוסט 2022, 16:57 אני לא חושב שהם ידעו בוודאות שהוא יימכר הקיץ ובמיוחד לא בעיתוי הזה.הם ידעו שזו אפשרות.
לגבי המוכנות , אי אפשר להיות מוכנים כשמצד אחד התקציב נמוך מאד עבור מחליף , ומצד שני , רוב הסגלים כבר סגורים.
בדיוק בגלל הדברים האלה (בעיקר חוסר הגמישות שנובע מהיעדר כסף נזיל וזמין) היינו אמורים (כמועדון, לא אנחנו אישית) להחליט *מראש* מי יימכר ומי יישאר עוד עונה (ולא לאלתר לפי ההצעות שמגיעות) ולדאוג *מראש* לתחליף או לפחות לרשימת מועמדים שאתה מתכוון לפנות אליהם.
במילים אחרות, מועדון בלי כסף צריך להשקיע במה שנקרא "ניהול מקצועי".
לא יודע מה השקיעו בזה, אבל חוץ מלמנות בחור נחמד ולתת לו תואר לא נראה שקרה שם משהו.

זה מבאס מאוד. כשהתפרסם שבוקסה ימונה למנהל מקצועי כולנו היינו אופטימיים. בסוף מתברר שהוא איפשהו בין בובה של ניסנוב לבין ליצן הזוי שנקלע לתפקיד שגדול עליו בעשר מידות.
אני מקווה מאוד להתבדות, אבל על פניו ככה זה נראה.

שלא ייצא שאני מפיל את מצב המועדון על בוקסה, חס וחלילה. הכול על רביעיית הנוכלים שמנהלת אותנו (בראשות האחים, כמובן).
אני רק אומר שלא נראה שבוקסה והתואר שלו משפיעים במשהו על מה שקורה במועדון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
לירון האדום
קיבל.ה  1804 לייקים

fidel כתב:
לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 10:41
jonati כתב: לצערי הרב, אתה ועוד מעט מאוד אוהדי הפועל חושבים עדיין שהפועל קבוצה גדולה. מחוץ לאוהדים שלנו כבר אף אחד לא חושב ככה כבר.
אי אפשר להתווכח עם זה.

גם הפועל פתח תקווה וביטר
בית"ר אכן מועדון גדול.
הפועל פ"ת לא.

לירון האדום
קיבל.ה  1804 לייקים

בסוף קח כל שחקן ישראלי, תן לו את אותו שכר ותגיד לו לבחור בין הקבוצות בליגה שלא כוללות את שלושת העשירות - חיפה מכבי וב"ש,
רוב הסיכויים שהוא יבחר בהפועל, קהל ענק, פרסום, רייטינג וכן גם אפשרות לצאת לאירופה

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 26 אוגוסט 2022, 16:57 אני לא חושב שהם ידעו בוודאות שהוא יימכר הקיץ ובמיוחד לא בעיתוי הזה.הם ידעו שזו אפשרות.
בדיוק בגלל הדברים האלה (בעיקר חוסר הגמישות שנובע מהיעדר כסף נזיל וזמין) היינו אמורים (כמועדון, לא אנחנו אישית) להחליט *מראש* מי יימכר ומי יישאר עוד עונה (ולא לאלתר לפי ההצעות שמגיעות) ולדאוג *מראש* לתחליף או לפחות לרשימת מועמדים שאתה מתכוון לפנות אליהם.
לא יודע מה השקיעו בזה, אבל חוץ מלמנות בחור נחמד ולתת לו תואר לא נראה שקרה שם משהו.

זה מבאס מאוד. כשהתפרסם שבוקסה ימונה למנהל מקצועי כולנו היינו אופטימיים. בסוף מתברר שהוא איפשהו בין בובה של ניסנוב לבין ליצן הזוי שנקלע לתפקיד שגדול עליו בעשר מידות.

שלא ייצא שאני מפיל את מצב המועדון על בוקסה, חס וחלילה. הכול על רביעיית הנוכלים שמנהלת אותנו (בראשות האחים, כמובן).
זה מה שרשמתי אתמול.
אני לא בטוח שזה רק עניין של מנהל מקצועי כזה או אחר.
עוד מוקדם לשפוט את ההשפעה של המנהל המקצועי.
יש הבדל בין ניהול בנוער לניהול מקצועי בבוגרים. שמיים וארץ.
אני לא חושב שאמורה להיות לו השפעה על מי יימכר ומי לא יימכר במועדון עני.
כפי שרשמתי , רשימה עם תחליפים הייתה לו אולי בתחילת הקיץ.בסיום הקיץ הרשימה הזו איננה רלוונטית יותר.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 17:15 בסוף קח כל שחקן ישראלי, תן לו את אותו שכר ותגיד לו לבחור בין הקבוצות בליגה שלא כוללות את שלושת העשירות - חיפה מכבי וב"ש,
רוב הסיכויים שהוא יבחר בהפועל, קהל ענק, פרסום, רייטינג וכן גם אפשרות לצאת לאירופה

לא מסכים, נתניה עוקפים אותך, והיציאה לאירופה לא רלוונטית לשחקנים שהם לא בני 18, לא חושב שסלליך וגאנם בחרו בנו בגלל יציאה לאירופה. היתרון של נתניה זה שאין להם הליכי בוררות
הפוסט קיבל לייק אחדjonati
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

De Niro כתב: 26 אוגוסט 2022, 17:28
teknoboy כתב:

זה מה שרשמתי אתמול.
כפי שרשמתי , רשימה עם תחליפים הייתה לו אולי בתחילת הקיץ.בסיום הקיץ הרשימה הזו איננה רלוונטית יותר.
בקיצור אתה אומר שאין בפועל מנהל מקצועי (הוא לא משפיע על כלום, אף אחד לא מקשיב לו, התוכניות שהוא מתכנן נזרקות לפח אחרי כל שינוי קטן, ובוא לא נשכח שהיו רגעים קריטיים שבהם הוא היה אלפי ק"מ מאיפה שהוא היה צריך להיות)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

teknoboy כתב:
teknoboy כתב: בדיוק בגלל הדברים האלה (בעיקר חוסר הגמישות שנובע מהיעדר כסף נזיל וזמין) היינו אמורים (כמועדון, לא אנחנו אישית) להחליט *מראש* מי יימכר ומי יישאר עוד עונה (ולא לאלתר לפי ההצעות שמגיעות) ולדאוג *מראש* לתחליף או לפחות לרשימת מועמדים שאתה מתכוון לפנות אליהם.

זה מה שרשמתי אתמול.
בקיצור אתה אומר שאין בפועל מנהל מקצועי (הוא לא משפיע על כלום, אף אחד לא מקשיב לו, התוכניות שהוא מתכנן נזרקות לפח אחרי כל שינוי קטן, ובוא לא נשכח שהיו רגעים קריטיים שבהם הוא היה אלפי ק"מ מאיפה שהוא היה צריך להיות)
לא.אני אומר שמנהל מקצועי במועדון עני מוגבל יותר במהלכים שהוא יכול לבצע.
אין לרשותו "צ'ק פתוח" , והוא לא יחליט איזה שחקן צעיר יימכר ואיזה לא.
אני לא בטוח שזה ייחודי למועדון שלנו.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

teknoboy כתב: 26 אוגוסט 2022, 16:47 אל דוד, לא נראה לך קצת לא הגיוני שמצד אחד תכננו מראש למכור את דווידה ומצד שני לא טרחו לחפש לו מחליף, אלא נזכרו בזה רק אחרי שהוא נמכר בפועל?
ומה זה עוזר לנו שהיו במערכת אנשים שידעו\קיוו\תכננו שדווידה יימכר, אם הם לא טרחו לחשוב על מה שיקרה שנייה וחצי אחר כך?
מילא להיתפס בהפתעה ואז לא להיות מוכן, אבל לא להיות מוכן כשקורה מה שהם קיוו ותכננו במשך חודשים?
איך זה שרק עכשיו מחפשים קשר אמצע ולא פשוט הולכים לפנקס של המנהל המקצועי ומנסים להביא את אחד מחמשת השמות הראשונים ברשימה המפורטת שהוא הכין מראש?
יש שתי אפשרויות. או שאף אחד שם לא עושה את העבודה שלו (ולכן לא היו תוכניות למקרה שיקרה מה שכל המערכת תכננה שיקרה) או שכולם שם משקרים לנו בלי הכרה כל הזמן.
להערכתי יגיע קשר אמצע, ואז בעצם הם יחסית נערכו לעזיבה שלו.

לדעתי ההחתמה של דוסו מעידה על זה שהם האמינו שכבר לא ימכר וזה חצי הפתיע אותם. בכל מקרה הדיבורים עכשיו עח קשר אמצע והשמות שהועלו לרשת מעיד על זה שהם מערכתית היו מוכנית לעזיבה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

De Niro כתב: 26 אוגוסט 2022, 17:52
teknoboy כתב:

זה מה שרשמתי אתמול.
לא.אני אומר שמנהל מקצועי במועדון עני מוגבל יותר במהלכים שהוא יכול לבצע.
אין לרשותו "צ'ק פתוח" , והוא לא יחליט איזה שחקן צעיר יימכר ואיזה לא.
אני לא בטוח שזה ייחודי למועדון שלנו.
נו, זה בדיוק מה שאני אומר.
הפתרון הקל של לשלוף פנקס צ'קים לא קיים אצלנו.
במקום זה צריך לעבוד קשה.
לתכנן מראש את המכירות ואת הרכישות של שחקנים, למשל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

El dudernio כתב: 26 אוגוסט 2022, 18:16
teknoboy כתב: 26 אוגוסט 2022, 16:47 אל דוד, לא נראה לך קצת לא הגיוני שמצד אחד תכננו מראש למכור את דווידה ומצד שני לא טרחו לחפש לו מחליף, אלא נזכרו בזה רק אחרי שהוא נמכר בפועל?
להערכתי יגיע קשר אמצע, ואז בעצם הם יחסית נערכו לעזיבה שלו.

לדעתי ההחתמה של דוסו מעידה על זה שהם האמינו שכבר לא ימכר וזה חצי הפתיע אותם. בכל מקרה הדיבורים עכשיו עח קשר אמצע והשמות שהועלו לרשת מעיד על זה שהם מערכתית היו מוכנית לעזיבה.
אשרי המאמין
לירון האדום
קיבל.ה  1804 לייקים

fidel כתב:
לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 17:15 בסוף קח כל שחקן ישראלי, תן לו את אותו שכר ותגיד לו לבחור בין הקבוצות בליגה שלא כוללות את שלושת העשירות - חיפה מכבי וב"ש,

לא מסכים, נתניה עוקפים אותך, והיציאה לאירופה לא רלוונטית לשחקנים שהם לא בני 18, לא חושב שסלליך וגאנם בחרו בנו בגלל יציאה לאירופה. היתרון של נתניה זה שאין להם הליכי בוררות
נתניה לא עוקפים אותך בממוצע קהל, לשחק בדרבי לא דומה למשחק במדי נתניה מול מכבי ת"א, הרייטינג והפרסום והלחץ גדול יותר בהפועל.
דרך אגב סלליך כבר ניסה את מזלו בחו"ל ולא הצליח.

fidel
קיבל.ה  71 לייקים

לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 19:04
fidel כתב:

נתניה לא עוקפים אותך בממוצע קהל, לשחק בדרבי לא דומה למשחק במדי נתניה מול מכבי ת"א, הרייטינג והפרסום והלחץ גדול יותר בהפועל.

דיברת על למה שחקן בוחר הפועל, ועניתי לך שהוא מעדיף נתניה. אחרי שתשלם כמו שצריך אולי נחזור להיות אטרקטיביים כמו נתניה. בסוף שחקן רוצה שקט, שחקנים טובים לידו, להיות מובס בדרבי מגיע בעדיפות נמוכה יותר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

fidel כתב:
fidel כתב: לא מסכים, נתניה עוקפים אותך, והיציאה לאירופה לא רלוונטית לשחקנים שהם לא בני 18, לא חושב שסלליך וגאנם בחרו בנו בגלל יציאה לאירופה. היתרון של נתניה זה שאין להם הליכי בוררות

דיברת על למה שחקן בוחר הפועל, ועניתי לך שהוא מעדיף נתניה. אחרי שתשלם כמו שצריך אולי נחזור להיות אטרקטיביים כמו נתניה. בסוף שחקן רוצה שקט, שחקנים טובים לידו, להיות מובס בדרבי מגיע בעדיפות נמוכה יותר
אני חייבת לציין שבזמנו חשבתי גם ככה, מי ירצה לבוא לפה וכל מיני כאלה אבל זה לא ממש נכון. לדוג' אלטמן היה מבוקש מאוד בחיפה והוא פשוט העדיף את הפועל וזה עוד כשהיה לו תאקל עם הקהל, אדי גוטליב העדיף לחזור להפועל משום מה, לידור כהן העדיף את הפועל והיו עוד, ברור שאם תהיה לשחקן הצעה ממכבי/חיפה או ב"ש שגם משלמת הרבה אז יעדיפו אותן אבל קבוצות אחרות שישלמו פחות או יותר כמונו אז לא בטוח שלא יעדיפו אותנו וזה בגללהשם הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

כרובית כתב: 26 אוגוסט 2022, 20:06
fidel כתב:
לירון האדום כתב: 26 אוגוסט 2022, 19:04 נתניה לא עוקפים אותך בממוצע קהל, לשחק בדרבי לא דומה למשחק במדי נתניה מול מכבי ת"א, הרייטינג והפרסום והלחץ גדול יותר בהפועל.

אני חייבת לציין שבזמנו חשבתי גם ככה, מי ירצה לבוא לפה וכל מיני כאלה אבל זה לא ממש נכון. לדוג' אלטמן היה מבוקש מאוד בחיפה והוא פשוט העדיף את הפועל וזה עוד כשהיה לו תאקל עם הקהל, אדי גוטליב העדיף לחזור להפועל משום מה, לידור כהן העדיף את הפועל והיו עוד, ברור שאם תהיה לשחקן הצעה ממכבי/חיפה או ב"ש שגם משלמת הרבה אז יעדיפו אותן אבל קבוצות אחרות שישלמו פחות או יותר כמונו אז לא בטוח שלא יעדיפו אותנו וזה בגללהשם הפועל
אני מקווה שאת צודקת, אבל זה דברים שנשחקים מהר מאוד, ואל תשכחי שיש עוד מעורבים בסיפור (סוכנים וקבוצות), והבעלים שלנו לא בברנז'ה
לירון האדום
קיבל.ה  1804 לייקים

fidel כתב:
fidel כתב: לא מסכים, נתניה עוקפים אותך, והיציאה לאירופה לא רלוונטית לשחקנים שהם לא בני 18, לא חושב שסלליך וגאנם בחרו בנו בגלל יציאה לאירופה. היתרון של נתניה זה שאין להם הליכי בוררות

שחקנים טובים לידו יש גם בהפועל ובוא נגיד ככה ניצחון בדרבי לא שווה לשום הרגשה אחרת של ניצחון כלשהו כשחקן נתניה...

שליחת תגובה