לאיוס יחסינו לאן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  605 לייקים

1.5 מיליון יורו עם אחוזים או שיעוף ליציע, לא יורו פחות.

איזה אפס בחיי, אני לא נרגע מהחוצפה של לתת עונה אחת טובה שאתה פצוע חצי ממנה ולהתחיל עם שביתות איטלקיות. עידן סרור 2.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךAsafasrafASAFABADIshaolin232gershon
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 יולי 2023, 14:47
oleg neduda כתב: 23 יולי 2023, 14:36
הוקיץ' כתב: 23 יולי 2023, 14:20 1.2 מיליון יורו על 80 אחוז זה כבר מתקרב לסכום הנכון. תביאו עוד 300 אלף ויש על מה לדבר.
בכל אופן, אם הולכים להשתמש בסכום הזה כדי להביא את קני סייף ועוד קיצוני שמאל זר, אני בעד. פחות מזה ואין על מה לדבר.
לאיוס לטעמי שחקן יותר מוכשר מקני סייף וקיצוני חייב להגיע בלי קשר (ואני יודע שלא בטוח שיגיע). לכן מחליף ללאיוס שהוא במקרה הטוב שחקן ברמתו + קיצוני שזה מאסט בלי קשר, זה ממש לא מספיק. אם מכירה של לאיוס תסייע לנו גם להחליף אותו וגם להעמיק את הסגל, כלומר גם להביא את סייף, גם להביא כנף זר וגם להביא נניח את צ'יבוטה - זה כבר סיפור אחר ועסקה מצויינת
יותר מוכשר? סיכוי טוב. כיום לעומת זאת, סייף שחקן הרבה יותר טוב ואמין מלאיוס, בעיני.
עם מיליון וחצי יורו אפשר לעשות המון דברים, השאלה היא רק אם באמת נראה את הסכום הזה על המגרש.
מסכים לגבי סייף.
לצערי אני לא רואה תרחיש שהוא מגיע + זר לכנף שמאל במידה ולאיוס נמכר ובטח שלא תרחיש שמביאים את סייף + צ'יבוטה + מגן ימני זר.
לדעתי בגג מה שנראה פה זה מגן ימני זר + סטיב טוריאל או איזה טרלול כזה או אחר גם אם לאיוס ימכר וגם אם לא.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

לא יודע מה יקרה, יודע למה אני מצפה. אני מצפה לשני קיצוניים טובים (או לחילופין מגנים, תלוי בשיטה), בין אם זה לאיוס, סייף, צ'יבוטה או זר.
פחות מזה ויש כאן בנייה רעה שמעמידה אותנו בסכנה רצינית למאבקי תחתית.
LiraninhO
קיבל.ה  20 לייקים

לפי אופיר סער מוואלה,
לאיוס לא מעוניין לדון בחוזה חדש ומתעקש לעזוב
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

אם אכן כל הפירסומים נכונים, ואללה ילד זין (שיקפצו לי עם הפוליטיקלי קורקט) אני אציין שזכותו המלאה להתקדם, זכותו לקבל שכר גבוהה יותר בין עם זה בקבוצה / קבוצה אחרת, חיי הכדורגלן קצרים ואכן צריך להרוויח כמה שיותר...אבל צריך להיות מקצוען, צריך להמשיך להתאמן ולשחק ולא לירוק לקבוצה שעשתה אותך "כוכב עלק" (חצי עונה לא שיחק בכלל), לצאת לשביתה איטלקית ולשלוח נציגים מטעמו לתקשורת וללכלך על הפועל זה התנהגות בזויה, כמו שזכותו של השחקן שיכבדו לו את החוזה במלואו זכותה גם של הקבוצה שהוא יכבד מהצד שלו, ויאמר לזכות הקבוצה שהם תמיד אמרו, "שאם ההצעה הנכונה תגיע נשחרר אותו"...כנראה הגישה שהכל מגיע לי כאן ועכשיו לא חלפה...אגב אם לא אח שלו הילד זין 2 כנראה לא הייתי מאמין לכל אמירה עליו בתקשורת, אבל זה עוד דוג' להתנהלות לקויה מצידו שגורמת לקהל לתעב אותו ורק הוא (לאיוס) יסבול מכך.
האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

LiraninhO כתב: 24 יולי 2023, 07:44 לפי אופיר סער מוואלה,
אחלה.
עכשיו בואו כולנו נרכז מאמצים כדי לגמור לכלב הזה את הקריירה ולייבש אותו ביציע עד סוף החוזה.
כל משחק שהוא לא מגיע לקנוס לו את המשכורת חייל שכנראה זו המשכורת הכי גבוהה שהוא יעשה בחייו גם ככה.
בלי קשר, אם במקרה הוא חוזר לשחק, בוז בכל נגיעה זה לא פחות מחובה.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

האדס כתב:
אחלה.
עכשיו בואו כולנו נרכז מאמצים כדי לגמור לכלב הזה את הקריירה ולייבש אותו ביציע עד סוף החוזה.
כל משחק שהוא לא מגיע לקנוס לו את המשכורת חייל שכנראה זו המשכורת הכי גבוהה שהוא יעשה בחייו גם ככה.
בלי קשר, אם במקרה הוא חוזר לשחק, בוז בכל נגיעה זה לא פחות מחובה.
לאיוס מקבל משכורת חייל?
הוא הרי לא בצבא...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

או שיביא הצעה הולמת או שישחק בהפועל ואם הוא לא לשחק אז שישב ביציע

Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

לירון האדום כתב:או שיביא הצעה הולמת או שישחק בהפועל ואם הוא לא לשחק אז שישב ביציע

זה המבחן הראשון האמיתי של ההנהלה שלנו.
האפס הזה לא מאיים על אף אחד.
משחק משחקים? אין בעיה! לתת לו לשחק דקה אחרונה במשחק של גביע השוקו (רק אם אנחנו מפסידים שלא יקבל בטעות פרמיה), להעלות אותו ליציע לסירוגין ולייבש לו את הצורה עד סוף החוזה.
מבחינתי, הוא אפס מאופס שהשתן עלה לו לראש ושמבחינתו יהיה השעיר לעזאזל בבחינת ״ייראו ויראו״.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

כבר מזמן היה צריך לשלול את הרעיון של להעניק לו חוזה חדש.
חוזה חדש זה בונוס, צ׳ופר, לא משהו שנותנים לשחקן שמפעיל טרור על המועדון.
לשמחתנו יש לו חוזה לעוד שנתיים, ככה שמבחינתנו אם נרצה הוא ישאר פה עד שנקבל עליו סכום ראוי וכל רגע שהוא לא משחק יקשה עליו יותר להשיג הצעה בסכום ראוי כדי ללכת מכאן.
את משחק הצ׳יקן הזה צריך לשחק איתו עד הסוף ולנו יש את היתרון, רק משהו אומר לי שלמרות כל זה אנחנו נמצמץ ראשונים ונפסיד את המשחק.
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed GhostאדוםASAFABADIAsafasraf
Red Ghost
קיבל.ה  426 לייקים

רדפוקס כתב: 24 יולי 2023, 09:28
כבר מזמן היה צריך לשלול את הרעיון של להעניק לו חוזה חדש.
חוזה חדש זה בונוס, צ׳ופר, לא משהו שנותנים לשחקן שמפעיל טרור על המועדון.
לשמחתנו יש לו חוזה לעוד שנתיים, ככה שמבחינתנו אם נרצה הוא ישאר פה עד שנקבל עליו סכום ראוי וכל רגע שהוא לא משחק יקשה עליו יותר להשיג הצעה בסכום ראוי כדי ללכת מכאן.
את משחק הצ׳יקן הזה צריך לשחק איתו עד הסוף ולנו יש את היתרון, רק משהו אומר לי שלמרות כל זה אנחנו נמצמץ ראשונים ונפסיד את המשחק.
מתחבר להרגשה ואני חושב שזה נובע מלחץ על הכסף מהמכירה הזו.
הרי ברור שעכשיו צריך 2 שחקני כנף בכירים, זר וישראלי.
במקרה שהיו רזרבות בקופה אפשר היה לשפוך עליהם כסף וללכת איתו ראש בראש. אני חושש שזה לא המצב.
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

אם מבטיחים לנו שבכסף שיעשו ממנו יגיע קיצוני זר + סייף + זסנו אני הולך על זה ומעיף אותו מהקבוצה.
כל אופציה אחרת אני מעדיף לגמור לו את הקרירה ולראות אותו ביציע לפחות חצי עונה גם אם הוא מתחנן לרדת לדשא ולשחק
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

הסאגה הזאת צריכה להסתיים מהר מאוד
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  581 לייקים

אם הפועל תתקפל היא תרוויח עכשיו מליון יורו אבל כנראה תפסיד סכומים גדולים יותר כבר בעתיד הקרוב, לא רואה סיבה שכל שחקן אחר בסיטואציה שלו שיראה שלאיוס יצא עם ידו על העליונה לא יעשה את אותן פעולות ויפעל בצורה זהה
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIL.S
dino
קיבל.ה  2035 לייקים

הלמען יראו ויראו מזכיר לי את מירי רקב ודומיה הטיפשים
הפוסט קיבל לייק אחדג׳וחה
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

dino כתב:הלמען יראו ויראו מזכיר לי את מירי רקב ודומיה הטיפשים
צודק.
בוא נחליף את השם של הקבוצה ל״מתנ״ס הפועל תל אביב״.
אי אפשר לקלל את הניסנובים על שהם הפרו חוזים לשחקנים וכשהמצב הפוך לגלגל עיניים.
שוב, אם לא הפועל תל אביב של העונה שעברה (שבה כל קוץ נראה נרקיס), הוא משחק בפלפלה כפר קאסם בכדורגל חופים.

הפוסט קיבל לייק אחדL.S
dino
קיבל.ה  2035 לייקים

Asafasraf כתב: 24 יולי 2023, 11:31
dino כתב:הלמען יראו ויראו מזכיר לי את מירי רקב ודומיה הטיפשים
צודק.
בוא נחליף את השם של הקבוצה ל״מתנ״ס הפועל תל אביב״.
אי אפשר לקלל את הניסנובים על שהם הפרו חוזים לשחקנים וכשהמצב הפוך לגלגל עיניים.
שוב, אם לא הפועל תל אביב של העונה שעברה (שבה כל קוץ נראה נרקיס), הוא משחק בפלפלה כפר קאסם בכדורגל חופים.

לגבי מה היה עתידו בלי הפועל, לא מסכים
הוא היה מגיע לליגת העל ואם זה לקבוצה קטנה מהר מאוד בינואר היה מגיע לגדולה(באר שבע)
זה לא שהגלנו אותו מאיזה חור בניקרגואה כשהיה בהתלבטות בין כדורגל לקריירה השניה שלו כמשלוחן
אני בהחלט מסכים שיש לקיים את החוזה ואם השחקן כל כך רוצה לעבור למקום אחר ולא מוכן לשמוע על שדרוג חוזה, אז לסגור מהר את הסיפור ושיהיה לך ולו ברור שיש רף מחיר מסוים(מיליון יורו)
כל שאר הסנקציות הן רק למטרת אגו וריצוי כעס הקהל ולא יביאו לפיתרון פרקטי שיטיב למועדון
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

חושב שלא כדאי למכור את לאיוס כי אין תחליפים ראוים. גם אם יציעו עליו סכום משמעותי, עבורנו הוא שווה יותר משווי השוק שלו. אם ישיגו תחליפים ראויים, מעולה.
תסריט שכנראה לא יקרה, אבל אם היה קורה, הייתי מוכן למכור -
זלאטנוביץ' של נתניה מוצע למכירה. הם ציפו לקבל עבורו מיליון אירו, מה שלא קרה, וכעת הם מצפים להרבה פחות. הם חייבים למכור זר כדי לרשום שחקן אחר איתו הגיעו לסיכום, והם בנו על מכירה שלו או של טוומאסי.
טוומאסי, כעקרון, משחק על הכנף הימנית, בדיוק מה שחסר לנו.
אבל אם הבנו משהו מההתנהלות של האמריקאים, הוא שהם מנסים לבנות עם מחשבה קדימה. לא לחינם הם וויתרו על הבלם היווני, שהיה בפרופיל גבוהה מעט מפאסי. הוא מבוגר יותר, ובפאסי הם רואים פוטנציאל עתידי טוב יותר.
טוומאסי מבוגר מזלאטנוביץ (29 מול 25), המאמן רוצה לשחק 352 כך שזלאטנוביץ יתאים יותר (שחקנים כמו טוומאסי או לאיוס פחות רלוונטים למערך הזה), וככה לא נבנה רק על אוז'בולט בחוד - הוא לא 9 קלאסי, וכשחקן חוד בודד אתה לא מוציא ממנו את המיטב.
אם מוכרים את לאיוס ב1.2 מיליון כפי שפורסם, אחרי ניכוי האחוזים לכפר קאסם אתה נשאר עם כ-850 אלף דולר. וסעיף השיחרור של למקין, לפי הפרסומים, הוא 850 אלף (עלה מ-750 בתחילת יולי). סה"כ - 1.7 מיליון.
בסכום הזה אתה יכול להביא את זלאטנוביץ' (700K), סייף (300K), ואת היתרה (700K) לשמור למשכורות שלהם ולבלם ישראלי מחליף.
מערך:

זובאס;
ישראלוב, פאסי, בלוריאן;
גורפינקל, רודריגס, בונה/אל-ים, סייף;
אלטמן;
זלאטנוביץ', אוז'בולט.

סייף כבר שיחק באשדוד כמגן תוקף במערך של שלושה בלמים, וכשיש מאחוריו שלושה בלמים ועוד שני קשרים שיודעים להגן - הוא אמור לסתדר.
אם הייתם שואלים אותי, מהיתרה (700K) הייתי משקיע אפילו עוד 300K (ונשאר עם יתרה של 400K) כדי להביא את זסנו, ומשחק ככה:

זובאס;
גורפינקל, ישראלוב/בלוריאן, פאסי, זסנו;
רודריגס, בונה/אל-ים;
אוז'בולט, אלטמן, סייף;
זלאטנוביץ'.

ככה אתה הרבה יותר יציב (אוז'בולט פרח בעמדה הזו בהפועל חיפה, כשתורג'מן בחוד), ולטעמי זו השקעה טובה שתניב פירות כלכליים ומקצועיים בהמשך.

לכל היוזרים הציניים בשמות בדויים - זו רק סיטואציה שחשבתי עליה כדי לתת דוגמה מתי כדאי לוותר על לאיוס. מניח שזה לא יקרה, אבל זה פורום שנועד לתת לאנשים להביע את מחשבותיהם. מניח שיש עוד אפשרויות דומות ריאליות יותר ופחות.
אין הרבה תחליפים בשוק, ולכן - גם אם הוא כשחקן כדורגל לא שווה 1.2 מיליון אירו, גם אם תתקבל הצעה כזו - לא מוכרים, משום שלנו הוא שווה יותר. אלא אם יש תחלופות טובות יותר. תחלופה כזו הצגתי כאן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SDe Niro
נועם שחם
קיבל.ה  745 לייקים

Jackie treehorn כתב: 20 יולי 2023, 14:50 בכל העולם שחקנים מתקדמים ואין שום סיבה שהם יהיו כבולים בחוזים שלא קיימים בשוק העבודה הרגיל.
גם חיפה נפרדה משחקנים
גם את מסי קנו

זה שיש לנו הנהלה חסרת אמצעים שלא יכולה להעמיד קבוצה תחרותית שלא תלויה בשחקן אחד
לא צריכה ליפול על הכתפיים שלו

חוץ מזה שלצפות מספורטאי שלא ירצה להתקדם מקצועית זה חוטא למקצוע
סליחה אבל זה קשקוש.

גם המועדון כבול ביחסי עבודה שהם שונים ממה שקיים בשוק השכירים. בין היתר העדר אפשרות לפטר שחקן שיש לו חוזה בתוקף.

זה עובד לשני הכיוונים.

אנחנו בסמוך לפתיחת עונה, לאיוס שחקן מפתח שקשה להחליף מהרגע להרגע, זה גם לא שהוא בא בסוף העונה עם הצעה, אלא העסק מתפוצץ דקה לפני מחנה האימון.

אין שום סיבה שנשחרר אותו לפני שיהיה מחליף ראוי, וחוזים צריך לכבד. גם השחקן וגם המועדון.

מבחינתי השחקן יכול לשבת ביציע עד שיתעשת, אלא אם תגיע הצעה שאי אפשר לסרב לה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםאוגוסטוס הילGiliסומךRed Wolf
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

לשלח לו ליציע? הקבוצה צריכה כל דולר אפשרי מכל כוון אפשרי. יקבלו בשמחה מה שהטורקים מוכנים לשלם.
dino
קיבל.ה  2035 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 24 יולי 2023, 14:17 לשלח לו ליציע? הקבוצה צריכה כל דולר אפשרי מכל כוון אפשרי. יקבלו בשמחה מה שהטורקים מוכנים לשלם.
נראה שמי שלא הפנים שהתחלפו הבעלים והניסנובים כבר לא פה, זה אתה מר לוטוס הנחמד
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.SXaviסומך7even
האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

לא מבין למה הוא מתאמן עם כל השחקנים.
להחזיר אותו עם מטוס שירוץ בוולפסון מסביב למגרש.
סמרטוט ששולח את אח שלו לבכות בתקשורת, ומשלים מחנה אימון כדי להתכונן לעונה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךL.Sאדום
Jackie treehorn
קיבל.ה  46 לייקים

נועם שחם כתב: 24 יולי 2023, 12:43
Jackie treehorn כתב: 20 יולי 2023, 14:50 בכל העולם שחקנים מתקדמים ואין שום סיבה שהם יהיו כבולים בחוזים שלא קיימים בשוק העבודה הרגיל.
גם חיפה נפרדה משחקנים
גם את מסי קנו

גם המועדון כבול ביחסי עבודה שהם שונים ממה שקיים בשוק השכירים. בין היתר העדר אפשרות לפטר שחקן שיש לו חוזה בתוקף.

זה עובד לשני הכיוונים.

מועדונים לא מפטרים שחקנים, הם מוכרים או משחררים אותם
מצד שני, הקבלה לכרטיס שחקן שיכול להיות שייך לכמה גופים אפילו בענף תעשית המין לא תוכל למצוא

לשלוח ליציע?
לא מכיר תקדים כזה שהצליח
וגם יתקנו אותי כאן אם אני טועה יש מצב שהוא יוכל לפנות למוסד למעמד השחקן ויקבעו לו מחיר שיכול להיות גם חצי ממה שהוא הביא ואז מה יצא לך מזה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

Jackie treehorn כתב: 25 יולי 2023, 00:23
גם חיפה נפרדה משחקנים
גם את מסי קנו

זה עובד לשני הכיוונים.

מצד שני, הקבלה לכרטיס שחקן שיכול להיות שייך לכמה גופים אפילו בענף תעשית המין לא תוכל למצוא

לשלוח ליציע?
לא מכיר תקדים כזה שהצליח
וגם יתקנו אותי כאן אם אני טועה יש מצב שהוא יוכל לפנות למוסד למעמד השחקן ויקבעו לו מחיר שיכול להיות גם חצי ממה שהוא הביא ואז מה יצא לך מזה?
הוא מוזמן לפנות לשם, עד שהם יתנו החלטה בעניינו החלון כבר יסגר.
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

Jackie treehorn כתב:
גם חיפה נפרדה משחקנים
גם את מסי קנו

זה עובד לשני הכיוונים.

לשלוח ליציע?
לא מכיר תקדים כזה שהצליח
תבדוק מה עשו בחיפה לחא מעט שחקנים, עד שעזבו.
שיפנה לאיזו ועדה שהוא רוצה. השחקן תחת חוזה שמחייב את שני הצדדים.

נועם שחם
קיבל.ה  745 לייקים

Jackie treehorn כתב: 25 יולי 2023, 00:23
גם חיפה נפרדה משחקנים
גם את מסי קנו

זה עובד לשני הכיוונים.

לשלוח ליציע?
לא מכיר תקדים כזה שהצליח
קודם כל אין היום כרטיס שחקן וגם אין אפשרות שיחזיקו בו כמה גופים. אבל זה גם ככה לא רלוונטי לדיון.

בין מעדון לשחקן אין יחסי עבודה רגילים במובן הזה שאי אפשר לפטר שחקן ואם אתה "משחרר" שחקן, אתה עדין חייב לשלם לו את מלוא החוזה.

באותה מידה מצד השחקן שחתום על חוזה למס' שנים יש חובה לקיים את החוזה. עקרון ההדדיות.

ולהבנתי הוא לא יכול לפנות לועדה למעמד השחקן, בטח לא כשהו זה שמחרים אימונים או מתחזה לפצוע.

יש מקרים שבהם ההתעקשות של המועדון יכולה להיות סחטנית ולא הגונה, אבל כאן המצב הפוך. מי שלא הגון הוא השחקן. לא רואה איך הוא יכול להצליח פה בהליך משפטי, בטח בשלב זה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

לועדה למעמד השחקן פונים כששחקן בית שהגיע מהנוער מסיים חוזה ואז נקבעים לו "דמי השבחה", לדעתי זה גם רלוונטי רק למעבר לקבוצה ישראלית.
בכל מקרה, אין קשר למקרה לאיוס.
נועם שחם
קיבל.ה  745 לייקים

יכול להיות רלוונטי גם כשמייבשים שחקן כדי לנסות לגרום לו להקטין חוזה וכו'. שיטת יענקלה שחר.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  348 לייקים

שחר כתב: 25 יולי 2023, 11:16 לועדה למעמד השחקן פונים כששחקן בית שהגיע מהנוער מסיים חוזה ואז נקבעים לו "דמי השבחה", לדעתי זה גם רלוונטי רק למעבר לקבוצה ישראלית.
בכל מקרה, אין קשר למקרה לאיוס.
לא מדויק. אפשר לפנות לועדה עד גיל 24. כל השאר נכון.
נערך לאחרונה על ידי Niro ב 25 יולי 2023, 12:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

גם רייכרט בזמנו פנה לועדה כדי לקבל שחרור ממכבי אאל"ט.
בסוף בא כבירי והציל אותו.
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

וקבר אותנו.

האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

הבנתי שנגמר המחנה אימון וחוזרים לארץ.
אפשר להכשיר כבר לאדון לאיוס איזה חדר כושר ומגרש דשא סינטטי בהדר יוסף ולשלוח אותו לשם עם בקבוק ליטר וחצי מים, 2 קונוסים וכדור?
אה וגם כמובן חניה מסודרת לימים שיגיע עצמאית לבלומפילד כדי לראות את המשחקים משער הכבוד (למרות שיהיה נחמד לתת לו הזמנות ל7 עליון)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

על פי הדר יעקובי, נקבע תג מחיר של 1.5 ושדרוג רציני בשכר, אני חושב שהתג מחיר נמוך ביחס לפוטנציאל שלו, אבל מצד שני הוגן גם עבורו, אז שיתחיל להתאמן ולהפסיק עם השביתה האיטלקית, במידה וימשיך אז לתת "להנות ולהחלים מהפציעה" על הספסל
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

shaolin232 כתב: 27 יולי 2023, 09:56 על פי הדר יעקובי, נקבע תג מחיר של 1.5 ושדרוג רציני בשכר, אני חושב שהתג מחיר נמוך ביחס לפוטנציאל שלו, אבל מצד שני הוגן גם עבורו, אז שיתחיל להתאמן ולהפסיק עם השביתה האיטלקית, במידה וימשיך אז לתת "להנות ולהחלים מהפציעה" על הספסל
זה נחתם ומוסכם על השחקן?
אם כן כל הכבוד
oleg neduda
קיבל.ה  1394 לייקים

שדרג את החוזה והאריך בשנה
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

כל הכבוד להנהלה!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב האריך את חוזהו של הישאם לאיוס, שימשיך ללבוש את המדים האדומים עד תום עונת 25/26

הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharot7even
ר.ש
קיבל.ה  377 לייקים

שיספרו מה סעיף השחרור והאם הוא בתוקף כבר הקיץ.
בכל מקרה - כל הכבוד. ממילא חסר שחקן כנף, וצריך המשכיות. אי אפשר למכור כל שחקן שעושה עונה טובה.
רואה שחורות המקורי
קפבלנקה
קיבל.ה  51 לייקים

כל הכבוד להנהלה וגם להישאם.
סוף מבורך לסאגה
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharot7even
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

שאפו ענק
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל לייק אחד7even