וולקאם ג'ף וויטי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
adom4
קיבל.ה  263 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

מעניין
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  871 לייקים

שיהיה בהצלחה, מישהו יודע למה הסעיף של סיום ההתקשרות בעוד חודש? אני לא עוקב הדוק אחרי עולם הכדורסל שהוא לא הפועל ואני לא זוכר שראיתי סעיף כזה איפשהו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

אם הוא מקבל אזרחות זה שיחוק אדיר.
למען האמת, גם אם לא זו עדיין החתמה טובה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגולובורודקוארבעת המופלאים
פומפה
קיבל.ה  208 לייקים

וואו באמת מעניין

איך זה אמור להשפיע על זלי?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  870 לייקים

קבוצה עם עומק לקראת עונה אינטנסיבית. כל הכבוד הפועל.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIגביזון
tadmored
קיבל.ה  453 לייקים

הוקיץ' כתב:אם הוא מקבל אזרחות זה שיחוק אדיר.
סליחה על הבורות,לא מספיק מכיר את השחקן
באיזה עילה הוא יכול לקבל אזרחות

עריכה
כבר קיבלתי המידע
נשוי לישראלית,בת משותפת
והבנתי גם טוען שיש לו שורשים יהודים.
מקווה שדון שימון לא יפנה לשר הפנים וימנע ממני אזרחות.
כי אם זה יקרה ,זה אכן שיחוק רציני

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי tadmored ב 22 אוגוסט 2023, 15:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

tadmored כתב: 22 אוגוסט 2023, 15:29
הוקיץ' כתב:אם הוא מקבל אזרחות זה שיחוק אדיר.
סליחה על הבורות,לא מספיק מכיר את השחקן
באיזה עילה הוא יכול לקבל אזרחות

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
הוא נשוי לישראלית ויש להם ילד משותף למיטב ידיעתי.
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
בני12
קיבל.ה  848 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 22 אוגוסט 2023, 15:16 שיהיה בהצלחה, מישהו יודע למה הסעיף של סיום ההתקשרות בעוד חודש? אני לא עוקב הדוק אחרי עולם הכדורסל שהוא לא הפועל ואני לא זוכר שראיתי סעיף כזה איפשהו
כמו שעשו עם הורד בשנה שעברה
הפוסט קיבל לייק אחדההוא שאמרו לו
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

מעולה בהצלחה
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

אם יהיה טוב בהכנה לעונה ובאימונים אחלה
אם לא - אפשר לשחרר.
שיעבוד במגרש ובמשרד הפנים כדי להוכיח את עצמו
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

טוב מאוד.
אם הוא עדיין זר, טוב שיהיה כזר 7 כגיבוי ולאפשר מנוחה, אם לא זר בכלל לא צריך להסביר את החשיבות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

אמרו שמחתימים אותו כשחקן אימונים לחודש הקרוב.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

מה האינטרס של שחקן עם רזומה מרשים כמו שלו, שגם בעונה האחרונה נתן מספרים יפים, לחתום על סעיף שמאפשר לחתוך אותו אחרי חודש?
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

רזומה טוב יותר בליגה הספרדית מאשר לקייל אלכסנדר...
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורגביזון
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  501 לייקים

ג'ף וויטי ג'ף
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

מגנעב
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  424 לייקים

הלוואי שירשים ויישאר עד סוף העונה. אנחנו חייבים "בשר" מול הגדולות ובאירופה (וגם בספרד...).
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

פישונט כתב: 22 אוגוסט 2023, 16:06 רזומה טוב יותר בליגה הספרדית מאשר לקייל אלכסנדר...
גם לטוני קאר יש ממוצעים יותר טובים משל לורנזו וגייקובן. זה לא אומר כלום. בלבאו של וויטי לא עשו פלייאוף בספרד, ולנסיה קבוצת יורוליג
רק הפועל
קיבל.ה  1472 לייקים

עדיין מספרים כאלה לשחקן חיזוק פה זה סופר מרשים , אין צורך להשוות לשחקנים אחרים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  424 לייקים

עכשיו אנחנו בסיטואציה של ירושלים וחולון, עם שחקן שמחכה לקבל אזרחות.
מישהו יודע להשוות בין המצב של שלושתם? (בינינו, עדיין לא הבנתי איך קרינגטון קשור לקבלת אזרחות).
ועוד משהו, מתי מסתיימת ההרשמה של שחקנים ליורוקאפ? אם הוא יירשם למפעל האירופי ולא לליגה כזר(כי אז לא יוכל להירשם כישראלי אם וכאשר) זה קצת יסבך את המצב.
אין אלוהים.
יהלום14אדום
קיבל.ה  560 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 22 אוגוסט 2023, 17:39 עכשיו אנחנו בסיטואציה של ירושלים וחולון, עם שחקן שמחכה לקבל אזרחות.
מישהו יודע להשוות בין המצב של שלושתם? (בינינו, עדיין לא הבנתי איך קרינגטון קשור לקבלת אזרחות).
ועוד משהו, מתי מסתיימת ההרשמה של שחקנים ליורוקאפ? אם הוא יירשם למפעל האירופי ולא לליגה כזר(כי אז לא יוכל להירשם כישראלי אם וכאשר) זה קצת יסבך את המצב.
מצבו של וויטי דומה לזה של סונדגרן ממכבי חיפה, אולי אפילו טוב יותר.
יאללה הביתה!!!
גביזון
קיבל.ה  1144 לייקים

יופי הפועל!
ינאי

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  871 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 22 אוגוסט 2023, 17:39 עכשיו אנחנו בסיטואציה של ירושלים וחולון, עם שחקן שמחכה לקבל אזרחות.
אונוואקו הספיק להרשם ליורוקאפ בעונה האחרונה אז אני מניח שגם הוא יספיק
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

יהלום14אדום כתב: 22 אוגוסט 2023, 17:45
סונגרסן כבר קיבל אזרחות אז זה ממש טוב אם הם באותו מצב.
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

אחלה החתמה.. אם הוא משתלב ונשאר לדעתי אלכסנדר יכול לשחק בעמדה 4 ( ברוב האתרים אלכסנדר בכלל מוגדר כ 4 ).. אם יקבל אזרחות זה בכלל יהיה אדיר וסוגר לנו קו קדמי סופר חזק.
יהלום14אדום
קיבל.ה  560 לייקים

El dudernio כתב: 22 אוגוסט 2023, 18:05
יהלום14אדום כתב: 22 אוגוסט 2023, 17:45
סונגרסן כבר קיבל אזרחות אז זה ממש טוב אם הם באותו מצב.
נראה עכשיו איך פועלת המערכת כשלא מדובר במכבי חיפה.
יאללה הביתה!!!
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

מקווה שזלי יקבל את זה טוב.
גביזון
קיבל.ה  1144 לייקים

lior777 כתב:אחלה החתמה.. אם הוא משתלב ונשאר לדעתי אלכסנדר יכול לשחק בעמדה 4 ( ברוב האתרים אלכסנדר בכלל מוגדר כ 4 ).. אם יקבל אזרחות זה בכלל יהיה אדיר וסוגר לנו קו קדמי סופר חזק.
זו גם תהיה שלי, אלכסנדר יכול לשחק 4 ליד 5?

lior777
קיבל.ה  53 לייקים

גביזון כתב: 22 אוגוסט 2023, 18:44
lior777 כתב:אחלה החתמה.. אם הוא משתלב ונשאר לדעתי אלכסנדר יכול לשחק בעמדה 4 ( ברוב האתרים אלכסנדר בכלל מוגדר כ 4 ).. אם יקבל אזרחות זה בכלל יהיה אדיר וסוגר לנו קו קדמי סופר חזק.
זו גם תהיה שלי, אלכסנדר יכול לשחק 4 ליד 5?

אלכסנדר שחקן מאוד נייד, רץ את המגרש, ולא כבד, לדעתי יכול לשחק ב 4. שים לב שבכל אתרי הכדורסל המקצועיים הוא מוגדר כ 4 .. הרי אם הורד הוא 4 מה מבדיל אותו מאלכסנדר? לשניהם אין קליעה ל 3 רק שאלכסנדר אוכל אותו בכל פרמטר במשחק.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

אלכסנדר גם יכול לשחק כ 2-3 ולפתוח את הגנה עם קליעה מבחוץ.
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

כואב לי מאוד על זלי. אני בטוח שאם וויטי היה חותם בתחילת הקיץ הוא לא היה בוחר להישאר. זה להנחית שחקן על העמדה שלו מה שיוביל את זלי להיות סנטר שלישי, ולמצב שהוא לא יראה דקות בכלל במשחקים שהם חשובים. זה לא משנה שוויטי יותר טוב לנו ושזה יעזור לנו מבחינה מקצועית. לדעתי כל עוד לא מגיע שחקן טופ יורוליג, שישדרג אותנו לרמה אחרת, לעשות כזה מהלך לזלי זה התנהגות שאני לא מצפה שנעשה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1157 לייקים

נניח שוויטי נשאר עד סוף השנה, ונניח שזה על תקן ישראלי מה שבאמת יפגע בזלי.
מה ההבדל בין זה לבין ההבאה של אונוואקו על חשבון הורטון שנה שעברה?
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

מילפורד כתב: 22 אוגוסט 2023, 19:12 נניח שוויטי נשאר עד סוף השנה, ונניח שזה על תקן ישראלי מה שבאמת יפגע בזלי.
מה ההבדל בין זה לבין ההבאה של אונוואקו על חשבון הורטון שנה שעברה?
שזלי אמור להשלים 4 עונות בהפועל. הוא ישראלי שמצא בהפועל בית, התחבר עם הקהל. הורטון זה שחקן ששיחק אצלנו פחות מחודשיים
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  424 לייקים

כל דבר שיכול לשדרג אותנו, כמו החתמת וויטי, זה מצויין.
נגמרו ימי המתנ"ס.
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 22 אוגוסט 2023, 19:24 כל דבר שיכול לשדרג אותנו, כמו החתמת וויטי, זה מצויין.
נגמרו ימי המתנ"ס.
צודק, אבל לא מתי שזה פוגע בשחקן כמו זלי. אם תתחיל לפגוע בשחקנים כל שני וחמישי בשביל להשתדרג קצת מקצועית זה יפגע רק בך בסופו של דבר.
אין לי בעיה לשחק ביורוקאפ, אין לי בעיה גם 6 זרים פלוס מתאזרח, אין לי בעיה להיות בבעלות פרטית. כן יש לי בעיה שפוגעים בשחקנים, ובפרט שחקן כמו זלי שהאריך חוזה בשנתיים וההחתמה הזאת היא כמו יריקה בפרצוף שלו
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 אוגוסט 2023, 19:32
ארבעת המופלאים כתב: 22 אוגוסט 2023, 19:24 כל דבר שיכול לשדרג אותנו, כמו החתמת וויטי, זה מצויין.
נגמרו ימי המתנ"ס.
צודק, אבל לא מתי שזה פוגע בשחקן כמו זלי. אם תתחיל לפגוע בשחקנים כל שני וחמישי בשביל להשתדרג קצת מקצועית זה יפגע רק בך בסופו של דבר.
אין לי בעיה לשחק ביורוקאפ, אין לי בעיה גם 6 זרים פלוס מתאזרח, אין לי בעיה להיות בבעלות פרטית. כן יש לי בעיה שפוגעים בשחקנים, ובפרט שחקן כמו זלי שהאריך חוזה בשנתיים וההחתמה הזאת היא כמו יריקה בפרצוף שלו
אני לא חושב שזה עד כדי כך דרמטי. האמת היא, שאף אחד לא יודע אם אלכסנדר יוכל לתת מעל 20-25 דקות בערב (מבחינת ריכוז ועבירות). ומה לעשות שהסגל שלנו, מלבדו, מאוד בינוני בריבאונד וחסימות. אני גם מת על זלי, אבל ריבאונדר גדול הוא לא וחוסם הוא עוד פחות (והאמת היא שרק לקראת סוף העונה היה שיפור במשחק ההגנה שלו, לפני זה, וגם בתקופת ירושלים, הוא היה מגן די חלש). מצד שני, זלי אמנם כבד אבל כן יכול לרווח את המשחק, הוא כן זורק מרחוק. ובשביל עונה ארוכה, ויורוקאפ, ופציעות, ומנוחות, זה נחמד מאוד שיש לנו 3 סנטרים בסגל, במיוחד עם איך שהקבוצה הזאת נבנתה, בלי 4 מאסיבי. אם באמת יקבל אזרחות, זו החתמה גדולה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

גולובורודקו כתב: 22 אוגוסט 2023, 20:19
נגמרו ימי המתנ"ס.
אני לא חושב שזה עד כדי כך דרמטי. האמת היא, שאף אחד לא יודע אם אלכסנדר יוכל לתת מעל 20-25 דקות בערב (מבחינת ריכוז ועבירות). ומה לעשות שהסגל שלנו, מלבדו, מאוד בינוני בריבאונד וחסימות. אני גם מת על זלי, אבל ריבאונדר גדול הוא לא וחוסם הוא עוד פחות (והאמת היא שרק לקראת סוף העונה היה שיפור במשחק ההגנה שלו, לפני זה, וגם בתקופת ירושלים, הוא היה מגן די חלש). מצד שני, זלי אמנם כבד אבל כן יכול לרווח את המשחק, הוא כן זורק מרחוק. ובשביל עונה ארוכה, ויורוקאפ, ופציעות, ומנוחות, זה נחמד מאוד שיש לנו 3 סנטרים בסגל, במיוחד עם איך שהקבוצה הזאת נבנתה, בלי 4 מאסיבי. אם באמת יקבל אזרחות, זו החתמה גדולה
אלכסנדר סנטר שכמעט ולא עושה עבירות. הוא מסוגל לשחק גם 30 דקות אם נרצה בכך. נגיד והוא ישחק 25 דקות במשחקים החשובים, מי אתה חושב שיחק את ה 15 שנותרו? הכי הרבה שזלי ישחק במשחקים החשובים זה 5 דקות. אז כן, אני בטוח שהוא יפגע מאוד מהמהלך הזה.
ולרגע לא אמרתי שזה לא יעזור לנו מקצועית, אבל מבחינתי יש דברים שקצת יותר חשובים מזה, כל עוד זה לא שובר שוויון ברמת שחקן יורוליג
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 אוגוסט 2023, 20:25
גולובורודקו כתב: 22 אוגוסט 2023, 20:19

אלכסנדר סנטר שכמעט ולא עושה עבירות. הוא מסוגל לשחק גם 30 דקות אם נרצה בכך. נגיד והוא ישחק 25 דקות במשחקים החשובים, מי אתה חושב שיחק את ה 15 שנותרו? הכי הרבה שזלי ישחק במשחקים החשובים זה 5 דקות. אז כן, אני בטוח שהוא יפגע מאוד מהמהלך הזה.
ולרגע לא אמרתי שזה לא יעזור לנו מקצועית, אבל מבחינתי יש דברים שקצת יותר חשובים מזה, כל עוד זה לא שובר שוויון ברמת שחקן יורוליג
אולי הוא יוכל לשחק 30 דקות, אבל בינתיים בקריירה עוד לא יצא לו לשחק מעל 25 לערב. תחרות זה דבר בריא, ומה לעשות, הסגל נבנה בצורה לא מאוזנת. בלי אלכסנדר על המגרש אנחנו בחסרון גדול מול קבוצות גבוהות
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גולובורודקו כתב:
נייט רובינסון כתב: 22 אוגוסט 2023, 20:25
גולובורודקו כתב: 22 אוגוסט 2023, 20:19 אני לא חושב שזה עד כדי כך דרמטי. האמת היא, שאף אחד לא יודע אם אלכסנדר יוכל לתת מעל 20-25 דקות בערב (מבחינת ריכוז ועבירות). ומה לעשות שהסגל שלנו, מלבדו, מאוד בינוני בריבאונד וחסימות. אני גם מת על זלי, אבל ריבאונדר גדול הוא לא וחוסם הוא עוד פחות (והאמת היא שרק לקראת סוף העונה היה שיפור במשחק ההגנה שלו, לפני זה, וגם בתקופת ירושלים, הוא היה מגן די חלש). מצד שני, זלי אמנם כבד אבל כן יכול לרווח את המשחק, הוא כן זורק מרחוק. ובשביל עונה ארוכה, ויורוקאפ, ופציעות, ומנוחות, זה נחמד מאוד שיש לנו 3 סנטרים בסגל, במיוחד עם איך שהקבוצה הזאת נבנתה, בלי 4 מאסיבי. אם באמת יקבל אזרחות, זו החתמה גדולה
אולי הוא יוכל לשחק 30 דקות, אבל בינתיים בקריירה עוד לא יצא לו לשחק מעל 25 לערב. תחרות זה דבר בריא, ומה לעשות, הסגל נבנה בצורה לא מאוזנת. בלי אלכסנדר על המגרש אנחנו בחסרון גדול מול קבוצות גבוהות
בליגה הספרדית נדיר למצוא שחקנים עם מעל 25 דקות למשחק
הפוסט קיבל לייק אחד7even
שליחת תגובה