עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
האדס
קיבל.ה  2999 לייקים

יש לכם זכויות עצומות, לא מזלזל בכם. פשוט חושב שאתם מונעים מפחד ולא ממשהו ענייני.
הטיעונים שזה עלול להיות שאול הם כמו לומר שעדיף לשבת בבית ולא לעלות על מכונית כי אפשר למות בתאונת דרכים.
אני פחות מתחבר לעולמות תוכן כאלו. בכל מקרה, למען הסר ספק כי אני רואה שהרבה פה נפגעים, זכותכם להצביע נגד. תעשו מה שמצפונכם אומר לכם בכל מקרה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

אני לא בטוח שהפחד פה הוא "לא עינייני".
זה שאתה לא חווה אותו , זה בסדר גמור , אבל מי שזה מפחיד אותו, זה מעוד רלוונטי ועינייני בשבילו.
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

מילפורד כתב: 20 יולי 2023, 10:24 אני לא בטוח שהפחד פה הוא "לא עינייני".
זה שאתה לא חווה אותו , זה בסדר גמור , אבל מי שזה מפחיד אותו, זה מעוד רלוונטי ועינייני בשבילו.
פשוט הניסיון ההיסטורי של הפועל תל אביב עם בעלות פרטית, בכדורגל ובכדורסל, הוא כל כך חיובי שקשה להבין איך יכול להיות שאנשים חוששים.
האדס
קיבל.ה  2999 לייקים

בעלות פרטית היא תמיד מסוכנת.
מי אמר שאם מחר יעקב שחר יעזוב את חיפה יגיע בעל בית טוב ברמה שלו? אף אחד. ובינתיים הם לוקחים מיליארד אליפויות מאז שהוא הגיע.
אני מעדיף לחבק אנשים עם כסף שרוצים להשקיע מזמנם ולקוות שיהיה טוב. כל עוד כמובן שלא מדובר בנוכלים/רמאים/עבריינים.
ארז שדה
קיבל.ה  676 לייקים

האדס כתב: 20 יולי 2023, 10:32 בעלות פרטית היא תמיד מסוכנת.
מי אמר שאם מחר יעקב שחר יעזוב את חיפה יגיע בעל בית טוב ברמה שלו? אף אחד. ובינתיים הם לוקחים מיליארד אליפויות מאז שהוא הגיע.
אני מעדיף לחבק אנשים עם כסף שרוצים להשקיע מזמנם ולקוות שיהיה טוב. כל עוד כמובן שלא מדובר בנוכלים/רמאים/עבריינים.
לקוות שיהיה טוב זה לא מספיק, ההסכם צריך לענות על השאלה מה עושים אם לא יהיה טוב איך האינטרסים של האוהדים נשמרים? ושאלה נוספת שמטרידה אותי היא שגם במקרה ויש בהסכם תשובות לחששות שלנו, ברגע שלעמותה יש 19% בלבד בעלי השליטה יכולים לעשות מה שהם רוצים מבלי להתחשב בהסכם.
האדס
קיבל.ה  2999 לייקים

אז עכשיו גם אם ההסכם יהיה בסדר, אפשר לפחד שיפרו את ההסכם. אני מניח שכאן הדיון הזה מיצה את עצמו.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

הפועל כתב: 20 יולי 2023, 05:38
red in blood כתב: 20 יולי 2023, 05:23 היה לי משמעותית יותר נוח אם העמותה הייתה שומרת על 50%+1, אבל עדיין עקרונית נשמע טוב מאוד.
מה שכן, אני עדיין לא מסוגל להגיד שאני בעד לפני שאני מכיר את מתווה החוזה יותר טוב. חשוב לי לוודא מה יקרה כשמתישהו הוא יעזוב - האם יש מספיק אמצעים לעמותה לוודא שעתיד המועדון יהיה בידיים טובות, האם יש זכויות ווטו על דברים מסויימים ועוד.
זה מעולה לעתיד הקרוב, רק צריך לוודא שזה לא מסכן מדי את העתיד הרחוק, ואז זה יהיה כן קל.
אם מדברים תכלס, כדי באמת לדאוג לעתיד המועדון ב"יום שאחרי" (תחת הנחת המקרה הגרוע ביותר של העברת שרביט פתאומית סטייל גוסינסקי) והימנעות מתסריטי העבר צריך לכסות עצמנו מכמה כיוונים. למשל:
1. חשוב לדאוג שחלק משמעותי מה30 מיליון ילכו לטובת "קופת חיסכון" ליום סגריר, שניתן יהיה להשתמש בה במקרה חירום שהקבוצה חוזרת בפתאומיות לידי העמותה.
2. שנציגי העמותה ייקחו חלק פעיל בניהול המועדון, כולל בניהול השוטף, כדי לשמר ידע ארגוני. זה אומר אנשים מעבר לרמי כהן. עוד חברי הנהלה, ועוד בעלי תפקידים, כדי שלא תהיה תלות מוחלטת באיש אחד (מצב שאנחנו כבר היום קרובים מאד אליו). אם באותו רגע של ה"יום שאחרי" אין אף אחד בעמותה שיש לו מושג ירוק בניהול מועדון, גם אם לעמותה יהיה את כל ה30 מיליון שקל מוכנים, זה יהיה מאד קשה להשתמש בהם בפועל.
מסכים לגמרי.
ארז שדה
קיבל.ה  676 לייקים

האדס כתב: 20 יולי 2023, 10:51 אז עכשיו גם אם ההסכם יהיה בסדר, אפשר לפחד שיפרו את ההסכם. אני מניח שכאן הדיון הזה מיצה את עצמו.
המצב כיום הוא שמתחשבים בדעה של חברי העמותה, שיש הסכם כמו ההסכם המדובר מביאים אותו להצבעה של חברי העמותה, מה יהיה אם מחר עופר ינאי יחליט שלא מתאים לו שיתוף הפעולה עם העמותה והוא רוצה ביחד עם אבי זיידנברג שליטה של 100 % בהפועל ללא העמותה ,האם יש לנו כחברי עמותה כח למנוע ממנו את זה אחרי שההסכם ייחתם?
אני רוצה מאוד שהתקציב של הפועל יגדל ל25-30 מיליון ש"ח כדי שנוכל להתחרות במ*בי וירושלים על תארים, אבל צריך לחשוב גם על המחיר של זה, אין בחיים מתנות חינם , לפני כל עסקה שחותמים עליה צריך לחשוב טוב טוב מה ההשלכות ואם היתרונות עולים על החסרונות כדי שלא נתחרט אחר כך. אני לא שולל תמיכה בהסכם אבל צריך לשאול עכשיו את כל השאלות כי אחרי שאתה מסכים כבר אין דרך חזרה.
oleg neduda
קיבל.ה  1385 לייקים

אי אפשר לצפות מאנשי עסקים שישימו סכומים גבוהים בלי שליטה. זה לא עובד ככה
המשוואה פשוטה. כסף גדול זה בעלות פרטית. כסף קטן זה בעלות של אוהדים. אין משהו באמצע

מי שרוצה כסף גדול וקבוצה מנצחת לאורך זמן יצטרך לחיות עם הסיכונים שתמיד יהיו קיימים במבנה של בעלות פרטית.

מי שרוצה להמשיך עם מודל של קבןצת אוהדים תריך להבין שכסף גדול וקבוצה מנצחת לאורך זמן לא תהיה לא, בטח לא אחרי הכניסה של אדלסון
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  4023 לייקים

ארז שדה כתב: 20 יולי 2023, 11:13
האדס כתב: 20 יולי 2023, 10:51 אז עכשיו גם אם ההסכם יהיה בסדר, אפשר לפחד שיפרו את ההסכם. אני מניח שכאן הדיון הזה מיצה את עצמו.
המצב כיום הוא שמתחשבים בדעה של חברי העמותה, שיש הסכם כמו ההסכם המדובר מביאים אותו להצבעה של חברי העמותה, מה יהיה אם מחר עופר ינאי יחליט שלא מתאים לו שיתוף הפעולה עם העמותה והוא רוצה ביחד עם אבי זיידנברג שליטה של 100 % בהפועל ללא העמותה ,האם יש לנו כחברי עמותה כח למנוע ממנו את זה אחרי שההסכם ייחתם?
אני רוצה מאוד שהתקציב של הפועל יגדל ל25-30 מיליון ש"ח כדי שנוכל להתחרות במ*בי וירושלים על תארים, אבל צריך לחשוב גם על המחיר של זה, אין בחיים מתנות חינם , לפני כל עסקה שחותמים עליה צריך לחשוב טוב טוב מה ההשלכות ואם היתרונות עולים על החסרונות כדי שלא נתחרט אחר כך. אני לא שולל תמיכה בהסכם אבל צריך לשאול עכשיו את כל השאלות כי אחרי שאתה מסכים כבר אין דרך חזרה.
מה זה "הוא רוצה 100 אחוז"? איך הוא יעשה את זה בלי הסכמה של בעלי השליטה?
זה בערך כמו לשאול אם מישהו רוצה לקנות את המכונית שלך, מה הכוח שלך למנוע את זה. פשוט, תגיד לא.
oleg neduda
קיבל.ה  1385 לייקים

כתבה שערוץ 13 עשה על עופר ינאי לפני כמה חודשים. בן אדם מאוד מרשים
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroavivx2Chegi
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 10:28
מילפורד כתב: 20 יולי 2023, 10:24 אני לא בטוח שהפחד פה הוא "לא עינייני".
פשוט הניסיון ההיסטורי של הפועל תל אביב עם בעלות פרטית, בכדורגל ובכדורסל, הוא כל כך חיובי שקשה להבין איך יכול להיות שאנשים חוששים.
בוא נשאל הפוך
מי הן הקבוצות בישראל, בכדורגל ובכדורסל, שזוכות בתארים ונמצאות בצמרת כל עונה? קבוצות האוהדים או קבוצות בבעלות פרטית?
אגב, יש כבר דוגמאות לקבוצות אוהדים שקרסו. הפועל רובי שפירא התפרקה, הפועל רמת גן כדורסל ירדה השנה לליגה השלישית.
מי מבטיח לכם שקבוצת אוהדים לא יכולה ללכת קאפוט?
אגיד לך עוד משהו - הקבוצה היום חיה ונושמת הרבה בזכות כמה עשרות מנויי כבוד שנותנים כל שנה כמה עשרות אלפי שקלים. נראה לך שבן אדם שנותן 50 אלף שקל בשנה ימשיך לתת אם הוא יבין שאין למועדון למעשה שום שאיפות להתקדם? פסילת העסקה הזו לא תשאיר את המועדון במצבו הנוכחי. היא תיקח אותו אחורה. למעשה - הסיכוי שהפועל "תחדל מלהתקיים" (במרכאות כי היא אף פעם לא חדלה מלהתקיים) ותדרדר במורד הליגות - הוא גדול הרבה יותר אם העסקה הזו לא מאושר מאשר אם העסקה הזו תאושר
נערך לאחרונה על ידי Segev ב 20 יולי 2023, 13:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Niroסומךהוקיץ'7even
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

oleg neduda כתב: 20 יולי 2023, 12:16 אי אפשר לצפות מאנשי עסקים שישימו סכומים גבוהים בלי שליטה. זה לא עובד ככה
המשוואה פשוטה. כסף גדול זה בעלות פרטית. כסף קטן זה בעלות של אוהדים. אין משהו באמצע

מי שרוצה כסף גדול וקבוצה מנצחת לאורך זמן יצטרך לחיות עם הסיכונים שתמיד יהיו קיימים במבנה של בעלות פרטית.

מי שרוצה להמשיך עם מודל של קבןצת אוהדים תריך להבין שכסף גדול וקבוצה מנצחת לאורך זמן לא תהיה לא, בטח לא אחרי הכניסה של אדלסון
כמו שציינתי הודעה אחת למעלה, זה לא להמשיך עם מודל קבוצת האוהדים כמו היום לאורך זמן. כקבוצת אוהדים יש סיכוי הרבה יותר גדול שהמועדון יתדרדר חזרה לימי שאול העליזים מאשר אם העסקה תאושר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

תבור כתב:
האדס כתב: 20 יולי 2023, 09:38
Segev כתב: 20 יולי 2023, 08:11 אז עופר ינאי יכול להיות שאול,
אבי זיינדנברג בכלל לא בטוח שיישאר,
אפשר לשאול מה כן יהיה טוב למתלוננים הפרנואידים?
מדהים איך הם מסובבים את זה - כל בעל הון יכול ללכת ולהשאיר אותנו בלי כלום זה נכון, אבל גם מטאור יכול להיכנס בכדור הארץ.
אגב - מה יקרה אם רמי יחליט שנמאס לו ולא ירוץ לבחירות הבאות? נציגי ״הפועל שלי״ (עם כל הכבוד והרבה הערכה לפעילות ההתנדבותית שלהם) בהנהלה יובילו את הפועל בליגת העל? הרי גם אם רמי מחליט יום אחד שנמאס לו, דב פקטו אין הפועל בליגת העל. אף אחד לא יידע לנהל את זה, לשים ערבויות וכו. אל תחיו בסרט שזו קבוצת אוהדים. זו קבוצה של רמי (וטוב שכך)
עזוב. זה אנשים שגם אם נקח אליפות יגידו מה זה שווה. יחכו בפינה ויאמרו אמרתי לך.
להתקדם איתם או בלעדיהם. זה לא חוג.
לא זה לא. הזלזול שלך מעצבן ובעיקר לא מכבד שותפים שלך ליציע ולדרך שבסך הכל מציפים חששות לגיטימיים מעצם שינוי כל מודל המועדון אחרי 15 שנה של הפועל אוסישקין, אולי זה לא קל לכולם כמו שזה קל לך? אנשים עוד מגבשים את דעתם ומעלים טענות לפה ולפה, זה לא אומר שאם ניקח אליפות יגידו "מה זה שווה" וזה לא אומר שאנשים הם תבוסתנים מטבעם.
לאאא.מה פתאום.הם לא
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 16:57
Segev כתב: 19 יולי 2023, 16:52
Rkhenin כתב: 19 יולי 2023, 16:39

תעשה לי טובה ותכבד אותי.
מותר לך לשמוח, מותר לי להיות עצוב.

אינשאללה אני טועה. סבבה?
מה זה טועה?
השאלה אם יש לנו מטרות זהות
המטרה שלי זה קבוצה עשירה שזוכה בתארים
המטרה שלך (תקן אותי אם אני טועה) היא קבוצת אוהדים לשם קבוצת אוהדים, ואם על הדרך יהיו הצלחות אז סבבה
המטרה שלי בראש ובראשונה זו קבוצת כדורסל קיימת, גם אם פחות מצליחה.
אני בעד תארים, אני בעד הצלחה מקצועית. אני נגד הסיכון של גוסינסקים או טביבים או רמונים.
בגלל שהמטרה שלך בראש ובראשונה זה קבוצת כדורסל קיימת, אשמח אם תענה על השאלה הבאה:
אקסבייר מנפורד חתום לשנתיים בחוזה שנע לפי הפרסומים סביב 290 אלף דולר לעונה.
תומר גינת חתום ארבע שנים קדימה בחוזה של 220 אלף דולר לעונה (עלות מעביד כמעט 2 מיליון שקל לשנה).
במידה והעסקה לא עוברת, תרחיש לא לגמרי תלוש זה שלספונסרים נמאס לתמוך במי שאין לו שאיפות להתקדם כלכלית, אבי זיינדנברג מצמצם השקעה, ולך תדע גם מה רמי מחליט. מי יביא ערבויות וישלם את החוזים האלה? אתה? מאיפה המסקנה הזאת שקבוצת אוהדים זה הבטחה לקבוצה קיימת? על הפועל רובי שפירא חיפה שמעת? הפועל רמת גן כדורסל שמעת?
אשמח לתשובה עניינית, כי אני עדיין לא מצליח להשתכנע שמה שמניע אותך זה פחד אמיתי לעתיד המועדון ולא אג׳נדות פוליטיות/חברתיות כאלה ואחרות
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

אם ההנהלה חתמה על חוזים שהיא לא יכולה לכבד בגלל שהיא בנתה על הסכם שלא עבר ושצריך לעבור אישור דמוקרטי ואם הוא נופל אז המועדון נופל מדובר בבעיה חמורה מאוד.
בגלל שאני מעריך את ההנהלה אני מקווה ומאמין שזה לא המצב. אבל אהיה חכם יותר ביום שני.

לגבי האג'נדה שלי, אני לא מוצא שום סיבה או צורך להוכיח מה אני כן ומה אני לא.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 17:29 אם ההנהלה חתמה על חוזים שהיא לא יכולה לכבד בגלל שהיא בנתה על הסכם שלא עבר ושצריך לעבור אישור דמוקרטי ואם הוא נופל אז המועדון נופל מדובר בבעיה חמורה מאוד.
בגלל שאני מעריך את ההנהלה אני מקווה ומאמין שזה לא המצב. אבל אהיה חכם יותר ביום שני.

לגבי האג'נדה שלי, אני לא מוצא שום סיבה או צורך להוכיח מה אני כן ומה אני לא.
בתקציב המועדון יש להבנתי בכל עונה כמה מיליונים של בעלים פרטים, אם אני זוכר נכון, לפחות כפול מהזרמת הבעלים של העמותה.
מה קורה אם מחר אבי זידנברג מחליט לעזוב?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

אני לא יודע, כי לא ישבתי על התקנון לאחרונה. לדעתי הוא מדולל או צריך למכור את החלק שלו למישהו באישור העמותה אבל אני לא סגור על זה
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

אני לא מדבר על הבירוקרטיה, האם הפועל יכולה לשלם לתומר גינת בלי אבי זידנברג?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

אני מקווה מאוד ומאמין שחתמו על חוזה שידעו שיכולים לעמוד בו. אם לא מדובר בבעיה גדולה
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מה זה ידעו שיכולים לעמוד בו? ביום שנחתם החוזה אבי זידנברג היה. אף אחד לא מבטיח שהוא יהיה מחר
מה המצב הכלכלי של הפועל בלי אבי זידנברג?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

הוא חתום על הסכם מסוים עם חובות כלכליים מסוימים. אני לא יודע מה פרטיו אבל זה לא בסטה בשוק
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

אין שום כוח בעולם שיכול להכריח אותו להכניס כסף להפועל.
ולכן אני שואל אותך שוב, מחר אבי זידנברג מאבד את כל כספו ואין לו מה לתת להפועל. מה הסיטואציה של הפועל במקרה הזה?
וכשאלת המשך, האם הפועל תל אביב יכולה לעמוד בהתחיבויות שלה בלי אבי זידנברג?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

ברוך השם יש עדיין בתי משפט, אם מישהו לא עומד בתנאי החוזה. לפי הטיעון שלך אין משמעות לשום הסכם או התחייבות באופן כללי בעולם.
אל באנדי
קיבל.ה  454 לייקים

מכל הסיפור
איך יכןל להיןת שלא מגיע בעלים לכדורגל שמוכן להזרים 30 מליון שקלים?
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:03 ברוך השם יש עדיין בתי משפט, אם מישהו לא עומד בתנאי החוזה. לפי הטיעון שלך אין משמעות לשום הסכם או התחייבות באופן כללי בעולם.
מממ,אני לא יודע מה המעמד המשפטי של אבי זידנברג בעמותת הפועל אוסישקין תל אביב, אבל בהנחה שהוא לא מקבל מהעמותה שירות,פרסום,מוצר או כל תמורה אחרת אני לא רואה איך אפשר להכריח אותו לשלם. ואם אפשר ךהכריח אותו לשלם אז אין חשש, בית המשפט יכריח גם את עופר ינאי
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:03 ברוך השם יש עדיין בתי משפט, אם מישהו לא עומד בתנאי החוזה. לפי הטיעון שלך אין משמעות לשום הסכם או התחייבות באופן כללי בעולם.
אותו בית משפט, עד שיוציא את החובות האבודים של אבי זיינדנברג להפועל, תהליך שלוקח שנים ובסוף מתקבלים אחוזים בודדים מהחוב (כי ככה הכלכלה עובדת מה לעשות), בינתיים ישלח את הפועל לפירוק על אי קיום החוזים שלה. אותו פירוק שאתה חושש שיקרה אם *יהיו* בעלים פרטיים.
בקיצור - לפי מה שאתה כותב אף פעם אסור לחתום על חוזים ארוכי טווח עם שחקנים כשזה מגובה בבעלים פרטי, לא משנה כמה אחוזים יש לו
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

הוא בעל אחוזים בהפועל ובהסכם שבמסגרתו הוא רכש את האחוזים יש תנאים כלכליים שהוא מחוייב אליהם שכוללים השקעה כספית
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

אל באנדי כתב: 20 יולי 2023, 18:10 מכל הסיפור
איך יכןל להיןת שלא מגיע בעלים לכדורגל שמוכן להזרים 30 מליון שקלים?
או למה לא פותחים קבוצת אוהדים בכדורגל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Rkhenin כתב:הוא בעל אחוזים בהפועל ובהסכם שבמסגרתו הוא רכש את האחוזים יש תנאים כלכליים שהוא מחוייב אליהם שכוללים השקעה כספית
סורי שהצטרפתי מאוחר לדיון. לא הבנתי מה עמדתך?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

נגד ההסכם עם עופר ינאי, בעד שלעמותה יהיו 51%
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:15 הוא בעל אחוזים בהפועל ובהסכם שבמסגרתו הוא רכש את האחוזים יש תנאים כלכליים שהוא מחוייב אליהם שכוללים השקעה כספית
ואם הוא פושט רגל?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

אני נראה לכם מי שניסח את ההסכם עם אבי זיידנברג? תשאלו את רמי מה הבטוחות מול אבי
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:15 הוא בעל אחוזים בהפועל ובהסכם שבמסגרתו הוא רכש את האחוזים יש תנאים כלכליים שהוא מחוייב אליהם שכוללים השקעה כספית
אני מחכה לדיון בבית המשפט שבו הבעלים ובעל 70 אחוז? מהמניות בקבוצה יתבע את בעל מניות המיעוט להשקיע בקבוצה פי 3 ממנו.
אני גם בספק גדול שיש הסכם כזה.
יותר הגיוני שכמו שהפועל היתה תלויה פעם בידידיה רפפורט היא תלויה היום באבי זידנברג ולא בעמותה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Rkhenin כתב:נגד ההסכם עם עופר ינאי, בעד שלעמותה יהיו 51%
למה הקמתם את "הפועל שלי"? כדי שהפועל תישאר שלכם? או כדי לדאוג לעתיד טוב יותר עבור המועדון?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

אני הצטרפתי בין היתר כדי שהפועל תשאר שלי, את האחרים אתה מוזמן לשאול באופן פרטי כי אני לא מוסמך לענות בשמם
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:24 אני נראה לכם מי שניסח את ההסכם עם אבי זיידנברג? תשאלו את רמי מה הבטוחות מול אבי
מה קשור בטוחות?
יכול להיות שהוא התחייב ל50 מיליון שקל לאורך 10 שנים, 5 מיליון בשנה. אחרי 3 שנים הוא פושט רגל ולא יכול לשים יותר 5 מיליון שקל בשנה, ולך יש חוזים של תומר גינת ומנפורד. מה אז קורה?
נראה לך שיש איש עסקים בעולם ששם את כל ההתחייבויות שלו 10 שנים קדימה במזומן? פשיטת רגל, יש מונח כזה. מה קורה אם הוא פושט רגל?
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

טוב, אני מרגיש שהדיון מיצה את עצמו. אני עדיין נגד, אתם עדיין בעד. מקווה שאתם צודקים ואני רומנטיקן סתום
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Rkhenin כתב: 20 יולי 2023, 18:33 טוב, אני מרגיש שהדיון מיצה את עצמו. אני עדיין נגד, אתם עדיין בעד. מקווה שאתם צודקים ואני רומנטיקן סתום
בחור, אתה לא מסוגל לענות לעניין.
אתה כ״כ מפחד שהפועל תגיע לחדלות פרעון - אני מסביר לך שחור על גבי לבן - הסיכוי לכך קיים (ואף גבוה יותר אבל לא ניכנס לשם) גם אם העסקה לא תאושר, והוא קיים גם במבנה שבו יש לאיש עסקים 49 אחוז. אתה לא מסוגל לענות לזה עניינית
הפוסט קיבל לייק אחדRkhenin
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Rkhenin כתב:אני הצטרפתי בין היתר כדי שהפועל תשאר שלי, את האחרים אתה מוזמן לשאול באופן פרטי כי אני לא מוסמך לענות בשמם
אז מה שעשיתם מאז שנכנסתם זה:
לפרסם מספר חברי עמותה מדי חודש.
לפרסם שמות זוכי הגרלות כרטיסים (בפליאוף ויתרתם על זה)
ולהתנגד (כולם?) לרכישה של האיש שנראה שחלמנו עליו שיוכל להוביל את הקבוצה למקום שרצינו.
שליחת תגובה