בניה לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

בשוך הסערה, אפשר לחזור לדיונים "שגרתיים".
אני לא מרוצה מהקו הקדמי שלנו, עם הורד החלשלוש. לצערי ככה אין לנו מה להציע מול הגדולות ביורוקאפ ובארץ.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 אוגוסט 2023, 18:32 בשוך הסערה, אפשר לחזור לדיונים "שגרתיים".
אני לא מרוצה מהקו הקדמי שלנו, עם הורד החלשלוש. לצערי ככה אין לנו מה להציע מול הגדולות ביורוקאפ ובארץ.
לזכרוני להןרד יש אחלה של שןרה סטטיסטית ביורוקאפ.

בכל מקרה אני גם בעד ל 5 נוסף. שיוכל לתת גוף בצבע...
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:בשוך הסערה, אפשר לחזור לדיונים "שגרתיים".
אני גם חושש. אבל יש לנו שני טורנירים בהשתתפות של קבוצות חזקות. נראה לי שכדאי לראות איך נראה בשלב הזה לפני שנכנסים ללחץ.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדMaor
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

יש לנו מקום לזרים נוספים?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

מזכיר ששנה שעברה בשלב הזה לא היו לנו לא את מקריי ולא את אונוואקו.
לא מופרך בעיני שעוד יהיו שינויים בסגל עד לפתיחת העונה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

De Niro כתב: 11 אוגוסט 2023, 19:07 יש לנו מקום לזרים נוספים?
תמיד יש מקום, רק שבליגה אפשר לרשום לכל משחק רק חמישה.
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

יש תאריך לפתיחת האימונים?
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

Gur כתב: 24 יוני 2023, 12:47 תת נושא- יהודונים מדיווז'ן 1 שלפי הסטטיסטיקה יכולים לשחק בליגת העל.

ג'וש כהן,
סנטר, 208 ס"מ על 100 ק"ג של בייגלה וסלמון כבוש.
העמיד ממוצעים של 22 נקודות, 8 ריב ו 2.5 אס' במדי מכללת סנט פרנסיס, שסיימה מקום 4 מתוך 10 בבית הצפון מזרחי שמדורג כבית ה24 מתוך 32 (לפי דירוגים לא רשמיים) בליגת המכללות הראשונה מתוך שלוש 😁
https://www.espn.com/mens-college-baske ... josh-cohen
מעדכן שעבר לumass, המכללה של קמבי ודוקטור ג'יי, וגם של סטפן לזמה וטוני גפני מיודענו.
שמישהו יביא אותו בבקשה :rose:
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 אוגוסט 2023, 18:32 בשוך הסערה, אפשר לחזור לדיונים "שגרתיים".
נוטה להסכים.
החילוף של אנגולה במקריי זה חילוף של שחקן מצוין בשחקן מצוין עם תכונות אחרות, טוקוטו בהולנד אמור להיות שדרוג לא קטן, ונשארנו עם הקו הקדמי.
בניגוד להחלפה של מקריי, במקרה של אונואקו אני יכול להבין את פרנקו. אונואקו שחקן עם כישרון של טופ אירופי, אבל גם שחקן עם חסרונות שלא פשוט לפצות עליהם, בטח לצד מישהו כמו תומר בקו הקדמי. אני יכול להבין את ההליכה לשחקן כמו אלכסנדר שהוא כריס הורטון משודרג, אבל גם עם חסרונות של כריס הורטון, כלומר, לא ריבאונדר גדול וכזה שגבוהים חזקים ואגרסיביים יכולים להיות מאוד דומיננטיים מולו. הציפייה שלי הייתה שיביאו 4-5 שיכול להשלים את אלכסנדר בדברים הפחות טובים, אבל במקום זה הלכו להורד שלא רק שמביא דברים דומים מאוד לאלכסנדר, אני גם בכלל לא בטוח שהייתי משאיר אותו בכל מקרה.
להרגשתי יש כאן קצת הימור על שני חבר'ה צעירים (אלכסנדר והורד בני 26 ו-24, בהתאמה) עם תקווה שהם יפגינו גרף שיפור, נניח שהורד יפתח קצת קליעה מבחוץ אולי ואלכסנדר יפגין דומיננטיות גדולה מבעונות קודמות. אני אישית לא מת על הימורים ותקוות כשזה נוגע לזרים, זה תמיד מזכיר לי את קטש שהביא את גייטס להפועל מתוך תקווה שהקהל יוציא אותו מהאדישות. מעדיף להניח שמה שיש זה מה שיהיה.

בכל אופן, סך הכל חלק ניכר מהקבוצה נשאר אז אנחנו אמורים לראות דברים די דומים. כנראה שמבחינה התקפית אנחנו אמורים לראות המון פיק אנד רול כשגם הצירוף של אנגולה וגם זה של אלכסנדר לגמרי מכוונים לשם. זה כמובן יתאים מאוד גם לג'ייקובן ובר. אנחנו אמורים לראות קבוצת קליעה טובה יותר עם הצירוף של הולנד ואנגולה, ובעיקר כזאת שמוכוונת קליעה יותר. מצד שני, האופציה של משחק גב לסל ודחיפת כדורים פנימה די נעלמה ככה שבאופן כללי אפשר לטעון שאיבדנו ורסטיליות.
מבחינה הגנתית אני חושב שאמור להיות שיפור לא קטן עם אלכסנדר שהוא גבוה הגנתי מעולה וכזה שאמור לעזור לנו להתמודד טוב יותר בהגנת פיק אנד רול וחילופים, אבל גם לספק חיפוי בצורת מטריה אווירית לשאר הקבוצה. גם החילוף של טוקוטו בהולנד לא אמור לפגוע בנו מבחינה הגנתית, אבל זה של מקריי באנגולה בהחלט כן. הדאגה העיקרית שלי היא בריבאונד הגנה ובהתמודדות שלנו עם גבוהים מאוד חזקים ואגרסיביים.

באופן כללי הייתי אומר שיש פה קבוצה עם התאמות יותר קלאסיות לעומת העונה שעברה, אבל אנחנו כבר לגמרי לא הקבוצה הזאת שכל אחד בה הוא סקורר על שרק תתן לו את הכדור והוא יעשה סל, לטוב ולרע.
הרבה פה נופל על הכתפיים של פרנקו וג'ייקובן. הראשון לקח החלטות לא טריוויאליות ובוודאי לא פופולרית בבנייה והוא יצטרך להוכיח שהוא מוציא מזה קבוצה טובה מהעונה שעברה, השני יצטרך לעמוד בתפקיד הגדול שפרנקו הטיל עליו כאשר הבנייה הזו די נתפרה למידותיו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםתבורסומךDavidSheriff9
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

מילא 24, 26 זה כבר לא צעיר...
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

הוקיץ' כתב:
נוטה להסכים.
החילוף של אנגולה במקריי זה חילוף של שחקן מצוין בשחקן מצוין עם תכונות אחרות, טוקוטו בהולנד אמור להיות שדרוג לא קטן, ונשארנו עם הקו הקדמי.
בניגוד להחלפה של מקריי, במקרה של אונואקו אני יכול להבין את פרנקו. אונואקו שחקן עם כישרון של טופ אירופי, אבל גם שחקן עם חסרונות שלא פשוט לפצות עליהם, בטח לצד מישהו כמו תומר בקו הקדמי. אני יכול להבין את ההליכה לשחקן כמו אלכסנדר שהוא כריס הורטון משודרג, אבל גם עם חסרונות של כריס הורטון, כלומר, לא ריבאונדר גדול וכזה שגבוהים חזקים ואגרסיביים יכולים להיות מאוד דומיננטיים מולו. הציפייה שלי הייתה שיביאו 4-5 שיכול להשלים את אלכסנדר בדברים הפחות טובים, אבל במקום זה הלכו להורד שלא רק שמביא דברים דומים מאוד לאלכסנדר, אני גם בכלל לא בטוח שהייתי משאיר אותו בכל מקרה.
להרגשתי יש כאן קצת הימור על שני חבר'ה צעירים (אלכסנדר והורד בני 26 ו-24, בהתאמה) עם תקווה שהם יפגינו גרף שיפור, נניח שהורד יפתח קצת קליעה מבחוץ אולי ואלכסנדר יפגין דומיננטיות גדולה מבעונות קודמות. אני אישית לא מת על הימורים ותקוות כשזה נוגע לזרים, זה תמיד מזכיר לי את קטש שהביא את גייטס להפועל מתוך תקווה שהקהל יוציא אותו מהאדישות. מעדיף להניח שמה שיש זה מה שיהיה.

בכל אופן, סך הכל חלק ניכר מהקבוצה נשאר אז אנחנו אמורים לראות דברים די דומים. כנראה שמבחינה התקפית אנחנו אמורים לראות המון פיק אנד רול כשגם הצירוף של אנגולה וגם זה של אלכסנדר לגמרי מכוונים לשם. זה כמובן יתאים מאוד גם לג'ייקובן ובר. אנחנו אמורים לראות קבוצת קליעה טובה יותר עם הצירוף של הולנד ואנגולה, ובעיקר כזאת שמוכוונת קליעה יותר. מצד שני, האופציה של משחק גב לסל ודחיפת כדורים פנימה די נעלמה ככה שבאופן כללי אפשר לטעון שאיבדנו ורסטיליות.
מבחינה הגנתית אני חושב שאמור להיות שיפור לא קטן עם אלכסנדר שהוא גבוה הגנתי מעולה וכזה שאמור לעזור לנו להתמודד טוב יותר בהגנת פיק אנד רול וחילופים, אבל גם לספק חיפוי בצורת מטריה אווירית לשאר הקבוצה. גם החילוף של טוקוטו בהולנד לא אמור לפגוע בנו מבחינה הגנתית, אבל זה של מקריי באנגולה בהחלט כן. הדאגה העיקרית שלי היא בריבאונד הגנה ובהתמודדות שלנו עם גבוהים מאוד חזקים ואגרסיביים.

באופן כללי הייתי אומר שיש פה קבוצה עם התאמות יותר קלאסיות לעומת העונה שעברה, אבל אנחנו כבר לגמרי לא הקבוצה הזאת שכל אחד בה הוא סקורר על שרק תתן לו את הכדור והוא יעשה סל, לטוב ולרע.
הרבה פה נופל על הכתפיים של פרנקו וג'ייקובן. הראשון לקח החלטות לא טריוויאליות ובוודאי לא פופולרית בבנייה והוא יצטרך להוכיח שהוא מוציא מזה קבוצה טובה מהעונה שעברה, השני יצטרך לעמוד בתפקיד הגדול שפרנקו הטיל עליו כאשר הבנייה הזו די נתפרה למידותיו.
ריבאונד לא ממש היה חיסרון של הורטון. לפני שהגיע אלינו היה מלך הריבאונדים בליגה הצרפתית.

הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

בעיני הוא ריבאונדר מאוד בינוני.
בצרפת הוא שיחק המון דקות יחסית לגבוה וזה הביא אותו ל-8 ריבאונדים למשחק, אבל אצלנו הוא לא היה מאוד מרשים בנושא והיו כמה וכמה משחקים שחגגו עליו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

הפועל כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:52 מילא 24, 26 זה כבר לא צעיר...
לכדורסלן אמריקאי (או קנדי) באירופה זה די צעיר, הם בדרך כלל לא מגיעים לאירופה לפני גיל 24 בערך. בכל אופן, הוא כן הראה שיפור במשחק שלו מאז שהגיע לאירופה, בעיקר בהגנה, אז אולי עוד יש מקום לשיפור. גבוהים גם מתפתחים יותר מאוחר.
אני מניח שהתקווה היא גם שבליגה פחות גבוהה ופיזית מהספרדית, יחד עם יותר דקות משחק, הוא יראה יותר.
נחיה ונראה.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

גם אני שותף לתחושה של בנינו קבוצה טובה עם קו קדמי שלא יצליח להתמודד מול היריבות אליהם אנחנו מכוונים.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רדנקו כתב:
הוקיץ' כתב:
נוטה להסכים.

ריבאונד לא ממש היה חיסרון של הורטון. לפני שהגיע אלינו היה מלך הריבאונדים בליגה הצרפתית.

וכשעזב אותנו היה סגן מלך הריבאונדים ביורוקאפ

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegi7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

גביזון כתב:גם אני שותף לתחושה של בנינו קבוצה טובה עם קו קדמי שלא יצליח להתמודד מול היריבות אליהם אנחנו מכוונים.

בשביל זה יש מאמן וגארדים שצריכים לעזור בריבאונד כמו מנפורד.
אם נהיה ראשונים לכל כדור שנופל רחוק מהסל ונרוץ גם אחרי סל כמו שעשינו בתחילת העונה שעברה, יהיה לנו הרבה יותר קל.

הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

רדנקו כתב:
גביזון כתב:גם אני שותף לתחושה של בנינו קבוצה טובה עם קו קדמי שלא יצליח להתמודד מול היריבות אליהם אנחנו מכוונים.

אם נהיה ראשונים לכל כדור שנופל רחוק מהסל ונרוץ גם אחרי סל כמו שעשינו בתחילת העונה שעברה, יהיה לנו הרבה יותר קל.

זה לא רק הריבאונד זה עצם משחק הפנים.
הלואי ואתבדה, אני מרגיש שמשחק הצבע שלנו יהיה לוקה בחסר במשחקים מול קבוצות אליהן אנחנו מכוונים.
אולי זה רק חשש שלי לא מבוסס, אבל עם כל הכבוד להורד היה צריך שם מישהו עם אוריינטציה יותר פיזית שיגבה את אלכסנדר.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

גביזון כתב:
רדנקו כתב:

זה לא רק הריבאונד זה עצם משחק הפנים.
הלואי ואתבדה, אני מרגיש שמשחק הצבע שלנו יהיה לוקה בחסר במשחקים מול קבוצות אליהן אנחנו מכוונים.
אולי זה רק חשש שלי לא מבוסס, אבל עם כל הכבוד להורד היה צריך שם מישהו עם אוריינטציה יותר פיזית שיגבה את אלכסנדר.

אני מסכים לגמרי.
לא נותר לנו אלא לסמוך על פרנקו ולקוות לטוב.
לפחות השנה לא תהיה לנו בעיה של כסף כדי לבצע תיקונים במקרה שהם ידרשו.

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

השאלה היא למה לחכות? צריך לראות בעין שטומיץ וצ'יף יחגגו עלינו בצבע? אי אפשר לדעת את זה קודם?
וזאת רק דוגמא אחת, יש לא מעט אחרות.
במיוחד שאין בעיה של כסף, למה לא לתקן לפני שכל העולם יראה שזה מקולקל?
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

אנחנו בחודש אוגוסט ופורום שדים כבר החליט שאנחנו לא מספיק טובים השנה, שמח לראות שלא ויתרנו על העקרונות שלנו במסגרת העברת הקבוצה לבעלות פרטית.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

לא צריך שכל העולם יראה, צריך שהצוות המקצועי של הפועל יראה.
אם מה שיש כרגע זה מה שהם ראו בחזון שלהם, אז זה לא נראה להם מקולקל כרגע, ולכן לא יעשו שינוי.

לדעתי כרגע , אנחנו במצב של ניצול הזדמנויות, אם יהיה מישהו זמין בשוק שבצוות המקצועי יאמינו שהוא עדיף לנו על מה שיש, נראה תזוזות כמו שהיה שנה שעברה.
אבל זה לא יקרה בחודש/חודש וחצי הקרובים לדעתי.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אולי הורד עבד בקיץ על ריבאונד הגנה
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

פישונט כתב:אולי הורד עבד בקיץ על ריבאונד הגנה
ואולי הורד העלה 10 ק"ג של מסת שריר, ואולי אלכסנדר יפרוץ וייתן את הסטטיסטיקה שלא נתן עד כה. קו קדמי של אוליים בעונה שיש תקציב לבטוחות, לא ברור אבל אני לא פרנקו.
אני לא אומר שזה קו קדמי רע, אני אומר כדי שהוא יהיה טוב ברמה גבוהה צריכים לקרות כמה דברים לשחקנים שלא קרו עד כה, והעונה יש כסף בשביל להפטר מהספק.

הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אותי כרגע יותר מעניין מצבו של גינת
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אומרים שהוא יהיה כשיר לפתיחת האימונים.
אין אלוהים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 12 אוגוסט 2023, 17:59 השאלה היא למה לחכות? צריך לראות בעין שטומיץ וצ'יף יחגגו עלינו בצבע? אי אפשר לדעת את זה קודם?
מה לחכות? הצוות המקצועי בנה קו קדמי שהוא מרוצה ממנו, אתה רוצה שהם יתקנו משהו שהם מרוצים ממנו?
יכול להיות שהם צודקים ויכול להיות שלא, נחכה ונראה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לדעתי 4 ישראלים בכירים בלבד זה לא מספיק אם אחד פצוע זה מצמצם אותנו מאוד בליגה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Chegi כתב:לדעתי 4 ישראלים בכירים בלבד זה לא מספיק אם אחד פצוע זה מצמצם אותנו מאוד בליגה.
מצד שני אתה רוצה גם לתת מספיק דק' לאחד כמו גיל בני וכמובן לשחקן בית צעיר כמו אייל הראל. אני חושב שדווקא לוטן יכול היה להשתלב כישראלי החמישי אבל אולי נכון בשבילו להשתפשף עוד קצת ב"נופר" גליל עליון (עד לפני כמה שבועות, אני מודה, בכלל לא שמתי לב מי הספונסר של הגליל....תמונה)

נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

גביזון כתב: 12 אוגוסט 2023, 20:05
ואולי הורד העלה 10 ק"ג של מסת שריר, ואולי אלכסנדר יפרוץ וייתן את הסטטיסטיקה שלא נתן עד כה. קו קדמי של אוליים בעונה שיש תקציב לבטוחות, לא ברור אבל אני לא פרנקו.
אני לא אומר שזה קו קדמי רע, אני אומר כדי שהוא יהיה טוב ברמה גבוהה צריכים לקרות כמה דברים לשחקנים שלא קרו עד כה, והעונה יש כסף בשביל להפטר מהספק.

אבל אתה מבין שסטטיסטית אם כל שחקן יקח אותו מספר ריבאונדים יהיה לנו יותר ריבאונדים מהעונה, וסטטיסטית אלכסנדר מקבל פחות נקודות מהגבוה של היריבה פר פוזשן מאונואקו (ואלכסנדר שיחק ברמה הרבה יותר גבוהה)
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 12 אוגוסט 2023, 17:59 השאלה היא למה לחכות? צריך לראות בעין שטומיץ וצ'יף יחגגו עלינו בצבע? אי אפשר לדעת את זה קודם?
מי רואה ככה? מאמן הנבא הגדול ארבעת המופלאים? יש צוות מקצועי וזה מה שהוא קבע. תן לזה צ’אנס קודם. הצוות המקצועי שלנו מבין בכדורסל קצת יותר ממך וממני
הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב: 13 אוגוסט 2023, 02:15
גביזון כתב: 12 אוגוסט 2023, 20:05

אבל אתה מבין שסטטיסטית אם כל שחקן יקח אותו מספר ריבאונדים יהיה לנו יותר ריבאונדים מהעונה, וסטטיסטית אלכסנדר מקבל פחות נקודות מהגבוה של היריבה פר פוזשן מאונואקו (ואלכסנדר שיחק ברמה הרבה יותר גבוהה)
שוב, אני מביע חשש שלי שאולי לא מבוסס, ככה אני רואה את זה, כל אחד רואה דברים ואת המשחק אחרת.
יכול להיות שאני טועה, שנתחיל כבר את העונה...
עזוב הכל, יש את ינאי (שמטומוטמים רק לא יבריחו אותו), לראשונה אני אופטימי לגבי ההווה והעתיד שלנו.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

גביזון כתב:
נייט רובינסון כתב: 13 אוגוסט 2023, 02:15
גביזון כתב: 12 אוגוסט 2023, 20:05 ואולי הורד העלה 10 ק"ג של מסת שריר, ואולי אלכסנדר יפרוץ וייתן את הסטטיסטיקה שלא נתן עד כה. קו קדמי של אוליים בעונה שיש תקציב לבטוחות, לא ברור אבל אני לא פרנקו.

שוב, אני מביע חשש שלי שאולי לא מבוסס, ככה אני רואה את זה, כל אחד רואה דברים ואת המשחק אחרת.
עזוב הכל, יש את ינאי (שמטומוטמים רק לא יבריחו אותו), לראשונה אני אופטימי לגבי ההווה והעתיד שלנו.
ינאי לא בוחר שחקנים
הוא בקושי ימנה מאמן

ובלי קשר, אני סומך על דני וברק שבנו לנו קבוצה טובה

גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

Charlie כתב:
גביזון כתב:
נייט רובינסון כתב: 13 אוגוסט 2023, 02:15 אבל אתה מבין שסטטיסטית אם כל שחקן יקח אותו מספר ריבאונדים יהיה לנו יותר ריבאונדים מהעונה, וסטטיסטית אלכסנדר מקבל פחות נקודות מהגבוה של היריבה פר פוזשן מאונואקו (ואלכסנדר שיחק ברמה הרבה יותר גבוהה)
ינאי לא בוחר שחקנים
הוא בקושי ימנה מאמן

ובלי קשר, אני סומך על דני וברק שבנו לנו קבוצה טובה

ברור, אני מדבר על העתיד איתו באופן כללי

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

Charlie כתב: 13 אוגוסט 2023, 00:54
Chegi כתב:לדעתי 4 ישראלים בכירים בלבד זה לא מספיק אם אחד פצוע זה מצמצם אותנו מאוד בליגה.
מצד שני אתה רוצה גם לתת מספיק דק' לאחד כמו גיל בני וכמובן לשחקן בית צעיר כמו אייל הראל. אני חושב שדווקא לוטן יכול היה להשתלב כישראלי החמישי אבל אולי נכון בשבילו להשתפשף עוד קצת ב"נופר" גליל עליון (עד לפני כמה שבועות, אני מודה, בכלל לא שמתי לב מי הספונסר של הגליל....תמונה)

כל דקה של לוטן אמסלם שהיא לא בליגה הלאומית עושה לו עוון מאד מאד גדול.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:23
נוטה להסכים.
החלפנו את אנגולה במקריי? :)
הרגע הגיע אנגולה!

אגב הימור שלי שהפועל בחצי עין על מקריי למקרה ולא מסתדר גם לו וגם לנו סביבות ינואר
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אני זוכר שהיו פה לא מעט אנשים שהתבאסו מזה שההגעה של מקריי גרמה לזה שיאנג שוחרר.
נראה לי שהגיע הזמן שתשחררו ממקריי, עברנו הלאה…
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

השתחררנו ממקריי (אגב, נראה שהוא לא מאיתנו)...אותי מעניין לדעת אם השחרור של מקריי יגרום בסוף לשחרור של פרנקו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

אנגולה יהיה מדהים ואף אחד לא יחשוב על לחזיר את מקריי במקומו
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

נייט רובינסון כתב: 14 אוגוסט 2023, 09:13 אנגולה יהיה מדהים ואף אחד לא יחשוב על לחזיר את מקריי במקומו
אנגולה שחקן מעולה, ועדיין פרנקו לקח פה חתיכת הימור. כי גם מקריי שחקן מעולה, ובנוסף שיחק פה והתאקלם פה והתאהב במועדון ומאוד רצה להישאר, ובמקום להשאיר אותו כנראה בפחות כסף (כסף שיכל ללכת לחיזוק בעמדות אחרות, אמנם השתדרגנו כלכלית מאוד, אבל עדיין יש תקציב מסוים), ולתת להמשכיות לעשות את שלה, בחר לשנות. אם אנגולה יתן את מה שמצפים ממנו והקבוצה תרוץ טוב ותהיה כימיה, אז אף אחד לא יחשוב על מקריי. אבל אם לא, תהיה ביקורת מאוד גדולה על פרנקו, מכל הכיוונים. ומה לעשות שחוץ מאיתנו יש גם את מכבי וגם את ירושלים (שהשתדרגה מאוד), התחרות השנה תהיה קשה יותר
גולדה מאיר
קיבל.ה  15 לייקים

אני מסכים שפרנקו לקח פה חתיכת הימור, אבל מצד שני אני שמח שהמאמן של הקבוצה לא עושה פעולות כדי שהקהל יהיה מרוצה, אלה עושה את הפעולות שהוא חושב שהקבוצה לתפיסתו תהיה יותר טובה.
כתבו ואמרו פה הרבה פעמים שפרנקו "קלאסי" זה ללכת על בטוח ולקחת שחקנים שהוא מכיר ולא לחפש שחקנים חדשים, אז השנה הוא הלך אחרת עם מה שהוא מאמין ולקח בעצם סיכון ענק, בעיקר סיכון אישי של הקריירה שלו...
אני אישית אוהב את זה ומקווה מאוד שהוא יצליח
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה