בניה לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

קייל אלכסנדר לא חתם לעונה?
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

oleg neduda כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:23 אחד הדברים המדהימים בקיץ הזה הוא שכל הסגל למעט הולנד חתום גם לשנה הבאה (בהנחה שהפרסומים לגבי אופציה על גייקובן נכונים).
זאת פעם ראשונה לדעתי בהיסטוריה של המועדון שדבר כזה קורה
אלכסנדר גם אם אני לא טועה.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

אוהד כורסא כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:27
oleg neduda כתב: 01 אוגוסט 2023, 10:23 אחד הדברים המדהימים בקיץ הזה הוא שכל הסגל למעט הולנד חתום גם לשנה הבאה (בהנחה שהפרסומים לגבי אופציה על גייקובן נכונים).
זאת פעם ראשונה לדעתי בהיסטוריה של המועדון שדבר כזה קורה
אלכסנדר גם אם אני לא טועה.
נכון, משום מה זכרתי שחתם לשנתיים
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  56 לייקים

[/quote]סליחה על התשובה הלא עניינית, אבל מה הכוונה אחד שגנבו לו את המנוי לאירופה? סיקרנת אותי
[/quote]

אני רק אבהיר מראש שאף אחד לא בא אלי הביתה בלילה וגנב לי את המנוי, אבל השיטה שבה מכרו מנויים השנה גרמה לאותו אפקט

בהרחבה - אני לא ממקימי הפועל אוסישקין, ולא ראיתי את אורי שלף לוקח ריבאונדים, אבל אני כן חבר עמותה מהשנה הראשונה ועד היום (פחות שנה אחת). מנוי היה לי פחות או יותר עשר שנים. מן הסתם ברובם שנים רעות, ומן הסתם רוב השנים קניתי מנוי מתוך זה שזה עוזר לקבוצה כלכלית.

שנה שעברה פעם ראשונה שהיה סולד אאוט של המנויים ליגה, כנראה בגלל ההצלחה וכל הדרבים שניצחנו. הייתי יכול לקנות מנוי לליגה, אבל אני כבר לא יכול להגיע לכל המשחקים ולכן עשיתי מנוי כפול לי ולאשתי רק לאירופה.

בשיטה החדשה, אוהדים שעשו לליגה מקבלים קדימות, ולא רק שהם יכולים לקנות את המנוי שלי לאירופה, הם חייבים לקנות מנוי לאירופה, אחרת הם יאבדו את המקום שלהם.

כשפתחו את המנויים לחידוש ליורוקאפ נשארו רק מנויי VIP ב-5000 מעלה במושבים למטה. התלבטתי, כי זה גם יקר וגם פחות מעניין אותי לשבת למטה איפה שאין עידוד. אחרי 3 דקות לא היה על מה כי כבר לקחו גם אותם.

עכשיו, עקב העובדה שהייתי בהמון שנים מחורבנות שבאמצע שנה היו מוכרים כרטיסים ב-10 שקל, ועכשיו יש אנשים שהצטרפו שנה שעברה בעקבות ההצלחה וחידשו את המנוי על חשבוני, זה מרגיש לי כמו גניבה.

זה עוד יותר מרגיז מאחר ואנחנו משחקים באולם קטן, ולהכריח אנשים לחדש מנוי כפול גורם לפחות אוהדים להיות מסוגלים לקנות מנוי. כלומר, זה לא שרק אני נדפק, אלא כל מי שעשה מנוי לאירופה בשנה שעברה וכל מי שעשה מנוי ליגה ועכשיו היה מוכרח לקחת עוד מנוי למרות שאין לו את הזמן ו/או משאבים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםגביזוןהפועלavivx2Chegi
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 01 אוגוסט 2023, 11:00
סליחה על התשובה הלא עניינית, אבל מה הכוונה אחד שגנבו לו את המנוי לאירופה? סיקרנת אותי
[/quote]

אני רק אבהיר מראש שאף אחד לא בא אלי הביתה בלילה וגנב לי את המנוי, אבל השיטה שבה מכרו מנויים השנה גרמה לאותו אפקט

בהרחבה - אני לא ממקימי הפועל אוסישקין, ולא ראיתי את אורי שלף לוקח ריבאונדים, אבל אני כן חבר עמותה מהשנה הראשונה ועד היום (פחות שנה אחת). מנוי היה לי פחות או יותר עשר שנים. מן הסתם ברובם שנים רעות, ומן הסתם רוב השנים קניתי מנוי מתוך זה שזה עוזר לקבוצה כלכלית.

שנה שעברה פעם ראשונה שהיה סולד אאוט של המנויים ליגה, כנראה בגלל ההצלחה וכל הדרבים שניצחנו. הייתי יכול לקנות מנוי לליגה, אבל אני כבר לא יכול להגיע לכל המשחקים ולכן עשיתי מנוי כפול לי ולאשתי רק לאירופה.

בשיטה החדשה, אוהדים שעשו לליגה מקבלים קדימות, ולא רק שהם יכולים לקנות את המנוי שלי לאירופה, הם חייבים לקנות מנוי לאירופה, אחרת הם יאבדו את המקום שלהם.

כשפתחו את המנויים לחידוש ליורוקאפ נשארו רק מנויי VIP ב-5000 מעלה במושבים למטה. התלבטתי, כי זה גם יקר וגם פחות מעניין אותי לשבת למטה איפה שאין עידוד. אחרי 3 דקות לא היה על מה כי כבר לקחו גם אותם.

עכשיו, עקב העובדה שהייתי בהמון שנים מחורבנות שבאמצע שנה היו מוכרים כרטיסים ב-10 שקל, ועכשיו יש אנשים שהצטרפו שנה שעברה בעקבות ההצלחה וחידשו את המנוי על חשבוני, זה מרגיש לי כמו גניבה.

זה עוד יותר מרגיז מאחר ואנחנו משחקים באולם קטן, ולהכריח אנשים לחדש מנוי כפול גורם לפחות אוהדים להיות מסוגלים לקנות מנוי. כלומר, זה לא שרק אני נדפק, אלא כל מי שעשה מנוי לאירופה בשנה שעברה וכל מי שעשה מנוי ליגה ועכשיו היה מוכרח לקחת עוד מנוי למרות שאין לו את הזמן ו/או משאבים.
[/quote]

וזה למה אולם גדול יותר חייב להיות מראשית מעייננו.
זה הדבר שיבטיח עתיד והתפתחות ולא להתקע במקום וישאיר אנשים כמו ינאי.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אני מאמין שמבחינתן פוטנציאל התקפי אנחנו מאוד קרובים לעונה שעברה , לא יודע לומר אם אנגולה בהכרח טוב ממקריי אבל נראה שמדובר בשחקן סופר מוכשר התקפית
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

הקו הקדמי שלנו לא מספיק טוב...
לצורך העניין -

מכבי:
עמדה 3 -
ג'יימס ווב (2.06) אתלטי, קולסון (1.98) פיזי מאוד
*יכולים לשחק גם 4.
עמדה 4 -
סורקין (2.10), ריברו (2.06), כהן (2.10)
*יכולים לשחק גם 5
עמדה 5 -
ניבו (2.06) אתלטי מאוד וחזק

לנו יש 2 אתלטים מעל 2 מטר
אלכסנדר (2.08) והורד (2.03)
ועוד 2 לא אתלטים זלמנסון (2.06) וגינת (2.03)

למשל כשאלכסנדר לא משחק, נהיה עם הורד וזלמנסון שזה קו קדמי לא מספיק טוב לאירופה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

רק נזכיר , שוב כשאתה משווה למכבי , גם אחרי הגדילה שלנו בתקציב , הם עדיין עם תקציב של יותר מפי 3 מאיתנו.

בהשוואה דוקא אליהם , על הנייר, אתה אמור להגיע למסקנה שיש להם יתרון עלינו.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

feigenbaum99 כתב:הקו הקדמי שלנו לא מספיק טוב...
לצורך העניין -

מכבי:
עמדה 3 -
*יכולים לשחק גם 4.
עמדה 4 -
*יכולים לשחק גם 5
עמדה 5 -

ומול ירושלים?

Sent from my iPhone using Tapatalk
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

Charlie כתב: 01 אוגוסט 2023, 14:26
feigenbaum99 כתב:הקו הקדמי שלנו לא מספיק טוב...
לצורך העניין -

מכבי:
עמדה 3 -
*יכולים לשחק גם 4.
עמדה 4 -
*יכולים לשחק גם 5
עמדה 5 -

ומול ירושלים?

הם לא סגרו את הסגל שלהם, כרגע יש להם בעמדות הפנים את:
בלייזר(1.99) ג'ונסון (1.98) כפורוורדים
ואת הנקינס (2.11) וצ'אצ'אשווילי (2.10) כסנטרים. כלומר שני שומרים טובים - הנקינס וג'ונסון ושני משלימים
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מה? הקו הקידמי של מכבי טוב יותר?
איזו הפתעה. איזה הלם.
תכף תספרו לי גם שיש להם יותר כסף והם משחקים במפעל היוקרתי באירופה.
חתול במגפיים
קיבל.ה  לייק אחד

feigenbaum99 כתב: 01 אוגוסט 2023, 14:08 הקו הקדמי שלנו לא מספיק טוב...
לצורך העניין -

מכבי:
עמדה 3 -
*יכולים לשחק גם 4.
עמדה 4 -
*יכולים לשחק גם 5
עמדה 5 -

משום מה לא התייחסת להולנד שמגיע על תקן הסטופר ההגנתי במקום ג׳יי פי. אמנם הוא לא גבוה מאוד אבל מדובר בשחקן הגנה ברמה מאוד גבוהה. דבר שני, גם למכבי (ולכל קבוצה אחרת) יהיה מאוד קשה שאתה מוציא מהרוסטר שחקן משמעותי בעמדה שכמעט ואין בה שחקנים ברמה גבוהה, ולמעט קבוצות טופ יורוליג (ואולי כמה ספרדיות - ע״ע באדלונה עם טומיץ׳ והצ׳יף), אין קבוצות שמחזיקות בעמדה הזאת שני שחקנים שווים ברמתם. ראינו בשנה שעברה איך מכבי נראיתה בגמר בהיעדר ניבו. הדבר השלישי והמובן מאליו - התקציב של מכבי פי 3, העונה ביורוליג הרבה יותר אינטנסיבית ולכן הגיוני להחזיק עוד שחקן ואפילו שניים בקו הקדמי. בקונסטלציה של חמישה זרים שיירשמו למשחקי הליגה, ככל הנראה אחד משלושת הזרים ישב בחוץ.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

האדס כתב: 01 אוגוסט 2023, 17:13 מה? הקו הקידמי של מכבי טוב יותר?
איזו הפתעה. איזה הלם.
פה בליגת העל יש מגבלת זרים אז הפערים מצטמצמים משמעותית , אנחנו יכולים וצריכים לבנות קבוצה שיכולה לנצח אותם לא ברור לי הגישה הזו של כל הזמן כמה הם יותר עשירים וכמה הם יותר חזקים בטח עכשיו שיש פה כסף
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 17:55
האדס כתב: 01 אוגוסט 2023, 17:13 מה? הקו הקידמי של מכבי טוב יותר?
איזו הפתעה. איזה הלם.
פה בליגת העל יש מגבלת זרים אז הפערים מצטמצמים משמעותית , אנחנו יכולים וצריכים לבנות קבוצה שיכולה לנצח אותם לא ברור לי הגישה הזו של כל הזמן כמה הם יותר עשירים וכמה הם יותר חזקים בטח עכשיו שיש פה כסף
מה לא ברור ? זאת לא גישה, זאת עובדה. התקציב שלהם הוא בערך פי 3 מהתקציב של הפועל ולכן לאורך זמן תמיד יהיו פערי איכות על הנייר. אין פה שום עניין של גישה. זה לא אומר שלא צריך לשאוף לקחת את כל התארים בלי קשר.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אז...סגרנו את הסגל?
או שמא?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גביזון כתב: 01 אוגוסט 2023, 21:18 אז...סגרנו את הסגל?
או שמא?

לפי הראיון עם פרנקו בוואן - כן.
עוד לא ברור לי אם מתכוונים לרשום לליגה 4 או 5 זרים
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

פישונט כתב: 01 אוגוסט 2023, 22:39
או שמא?

ברור ש 5 זרים
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

פישונט כתב:
או שמא?

קראתי את הראיון בעקבות תגובתך, נראה שהסגל סגור, פרנקו יוצא לחופש והוא ציין שהיה לו חשוב לסגור את הסגל מוקדם.

פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

עבר פה מתחת לרדאר נראה לי- על פי תומר גבעתי, הרכז יונתן רבינוביץ׳ ״צפוי להצטרף״ לסגל. אם אכן כך, נראה שמצאו את הגארד הישראלי הנוסף אותו חיפשו. למי שלא מכיר/זוכר, רבינוביץ׳ גדל אצלינו בנוער ואפילו נמנה לתקופה על סגל הקבוצה הבוגרת. לאחר מכן שיחק כמה עונות בלאומית וארצית, ובשנה שעברה ב-וולס (אוסטריה).
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

פנאטי בלב כתב: 01 אוגוסט 2023, 23:48 עבר פה מתחת לרדאר נראה לי- על פי תומר גבעתי, הרכז יונתן רבינוביץ׳ ״צפוי להצטרף״ לסגל. אם אכן כך, נראה שמצאו את הגארד הישראלי הנוסף אותו חיפשו. למי שלא מכיר/זוכר, רבינוביץ׳ גדל אצלינו בנוער ואפילו נמנה לתקופה על סגל הקבוצה הבוגרת. לאחר מכן שיחק כמה עונות בלאומית וארצית, ובשנה שעברה ב-וולס (אוסטריה).
גבעתי גם פרסם לא מזמן שהפועל קרובה לסיכום עם גל שטרנברג (עוד בוגר נוער )
בגדול אם אחד מהם או שניהם יבואו הם יהיו על תקן נבות ינאי - שחקני אימונים בעיקר/שחקנים להפועל עודפים
הם לא נתנו עונה טובה במיוחד בלאומית -
רבינוביץ עם 6.5 נקודות ו2.5 אסיסטים ב17 דקות
שטרנברג עם 7.2 נקודות ו4.7 ריבאונדים ב22 דקות.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב:
סליחה על התשובה הלא עניינית, אבל מה הכוונה אחד שגנבו לו את המנוי לאירופה? סיקרנת אותי
[/quote]

זה עוד יותר מרגיז מאחר ואנחנו משחקים באולם קטן, ולהכריח אנשים לחדש מנוי כפול גורם לפחות אוהדים להיות מסוגלים לקנות מנוי. כלומר, זה לא שרק אני נדפק, אלא כל מי שעשה מנוי לאירופה בשנה שעברה וכל מי שעשה מנוי ליגה ועכשיו היה מוכרח לקחת עוד מנוי למרות שאין לו את הזמן ו/או משאבים.[/quote]שמע זה סיפור מעציב מאוד. לפחות חצי נחמה שרמי הודה שהם עשו טעות בקטע הזה, זה אולי מספר קטן של אנשים אבל שנדפקו חזק.
אם תרצה אני מוכן לתת לך עדיפות ראשונה למשחקים שאני לא אוכל להגיע (במחיר עלות) לפני שאוציא רי סייל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדסכין_בבטן_האומה
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

תומר גבעתי מפרסם ב"ישראל היום" את שכר שחקני הפועל תל אביב לעונה הקרובה:

https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/14453263

תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

קו אחורי ישראלי כמעט ולא קיים בליגה. חלילה טימור נפצע, יש רק את בני מחליף בקו האחורי, עם כל האהבה אליו הוא לא כל כך ברמה.. בעייתי מאוד.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Charlie כתב: 02 אוגוסט 2023, 10:03 תומר גבעתי מפרסם ב"ישראל היום" את שכר שחקני הפועל תל אביב לעונה הקרובה:

תמונה
מי זה רבינוביץ?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

Charlie כתב: 02 אוגוסט 2023, 10:03 תומר גבעתי מפרסם ב"ישראל היום" את שכר שחקני הפועל תל אביב לעונה הקרובה:

תמונה
סה"כ 2.52 מליון אם חישבתי נכון. פחות מהשכר של שני השחקנים המובילים במכבי וסה"כ שליש מתקציב השחקנים שלהם. מעניין מה קורה אצל ירושלים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

לעלויות יש להוסיף עלויות מעביד במיוחד במקרה של שחקנים ישראליים, כאמור יש 6 זרים ואני לא בטוח שבזה תם הטקס, בכל מקרה עליה לא קטנה בתקציב ואיך אומרים בשכונה "with great power comes great responsibility"
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

לא לשכוח שעוד כמה חודשים חוקי ההפיכה יעברו, הכלכלה תשתפר פלאים, והשקל יתחזק. אז כל המשכורות בדולרים יהיו זולות יותר
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

הפועל כתב: 02 אוגוסט 2023, 11:57 לא לשכוח שעוד כמה חודשים חוקי ההפיכה יעברו, הכלכלה תשתפר פלאים, והשקל יתחזק. אז כל המשכורות בדולרים יהיו זולות יותר
זה בדיוק מה שהולך לקרות, נמתין בסבלנות לנס הכלכלי שיבוא עלינו לטובה.
חתול במגפיים
קיבל.ה  לייק אחד

lior777 כתב: 02 אוגוסט 2023, 10:33 קו אחורי ישראלי כמעט ולא קיים בליגה. חלילה טימור נפצע, יש רק את בני מחליף בקו האחורי, עם כל האהבה אליו הוא לא כל כך ברמה.. בעייתי מאוד.
סליחה אבל אתה די מגזים. אם מדובר בפציעה קלה, קו אחורי של ג׳ייקובן, אקס ואנגולה עם גיל בני מספיק לחלוטין נגד כל קבוצות הליגה. מול ירושלים ומכבי פחות אבל גם לא דרמטי, במשחק ספציפי כל השלושה יכולים למשוך לכיוון ה35 דקות. אם מדובר בפציעה חמורה, מצופה שמועדון ברמה הזו ידאג למחליף, כמו שירושלים ידעו להנחית את נועם יעקב במקום דוברת. בקיצור, העונה לא תקופ ותיפול על פציעה של בר. חוץ מזה, גיל בני שחקן חמישייה ברוב קבוצות הליגה ושחקן רוטציה משמעותי בשאר, למעט ירושלים ומכבי.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

חתול במגפיים כתב: 02 אוגוסט 2023, 12:27
lior777 כתב: 02 אוגוסט 2023, 10:33 קו אחורי ישראלי כמעט ולא קיים בליגה. חלילה טימור נפצע, יש רק את בני מחליף בקו האחורי, עם כל האהבה אליו הוא לא כל כך ברמה.. בעייתי מאוד.
סליחה אבל אתה די מגזים. אם מדובר בפציעה קלה, קו אחורי של ג׳ייקובן, אקס ואנגולה עם גיל בני מספיק לחלוטין נגד כל קבוצות הליגה. מול ירושלים ומכבי פחות אבל גם לא דרמטי, במשחק ספציפי כל השלושה יכולים למשוך לכיוון ה35 דקות. אם מדובר בפציעה חמורה, מצופה שמועדון ברמה הזו ידאג למחליף, כמו שירושלים ידעו להנחית את נועם יעקב במקום דוברת. בקיצור, העונה לא תקופ ותיפול על פציעה של בר. חוץ מזה, גיל בני שחקן חמישייה ברוב קבוצות הליגה ושחקן רוטציה משמעותי בשאר, למעט ירושלים ומכבי.
יש גם את הולנד שיכול להירשם בליגה ולתת דקות משמעותיות בעמדה 3 ובליגה גם לתת דקות כ-4.
מה גם שלא הבנתי במה זה כל כך שונה משנה שעברה? אדם אריאל לא היה פקטור רציני והוא היחיד מהקו האחורי שלא הובא במקומו מחליף, וכאמור אפשר לרשום למשחקי ליגה את הולנד שיכול להיות הרבה יותר משמעותי.
וחוץ מזה, אם כבר אז בהיבט של הובלת כדור יש לנו יתרון ביחס לשנה שעברה, כי אנגולה יכול בקלות להוביל כדור מה שפחות התאים למקריי
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

הקבוצה משחקת ב 2 מסגרות, עונה שעברה לא היו פציעות למזלנו והכל עבר סבבה סהכ. אני פחות מתחבר לגישה של לסחוט את הזרים עד הסוף. כל קבוצה שרוצה לקחת תארים חייבת סגל ארוך.. לנדסברג יכול להיות בינגו אבל כנראה שאין כסף כבר להביא אותו, גם בורדיון יכול להיות סבבה.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

lior777 כתב: 02 אוגוסט 2023, 14:24 הקבוצה משחקת ב 2 מסגרות, עונה שעברה לא היו פציעות למזלנו והכל עבר סבבה סהכ. אני פחות מתחבר לגישה של לסחוט את הזרים עד הסוף. כל קבוצה שרוצה לקחת תארים חייבת סגל ארוך.. לנדסברג יכול להיות בינגו אבל כנראה שאין כסף כבר להביא אותו, גם בורדיון יכול להיות סבבה.
איך לא היו פציעות? היו גם היו. היו פציעות של זלמנסון, גינת, ג'ייקובן, מקריי, אריאל, הורד ואולי גם עוד פציעות שאני לא זוכר. כל השחקנים האלה נעדרו השנה מספר משחקים בגלל פציעות. ועדיין הסתדרנו בסדר גמור, כשברמת העומק היחיד שלא יהיה פה בשנה הבאה זה אריאל שגם ככה קיבל דקות לרוב בכוח.
יש גבול גם לכמות השחקנים שאפשר להביא לפה ובמקביל גם לשמור על היררכיה בריאה.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

oleg neduda כתב:
lior777 כתב: 02 אוגוסט 2023, 14:24 הקבוצה משחקת ב 2 מסגרות, עונה שעברה לא היו פציעות למזלנו והכל עבר סבבה סהכ. אני פחות מתחבר לגישה של לסחוט את הזרים עד הסוף. כל קבוצה שרוצה לקחת תארים חייבת סגל ארוך.. לנדסברג יכול להיות בינגו אבל כנראה שאין כסף כבר להביא אותו, גם בורדיון יכול להיות סבבה.
איך לא היו פציעות? היו גם היו. היו פציעות של זלמנסון, גינת, ג'ייקובן, מקריי, אריאל, הורד ואולי גם עוד פציעות שאני לא זוכר. כל השחקנים האלה נעדרו השנה מספר משחקים בגלל פציעות. ועדיין הסתדרנו בסדר גמור, כשברמת העומק היחיד שלא יהיה פה בשנה הבאה זה אריאל שגם ככה קיבל דקות לרוב בכוח.
שכחת את הפציעה של JP שגם בגללה הוא לא נרשם ולא שיחק בכל משחקי הפלייאוף.

lior777
קיבל.ה  53 לייקים

oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2023, 14:53
לא היו פציעות רציניות, חלילה טימור נפצע לתקופה ארוכה. הזרים יסחטו כל משחק 35 דק בליגה, כשיש רק את בני בספסל מחליף, אתה באמת חושב שזה יכול לעבוד לאורך זמן?. ב 2 מסגרות זאת יכולה להיות בעיה רצינית. בשביל מה לקחת את הסיכונים האלה, בסוף קבוצות טובות נופלות על הדברים הקטנים האלה..
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

בשולי הדברים בראיון של אנגולה, הוא אמר שפרנקו (או רמי, או שניהם, לא זוכר) שכנעו אותו לבוא בין היתר בזה שהם הסבירו לו מה המטרות של הקבוצה. מאוחר יותר כששואלים אותו מה יהיה בסוף השנה, הוא אומר משהו כמו "נתכונן ליורוליג".
אני חושב שזו פעם ראשונה שבמוצהר נאמר שהמטרה היא להגיע ליורוליג אחרי השנה הקרובה, וזה נשמע שהוא אמר את זה כי זה מה שאמרו לו רמי ו/או דני.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

זה נשמע שזה חלק מהעניין שגרם לו לחתום לשנתיים
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

Frenzy כתב: 03 אוגוסט 2023, 08:03 בשולי הדברים בראיון של אנגולה, הוא אמר שפרנקו (או רמי, או שניהם, לא זוכר) שכנעו אותו לבוא בין היתר בזה שהם הסבירו לו מה המטרות של הקבוצה. מאוחר יותר כששואלים אותו מה יהיה בסוף השנה, הוא אומר משהו כמו "נתכונן ליורוליג".
אני חושב שזו פעם ראשונה שבמוצהר נאמר שהמטרה היא להגיע ליורוליג אחרי השנה הקרובה, וזה נשמע שהוא אמר את זה כי זה מה שאמרו לו רמי ו/או דני.

כן גם אני שמתי לב לזה ועוד יותר מפתיע שהוא אומר את זה כאילו זה הדבר הכי ברור בעולם.
כדי שזה ברור ממש צריך עוד חיזוק. סורי על הגרידיות. גייקובן, מנפורד, אנגולה, אלכסנדר, הורד... צריך פה עוד חתיכה. בצבע כנראה.
כבר ראינו שעונה קמה ונופלת על עוד שחקן כזה או אחר שמשנה את התמונה, חלילה בלי לזלזל בכל מי שכבר בא וקיים.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 03 אוגוסט 2023, 23:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Frenzy כתב: 02 אוגוסט 2023, 11:06

תמונה
סה"כ 2.52 מליון אם חישבתי נכון. פחות מהשכר של שני השחקנים המובילים במכבי וסה"כ שליש מתקציב השחקנים שלהם. מעניין מה קורה אצל ירושלים
אני חושב שההשוואה לשכר של מכבי לא נכונה , לצורך העניין אני משוכנע שאם היה צריך לשים עוד 100 אלף דולר בשביל ששחקנים כמו אנגולה יגיעו לפה היו שמים גם את זה אבל אנחנו עדיין לא שם גדול מדיי באירופה ולהתחיל לחלק סכומים של קרוב למיליון דולר כמו מכבי זו טעות לדעתי , הנקודה היא שאיך שאני רואה את זה זה כבר לא העניין של "התקציב של מכבי גבוהה בהרבה ואין לנו מה לעשות " אלא יותר עניין של אין צורך לשלם סכומים גבוהים מדיי כי בסוף המטרה היא לזכות בתארים ולא לשפוך כסף בכמויות
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenגביזון
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

7even כתב:
Frenzy כתב: 03 אוגוסט 2023, 08:03 בשולי הדברים בראיון של אנגולה, הוא אמר שפרנקו (או רמי, או שניהם, לא זוכר) שכנעו אותו לבוא בין היתר בזה שהם הסבירו לו מה המטרות של הקבוצה. מאוחר יותר כששואלים אותו מה יהיה בסוף השנה, הוא אומר משהו כמו "נתכונן ליורוליג".

כן גם אני שמתי לב לזה ועוד יותר מפתיע שהוא אומר את זה כאילו זה הדבר הכי ברור בעולם.
כדי שזה ברור ממש צריך עוד חיזוק. סורי על הגרידיות. גייקובן, מנפורד, אנגולה, אלכסנדר, הורד... צריך פה עוד חתיכה. בצבע כנראה.
כבר ראינו שעונה כמה ונופלת על עוד שחקן כזה או אחר שמשנה את התמונה, חלילה בלי לזלזל בכל מי שכבר בא וקיים.
אם זו באמת המטרה ובהפועל ירגישו שזה אפשרי וחסר עוד שחקן לסגל - תהיה בטוח שיצרפו אותו

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:בשולי הדברים בראיון של אנגולה, הוא אמר שפרנקו (או רמי, או שניהם, לא זוכר) שכנעו אותו לבוא בין היתר בזה שהם הסבירו לו מה המטרות של הקבוצה. מאוחר יותר כששואלים אותו מה יהיה בסוף השנה, הוא אומר משהו כמו "נתכונן ליורוליג".
באסיפה רמי אמר משהו בהקשר של עופר כמו "מטרה להגיע ליורוליג? צריך לזכות בו"
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שליחת תגובה