נבחרת ישראל 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
רק הפועל בלב
קיבל.ה  78 לייקים

הוא לא מכיר אחרת הילד זין הזה

נחמה שלפחות הוא עצוב הערב
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  254 לייקים

הנבחרת הייתה יותר טובה בלעדיו
Don't Trust the Process
אין בלתי מעורבים אצל מחריבי הפועל מ2011 עד ל
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

זהבי כזה ווינר, היה מישהו שלא ידע שהוא הולך לנצח לנו את המשחק?
כמו בסקוטלנד אז, כשזה משחק על העליה, הוא מגיע. פשוט ווינר אגדי.
הפסטיבל שיהיה סביבו כרגיל מוצדק.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 12 נובמבר 2023, 23:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

ניצחון גדול של הנבחרת.
זה היה משחק כל כך חשוב.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1016 לייקים

לא מצליח להבין מה אנשים רואים ברוי רביבו ודור תורג׳מן.
אוסקר גלוך לא יודע לשחק יעיל, חייב לגעת בכדור 15 פעם בכל התקפה ולבעוט מזוויות חדות מקילומטר.
ערן זהבי, כמה דיברו עליו, כמה ניפחו את הבלון לפני המשחק מכיוון שהוד רוממותו הסכים ״לוותר על העקרונות״, שוכחים שהוא לא הביא נקודה אחת בקמפיין הזה ונראה זוועה היום.
ורמזי חזר לימיו העליזים בבלומפילד הישן שכל כדור שלו הלך למוסכים.
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

בסוף זו נבחרת שהניצחון היחיד שלה בטורניר מלבד הניצחון היום היה הניצחון על אנדורה , טוב נו
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 נובמבר 2023, 23:53 לא מצליח להבין מה אנשים רואים ברוי רביבו ודור תורג׳מן.
את החולצה שהם לובשים בליגה הישראלית.
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 נובמבר 2023, 23:50 זהבי כזה ווינר, היה מישהו שלא ידע שהוא הולך לנצח לנו את המשחק?
כמו בסקוטלנד אז, כשזה משחק על העליה, הוא מגיע. פשוט ווינר אגדי.
הפסטיבל שיהיה סביבו כרגיל מוצדק.
עזוב , צריך לתת לו את הכבוד שהוא הסכים לחלוק בחדר ברוב טובו , סמל
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

ברור, העיקר שהוא חזר. פראיירים עם בית כזה לא לזמן אותו. זה חלוץ בקאליבר עולמי.
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 00:01 ברור, העיקר שהוא חזר. פראיירים עם בית כזה לא לזמן אותו. זה חלוץ בקאליבר עולמי.
מה אתה אומר על העילוי?
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

אין יותר מצחיק מהבכי של זהבי על המגרש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

ofri כתב: 13 נובמבר 2023, 00:12
טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 00:01 ברור, העיקר שהוא חזר. פראיירים עם בית כזה לא לזמן אותו. זה חלוץ בקאליבר עולמי.
מה אתה אומר על העילוי?
בגדול, השערים שלו ברומניה ובסן סירו גרמו לי קצת יותר להחזיק ממנו, גם בגלל המעמד של המשחק וגם בגלל המצבים שמהם הוא עשה את הגולים האלה. אלה שני שערים גדולים.
לצד זה, אני לא רואה ממנו יותר מדי לא בנבחרת (שוב, למעט הגול ההוא) וגם לא בליגה האוסטרית (כשחקן הרכב בזלצבורג הייתי מצפה למספרים גבוהים גם מפטריק קלימלה).
בכל מקרה אל תדאג, מחר אתה כבר תראה כתבה שהוא ברשימת 84 השחקנים הכי מבטיחים באוסטרו הונגריה ושארסנל עוקבת ושלחה 4 נציגים למשחק מול שוייץ.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
Chegi כתב: 11 נובמבר 2023, 22:57 איך עובד המוקדמות מסיימות 1+2 עולות ו3 הולכות לטורניר העפלה הזה?
מקומות 1-2 מעפילות אוטומטית.
מקום 3 לא מקנה כלום, אנחנו בפלייאוף, במידה ונסיים 3, בגלל ליגת האומות.
מה המבנה של הפליאוף הזה? נראה שהסיכוי שישראל תסיים 3 לא ממש קטן
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

ישראל בחיים לא תנצח נבחרת רצינית במשחק קובע, בטח לא פעמיים במסגרת הפיינל פור של פליאוף האומות, שם יבואו כל מיני שבדיה.
מצב בו צריך לנצח את רומניה בשביל סיכוי טוב להעפיל זה הכי קרוב שאפשר.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

חחחח מביך כמה אנשים פה מחכים להפסד של הנבחרת כדי לצחוק על שחקנים שהיו פעם או עדיין במכבי. שחקנים שלא היו ב-15 שנים האחרונות בהפועל וכנראה גם לא יהיו בכמה הבאות.
אוסקר גלוך שמגחכים פה עליו משחק דרך קבע בקבוצה שהיא אחת מיצאניות השחקנים הכי טובות באירופה. קבוצה שיצאו ממנה שחקנים כמו הולאנד וסובוסלאי. שחקן שמשחק ומבקיע בליגת האלופות. כן אותו מפעל שהפועל רואה רק בטלוויזיה.
תורגמן שהוא שחקן מעולה עם שליטה בכדור ויכולת דריבל שאין לפליימקר שלנו. שחקן שהיה בין המובילים של הצעירות ביחד עם גלוך. שחקן שכבר תפר אותנו השנה.
זהבי. שחקן שעוד מעט בן 40 ושכבש ובישל יותר מכל מה שהפועל ביחד עשתה העונה. שחקן שבכל דרבי תופר אותנו מחדש.
תהיו לפחות אמיתיים עם עצמכם.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 08:28 חחחח מביך כמה אנשים פה מחכים להפסד של הנבחרת כדי לצחוק על שחקנים שהיו פעם או עדיין במכבי. שחקנים שלא היו ב-15 שנים האחרונות בהפועל וכנראה גם לא יהיו בכמה הבאות.
אוסקר גלוך שמגחכים פה עליו משחק דרך קבע בקבוצה שהיא אחת מיצאניות השחקנים הכי טובות באירופה. קבוצה שיצאו ממנה שחקנים כמו הולאנד וסובוסלאי. שחקן שמשחק ומבקיע בליגת האלופות. כן אותו מפעל שהפועל רואה רק בטלוויזיה.
תורגמן שהוא שחקן מעולה עם שליטה בכדור ויכולת דריבל שאין לפליימקר שלנו. שחקן שהיה בין המובילים של הצעירות ביחד עם גלוך. שחקן שכבר תפר אותנו השנה.
זהבי. שחקן שעוד מעט בן 40 ושכבש ובישל יותר מכל מה שהפועל ביחד עשתה העונה. שחקן שבכל דרבי תופר אותנו מחדש.
אני לא חושב שיש מישהו בישראל (From the river to the see, israel is what you'll see) שמפקפק בכך שזהבי הוא שחקן מדהים.
מה שמפריע לאנשים זה הבכי והנהי הקבוע שלו. וכן, גם האישיות שלו שגורמת לו להתגרות כל הזמן בכולם. הרי החיים הם גלגל וקארמה איז א ביץ', אז למה כל הזמן להתסיס?

אוסקר גלוך יופי של שחקן ביחס לנבחרת ישראל. הוא כרגע די בוודאות לטעמי השחקן הכי טוב בנבחרת (בעיקר כי אצילי וסולומון לא משחקים בה).
דור תורג'מן הוא מכונת יחצנות. סורי. שחקן טוב בנבחרות הצעיות אומר כלום ושומדבר מלבד פוטנציאל גולמי. וכבר ראינו וחווינו את זה גם בהפועל.

מסכים איתך שלפעמים שיש נטיה לרדת על שחקנים רק כי הם ממכבי, אם כי חלק מהביקורת מוצדקת והיח"צ שם מטורף.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
ונרקומן
קיבל.ה  169 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 08:28 חחחח מביך כמה אנשים פה מחכים להפסד של הנבחרת כדי לצחוק על שחקנים שהיו פעם או עדיין במכבי. שחקנים שלא היו ב-15 שנים האחרונות בהפועל וכנראה גם לא יהיו בכמה הבאות.
מה אתה רוצה?
אתה זוכר שאתה בפורום של הפועל? אתה זוכר ששונאים פה את מכבי?
עוד מעט תתלונן על זה שהפורום צבוע אדום..
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfChegi
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

ונרקומן כתב: 13 נובמבר 2023, 09:43
מה אתה רוצה?
אני לא אתלונן על זה אל תדאג.
אני רוצה שיהיו פה דיונים אמיתיים ועניינים ולא דיונים מביכים שמראים כמה אנחנו קהל קטן וקבוצה עוד יותר קטנה.
נסה לחשוב כמה מגוחך זה נראה שקבוצה שלא הוציאה שחקן לנבחרת (לפחות מה שזכור לי) כבר כמה שנים טובות, האוהדים שלה צוחקים כל שחקנים שרק היינו חולמים שיישחקו אצלנו.
ומה עוד הייתי רוצה אתה שואל? שאנשים לא יחכו בפינה לנבחרת שלנו שתפסיד רק בשביל לצחוק על שחקני מכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

7even כתב: 13 נובמבר 2023, 09:25
אני לא חושב שיש מישהו בישראל (From the river to the see, israel is what you'll see) שמפקפק בכך שזהבי הוא שחקן מדהים.
מה שמפריע לאנשים זה הבכי והנהי הקבוע שלו. וכן, גם האישיות שלו שגורמת לו להתגרות כל הזמן בכולם. הרי החיים הם גלגל וקארמה איז א ביץ', אז למה כל הזמן להתסיס?

אוסקר גלוך יופי של שחקן ביחס לנבחרת ישראל. הוא כרגע די בוודאות לטעמי השחקן הכי טוב בנבחרת (בעיקר כי אצילי וסולומון לא משחקים בה).
דור תורג'מן הוא מכונת יחצנות. סורי. שחקן טוב בנבחרות הצעיות אומר כלום ושומדבר מלבד פוטנציאל גולמי. וכבר ראינו וחווינו את זה גם בהפועל.

מסכים איתך שלפעמים שיש נטיה לרדת על שחקנים רק כי הם ממכבי, אם כי חלק מהביקורת מוצדקת והיח"צ שם מטורף.
אתה חד משמעית צודק. זהבי אישיות מטונפת ושחקן ענק.
מכבי זה מכונת יח״צ משומנת ברגל ועוד יותר בסל.

לגבי תורג׳מן אני לא מסכים. אני חושב שיש לו משחק מעולה עם הגב לשער, שליטה בכדור, דריבל טוב ויכולת התמצאות וכיבוש שערים. אני חושב שעוד כמה שנים הוא יהיה חלוץ ברמה מאוד גבוהה.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 09:56
מה אתה רוצה?
אני רוצה שיהיו פה דיונים אמיתיים ועניינים ולא דיונים מביכים שמראים כמה אנחנו קהל קטן וקבוצה עוד יותר קטנה.
נסה לחשוב כמה מגוחך זה נראה שקבוצה שלא הוציאה שחקן לנבחרת (לפחות מה שזכור לי) כבר כמה שנים טובות, האוהדים שלה צוחקים כל שחקנים שרק היינו חולמים שיישחקו אצלנו.
ומה עוד הייתי רוצה אתה שואל? שאנשים לא יחכו בפינה לנבחרת שלנו שתפסיד רק בשביל לצחוק על שחקני מכבי.
למה? מה מפריע לך שאנשים שמחים לאידם של טינופות כמו זהבי? מה זה קשור בכלל להאם הוצאנו שחקן לנבחרת או לא?
או שאתה כועס ממניעים פטריוטים, כי זו הנבחרת "שלנו".
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2023, 10:06
פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 09:56

מה אתה רוצה?
למה? מה מפריע לך שאנשים שמחים לאידם של טינופות כמו זהבי? מה זה קשור בכלל להאם הוצאנו שחקן לנבחרת או לא?
או שאתה כועס ממניעים פטריוטים, כי זו הנבחרת "שלנו".
רשמתי בדיוק מה מפריע לי.

א׳ - מועדון שאין לו הישגים או שחקנים הישגיים שרק עסוק בלחפש איפה לצחוק על שחקנים ומועדונים שכן הישגיים זה מביך. כתבתי את זה כבר כמה פעמים - זה רק מחלחל ומעצים את אני הפועל הקטנה והמסכנה שכל מה שנשאר לי זה לצחוק על יריבים טובים ממני. אני מתפלל שהתהליך שהתחיל בסל לפני שנתיים שלוש יגיע גם לרגל סוף סוף. מחשבה יוצרת מציאות. תחשוב ותבנה מועדון גדול - תהיה מועדון גדול. תחשוב ותהיה מועדון קטן - תהיה מועדון קטן.

ב׳ - כן, מאוד מפריע לי שמחכים למפלה של הנבחרת הלאומית שלנו בשביל לצחוק על שחקנים. זאת הנבחרת שלנו, המדינה שלנו וכן אף אחד לא ימות פה מקצת פטריוטיות במיוחד בימים כאלה. הצלחה של הנבחרת הייתה משמחת פה המון אנשים בתקופה כל כך קשה. אז לא אני לא שמח שהיא מפסידה ואני לא מעריך אנשים שמחכים לזה שהיא תפסיד מכל מיני מניעים מטופשים. וגם אם לא מחכים אלא רק מנצלים את ההזדמנות זה מאוד קטן בעיניי. אם כבר מבקרים שחקנים ויש על מה לבקר, תעשו את זה ענייני ותתייחסו לכל השחקנים שהציגו אתמול יכולת רעה, לא רק שחקני מכבי. ולא חסר כאלה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

איך אתה יודע ש"מחכים למפלה"?
אני דווקא רציתי שישראל תצליח לא להפסיד, לצד זאת בהחלט יש נחמה בכישלון הנבחרת הזו משום שהיא לחלוטין מיצג של הפרופגנדה הצהובה שעוטפת את הכדורגל פה כבר שנים.
אבו פאני חגג פה על דוראדו פרז 3 שנים,בישל רק לפני כמה ימים נגד פיורנטינה ועדיין מחליף אותו מהספסל.
ועלק דור תורג'מן.
ואפשר כמובן להמשיך. לא חסר.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

Chegi כתב: 13 נובמבר 2023, 00:23
הסבתא של הפועל כתב:
Chegi כתב: 11 נובמבר 2023, 22:57 איך עובד המוקדמות מסיימות 1+2 עולות ו3 הולכות לטורניר העפלה הזה?
מקומות 1-2 מעפילות אוטומטית.
מקום 3 לא מקנה כלום, אנחנו בפלייאוף, במידה ונסיים 3, בגלל ליגת האומות.
מה המבנה של הפליאוף הזה? נראה שהסיכוי שישראל תסיים 3 לא ממש קטן
הוא לא תלוי מקום בבית, גם אם נסיים אחרונים כבר עלינו בגלל שהעפלנו מליגת האומות.
יש חצי גמר וגמר בנוקאאוט, בחצי ככל הנראה נקבל את אוקראינה כי היא איבדה סיכוי לעלות ובגמא מצב גבוהה שתחכה לנו נורווגיה. בוא נאמר שיהיה יותר קל מקום שני מאשר להעפיל מהפלייאוף.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

אוקראינה? לא בוסניה?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 10:05
7even כתב: 13 נובמבר 2023, 09:25

אתה חד משמעית צודק. זהבי אישיות מטונפת ושחקן ענק.
מכבי זה מכונת יח״צ משומנת ברגל ועוד יותר בסל.

לגבי תורג׳מן אני לא מסכים. אני חושב שיש לו משחק מעולה עם הגב לשער, שליטה בכדור, דריבל טוב ויכולת התמצאות וכיבוש שערים. אני חושב שעוד כמה שנים הוא יהיה חלוץ ברמה מאוד גבוהה.
עוד כמה שנים? אולי.
תראה, יש מצב שעוד כמה שנים הישאם לאיוס יהיה כוכב כדורגל אירופאי. לא מופרך.
עם כל הכבוד, כרגע דור תורגמן לא שווה הרכב בנבחרת ישראל.
הוא נטו שם כי יש לו יח"צ. הוא לא לרמה. לדעתי גם בישראל הוא לאתלרמה עדיין אפילו.
יחד, רק יחד! :heart:
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

ממוצע הדקות שלו למשחק בנבחרת ישראל גבוה יותר לדעתי מזה שיש לו בקבוצתו.
עכשיו, כשקורה מצב כזה עם שחקן בנבחרת ישראל אתה רגיל שבטח השחקן בא מקבוצה בליגה ראשונה בספרד, באיטליה או באנגליה.
אבל לא, הוא בא מקבוצה בליגה הישראלית. יש רק מועדון אחד פה, שתסריט שכזה עם שחקן שלו הוא אפשרי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 11:34 אוקראינה? לא בוסניה?
במידה ואוקראינה תעפיל אז בוסניה, אבל רוב הסיכויים שאיטליה יעלו.
בכל אופן, ככל הנראה בגמר תחכה לנו נורווגיה, אז הסיכויים די נמוכים גם אם היו לנו כשירים סלומון, עבדה ולמקין.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

יכול להיות שהוא באמת לא מתאים כרגע ברמה. יש חלוץ אחר שהיית שם במקומו?
ונניח ומצאת ויש אפילו 3 לפניו בתור (באמת שכרגע לא עולה לי אפילו אחד לראש), בעיניי זה עדיין לא מצדיק את מה שיכול להתפרש רק כשמחה לאיד שהנבחרת מפסידה. מה לעשות זה לא עובר אצלי חלק בגרון. זכותך וזכותכם לחשוב אחרת.
שורה תחתונה לי כישראלי שחי היום במדינת ישראל בתקופה אולי הכי קשה שלה מאז הקמתה, קשה לקרוא תגובות כאלה.
חשוב לי להדגיש שאין לי שום בעיה עם שנאה למכבי, תיעוב שחקנים שלהם וכל דבר אחר שקשור למועדון הזה. יש לי בעיה שזה בא כביכול על הגב של נבחרת ישראל.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

טוקולמנטי, בלי לחשוב בכלל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 12:03 יכול להיות שהוא באמת לא מתאים כרגע ברמה. יש חלוץ אחר שהיית שם במקומו?
ונניח ומצאת ויש אפילו 3 לפניו בתור (באמת שכרגע לא עולה לי אפילו אחד לראש), בעיניי זה עדיין לא מצדיק את מה שיכול להתפרש רק כשמחה לאיד שהנבחרת מפסידה. מה לעשות זה לא עובר אצלי חלק בגרון. זכותך וזכותכם לחשוב אחרת.
שורה תחתונה לי כישראלי שחי היום במדינת ישראל בתקופה אולי הכי קשה שלה מאז הקמתה, קשה לקרוא תגובות כאלה.
חשוב לי להדגיש שאין לי שום בעיה עם שנאה למכבי, תיעוב שחקנים שלהם וכל דבר אחר שקשור למועדון הזה. יש לי בעיה שזה בא כביכול על הגב של נבחרת ישראל.
לפי מה הוא עדיף על תאי בריבו שהפציץ באוסטריה, או וייסמן שכבר נתן תפוקה בנבחרת או אפילו על דין דוד כשמתייחסים לביצועים בליגה ישראלית בלבד?
לפי זה שהוא עולה מחליף ל-10 דקות בקבוצת הצמרת באנגליה שהוא משחק בה?
נטו יח"צ.

אבל זה פחות רלוונטי, נגד רומניה יתנו לאוברייטד הגדול בתולדות הכדורגל פה 90 דקות באנקר. נחזור שוב לימים בהם עושים הגנה עם 10 שחקנים כשגם ככה ההגנה שלנו חלשה.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 12:11
פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 12:03 יכול להיות שהוא באמת לא מתאים כרגע ברמה. יש חלוץ אחר שהיית שם במקומו?
לפי מה הוא עדיף על תאי בריבו שהפציץ באוסטריה, או וייסמן שכבר נתן תפוקה בנבחרת או אפילו על דין דוד כשמתייחסים לביצועים בליגה ישראלית בלבד?
לפי זה שהוא עולה מחליף ל-10 דקות בקבוצת הצמרת באנגליה שהוא משחק בה?
נטו יח"צ.

אבל זה פחות רלוונטי, נגד רומניה יתנו לאוברייטד הגדול בתולדות הכדורגל פה 90 דקות באנקר. נחזור שוב לימים בהם עושים הגנה עם 10 שחקנים כשגם ככה ההגנה שלנו חלשה.
מתאי בריבו אף פעם לא החזקתי. גם כשהוא שיחק בנבחרת לדעתי הוא לא הראה שהוא שייך לרמה למרות שכבש איזה שער או שניים אם אני זוכר נכון.

וייסמן בעיניי זה אחד האובריטדים הכי גדולים שהיו פה. שחקן שמדשדש בין קבוצות וחי על אדי העונה שעשה באוסטריה. הוא לא בכושר משחק כבר למעלה משנה לדעתי ולא הייתי נותן לו לשחק בהרכב של הנבחרת.

לגבי דין דוד אתה צודק לגמרי ומגיע לו דקות לפני תורג׳מן.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

גם גיא מלמד עדיף על תורג'מן. הוא אפילו לא זומן. מעניין למה.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 12:30 גם גיא מלמד עדיף על תורג'מן. הוא אפילו לא זומן. מעניין למה.
גם את גיא מלמד הייתי שם לפניו בהרכב.
אני עדיין חושב שהוא יתפתח להיות שחקן מעולה אבל באמת דין דוד ומלמד הם שחקנים שראויים לפתוח לפניו.

לגבי האי זימון - אני חושב שזה לא משהו חדש שבנבחרת לא בוחרים את הסגל הכי ראוי אלא מעדיפים ליגיונרים שמייבשים ספסלים באירופה. לא מדבר על הזימון הנוכחי כי כרגע הליגיונרים למעט וייסמן אולי כולם רואים דקות, בטח יותר מהישראלים שלא משחקים כרגע בגלל המצב.

אני מסכים עם הרבה דברים שאתה כותב.
בחירת שחקנים לא נכונה לסגל ולהרכב - מסכים.

העדפה למכבי - מסכים חלקית. חוץ מתורג׳מן, יש שחקן ממכבי אתמול ששיחק ולא הגיע לו לשחק?
דור פרץ - אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה. בעיניי ראוי למקום.
דור רביבו - לא רואה מגן ישראלי שמאלי אחר שהוא יותר טוב כרגע. בהחלט יכול להיות שיש ולא עולים לי לראש. בדיוק כמו שקרה עם מלמד ודין דוד.
ערן זהבי - מבחינת יכולת ראוי מאוד. מבחינת מרקם והשפעה על שחקנים, יכול להיות שהיה עדיף בלי. במצב שנוצר עם סולומון והיעדר חלוץ אחר ראוי עדיין הייתי שם אותו בהרכב.
קניקובסקי שעלה מחליף - שחקן טוב וראוי לסגל.

בסהכ מתוך 16 שחקנים ששותפו אתמול שיחקו 5 שחקנים ממכבי. זה אומר כמעט 30%. שיחקו 8 ליגיונרים, 2 שחקנים מחיפה ואחד מבאר שבע. אני לא רואה כזאת העדפה מטורפת למכבי שלא מסתדרת עם יכולת השחקנים נכון לעונה הנוכחית. למעט דין דוד במקום תורג׳מן לא הייתי מחליף אף אחד כנראה.
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

El dudernio כתב: 12 נובמבר 2023, 22:21 אני שוב מרגיש צורך לציין שאני לא מבין מה תופסים מרביבו
כל כך מסכים !
מגן בינוני ומטה, לא עוזר בהתקפה בכלל וגם בהגנה עושה הרבה טעויות.
אם הוא לא הבן של, הוא לא מגיע לאן שהגיע.
אם ליידנר לא היה נפצע, הוא לא היה רואה הרכב
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

אבו פאני עדיף בעיני על דור פרץ, גם כי הוא שחקן טוב ממנו וגם כי מאז פרוץ המלחמה הוא שיחק בהונגריה והוא יותר בכושר. הוא נותן עונה מצויינת בהונגריה וגם באירופה (בישל העונה נגד פיורנטינה וגנק).

לגבי זהבי, לדעתי הוא יותר נזק מתועלת, גם בגלל כל המסביב שהוא מביא איתו (כל ההתעסקות היא בו וכל הסיפור של הנבחרת הופך להיות הוא) וגם כי אני חושב שהוא אוברייטד והוא נזק למשחק ההגנה הכולל בנבחרת שגם ככה ההגנה שלה חלשה.

רוי רביבו - יכול להיות, בעיני ליידנר עדיף עליו, רק שהוא כרגע פצוע.

אבל בכל מקרה, התחושה הכללית היא שמספיק להיות בינוני תוצר האקדמיה של מיטשל ואז עם קצת יחצ מובנה (מעצם היותך תוצר של המכרה) מקומך בנבחרת מובטח, בעוד שאצל שחקנים ראויים אחרים כמו לאיוס, חלאילי או מלמד הסיכוי לקבל זימון בכלל הוא נמוך, שלא נדבר על הרכב.
לכן הנבחרת הזו משקפת טוב את מערך הפרופגנדה של מכבי שמאפיין בכלל את הכדורגל פה בשנים האחרונות. כל תוצר שלהם הוא כברירת מחדל עדיף על כל האלטרנטיבות.
תורג'מן עדיף על מלמד, פרץ על אבו פאני, אפילו דן גלזר מספסל קבוצת מרכז טבלה ביוון מקבל זימון. בדיחה.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 13:27 אבו פאני עדיף בעיני על דור פרץ, גם כי הוא שחקן טוב ממנו וגם כי מאז פרוץ המלחמה הוא שיחק בהונגריה והוא יותר בכושר. הוא נותן עונה מצויינת בהונגריה וגם באירופה (בישל העונה נגד פיורנטינה וגנק).

לגבי זהבי, לדעתי הוא יותר נזק מתועלת, גם בגלל כל המסביב שהוא מביא איתו (כל ההתעסקות היא בו וכל הסיפור של הנבחרת הופך להיות הוא) וגם כי אני חושב שהוא אוברייטד והוא נזק למשחק ההגנה הכולל בנבחרת שגם ככה ההגנה שלה חלשה.

רוי רביבו - יכול להיות, בעיני ליידנר עדיף עליו, רק שהוא כרגע פצוע.

אבל בכל מקרה, התחושה הכללית היא שמספיק להיות בינוני תוצר האקדמיה של מיטשל ואז עם קצת יחצ מובנה (מעצם היותך תוצר של המכרה) מקומך בנבחרת מובטח, בעוד שאצל שחקנים ראויים אחרים כמו לאיוס, חלאילי או מלמד הסיכוי לקבל זימון בכלל הוא נמוך, שלא נדבר על הרכב.
לכן הנבחרת הזו משקפת טוב את מערך הפרופגנדה של מכבי שמאפיין בכלל את הכדורגל פה בשנים האחרונות. כל תוצר שלהם הוא כברירת מחדל עדיף על כל האלטרנטיבות.
תורג'מן עדיף על מלמד, פרץ על אבו פאני, אפילו דן גלזר מספסל קבוצת מרכז טבלה ביוון מקבל זימון. בדיחה.
גם בעיניי אבו פאני שחקן יותר טוב. למגרש ולתנאים של אתמול כן הייתי בוחר בפרץ כי הוא יותר פיזי ופחות טכני. במגרש כמו אתמול שחקנים טכניים מתקשים מאוד.

האמת ששכנעת אותי. מסכים איתך לגבי מה שכתבת בסוף.
אתה מסכים איתי שלמרות כל זה, לרצות שהנבחרת תפסיד או לשמוח לאיד כשהיא מפסידה זה משהו שהוא קלוקל מיסודו על אחת כמה וכמה בזמן הנוכחי?
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

גם אם זהבי יבקיע שלושער מול שווייץ ואז מול רומניה, ואז צמד מאוחר של דור תורג'מן באנדורה יעלה את ישראל ליורו - בסיכומו של דבר אני אשמח.
אבל לצד זה אני לפחות יכול למצוא נחמה אישית בכשלון המסתמן ובכך שלפחות ייחסכו מאיתנו כל מיני פסטיבלים צהובים למיניהם על כמה זהבי ווינר, כמה ההוא עילוי וכמה זה הולך להגיע "הכי גבוה" וכל הקלישאות הרגילות.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 נובמבר 2023, 13:42 גם אם זהבי יבקיע שלושער מול שווייץ ואז מול רומניה, ואז צמד מאוחר של דור תורג'מן באנדורה יעלה את ישראל ליורו - בסיכומו של דבר אני אשמח.
אבל לצד זה אני לפחות יכול למצוא נחמה אישית בכשלון המסתמן ובכך שלפחות ייחסכו מאיתנו כל מיני פסטיבלים צהובים למיניהם על כמה זהבי ווינר, כמה ההוא עילוי וכמה זה הולך להגיע "הכי גבוה" וכל הקלישאות הרגילות.
מקבל
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 10:31 רשמתי בדיוק מה מפריע לי.

א׳ - מועדון שאין לו הישגים או שחקנים הישגיים שרק עסוק בלחפש איפה לצחוק על שחקנים ומועדונים שכן הישגיים זה מביך. כתבתי את זה כבר כמה פעמים - זה רק מחלחל ומעצים את אני הפועל הקטנה והמסכנה שכל מה שנשאר לי זה לצחוק על יריבים טובים ממני. אני מתפלל שהתהליך שהתחיל בסל לפני שנתיים שלוש יגיע גם לרגל סוף סוף. מחשבה יוצרת מציאות. תחשוב ותבנה מועדון גדול - תהיה מועדון גדול. תחשוב ותהיה מועדון קטן - תהיה מועדון קטן.

ב׳ - כן, מאוד מפריע לי שמחכים למפלה של הנבחרת הלאומית שלנו בשביל לצחוק על שחקנים. זאת הנבחרת שלנו, המדינה שלנו וכן אף אחד לא ימות פה מקצת פטריוטיות במיוחד בימים כאלה. הצלחה של הנבחרת הייתה משמחת פה המון אנשים בתקופה כל כך קשה. אז לא אני לא שמח שהיא מפסידה ואני לא מעריך אנשים שמחכים לזה שהיא תפסיד מכל מיני מניעים מטופשים. וגם אם לא מחכים אלא רק מנצלים את ההזדמנות זה מאוד קטן בעיניי. אם כבר מבקרים שחקנים ויש על מה לבקר, תעשו את זה ענייני ותתייחסו לכל השחקנים שהציגו אתמול יכולת רעה, לא רק שחקני מכבי. ולא חסר כאלה.
א. אתה כל הזמן מנסה לקשור בין ההישגים שלנו לשמחה לאיד על כשלונות של מכבי, כאילו יש איזשהי קורלציה בין השניים. אז עבורי (ומאמין שעבור רוב האנשים פה) אין שום קשר כזה.
אני אשמח לאידה של מכבי בין אם הפועל תזכה בצ'מפיונס ובין אם היא תהיה בליגה ג'.
מה שכן, אין לי אף שנאה יוצאת דופן לשחקנים שלה כיום למעט ערן זהבי החלאה. לו אני אחכה בכל פינה שתתאפשר לי.

ב. אני לא מבין מה הקטע של הפטריוטים בעולם להיעלב מאנשים אחרים שהם לא פטריוטים. אתה פטריוט גדול? אתה רוצה בניצחונה של הנבחרת (למרות שאחד בעיני לא בהכרח קשור לשני)? מצוין, מה אתה מחיי? למה היעדר הפטריוטיות שלי פוגעת בך?

ודבר אחרון, אני לא יודע אם היית רציני, אבל להגיד שקצת פטריוטיות לא הרגה אף אחד זה אחד הדברים המופרכים שראיתי מישהו כותב פה. הייתי אומר שרגשות לאומיים על רמותיהם השונות הם הגורם מספר אחד למוות בטרם עת במאה העשרים.
למען האמת, הייתי מאוד שמח אם יותר אנשים בעולם היו פחות פטריוטים ובעיני זה היה עושה רק טוב, רק שבניגוד אליך אני לא כועס על אנשים אחרים שלא מרגישים כמוני בנושא הזה.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2023, 14:20
פומפה כתב: 13 נובמבר 2023, 10:31 רשמתי בדיוק מה מפריע לי.

א. אתה כל הזמן מנסה לקשור בין ההישגים שלנו לשמחה לאיד על כשלונות של מכבי, כאילו יש איזשהי קורלציה בין השניים. אז עבורי (ומאמין שעבור רוב האנשים פה) אין שום קשר כזה.
אני אשמח לאידה של מכבי בין אם הפועל תזכה בצ'מפיונס ובין אם היא תהיה בליגה ג'.
מה שכן, אין לי אף שנאה יוצאת דופן לשחקנים שלה כיום למעט ערן זהבי החלאה. לו אני אחכה בכל פינה שתתאפשר לי.

ב. אני לא מבין מה הקטע של הפטריוטים בעולם להיעלב מאנשים אחרים שהם לא פטריוטים. אתה פטריוט גדול? אתה רוצה בניצחונה של הנבחרת (למרות שאחד בעיני לא בהכרח קשור לשני)? מצוין, מה אתה מחיי? למה היעדר הפטריוטיות שלי פוגעת בך?

ודבר אחרון, אני לא יודע אם היית רציני, אבל להגיד שקצת פטריוטיות לא הרגה אף אחד זה אחד הדברים המופרכים שראיתי מישהו כותב פה. הייתי אומר שרגשות לאומיים על רמותיהם השונות הם הגורם מספר אחד למוות בטרם עת במאה העשרים.
למען האמת, הייתי מאוד שמח אם יותר אנשים בעולם היו פחות פטריוטים ובעיני זה היה עושה רק טוב, רק שבניגוד אליך אני לא כועס על אנשים אחרים שלא מרגישים כמוני בנושא הזה.
א. ועוד איך יש קורלציה. הסברתי גם איך. הקהל של הפועל מאוהב בתדמית המסכן, השנוא, המורד. הקהל של הפועל במיוחד בשנים האחרונות לאור היעדר ההצלחה, עסוק בצורה אובססיבית בכל דבר שקורה בצד השני של הכביש. אז אני אומר - שחררו. עזבו את הצד השני (רע ככל שיהיה) ותתעסקו בצד שלנו. אם היינו כקהל מתעסקים בעצמנו רבע ממה שאנחנו מתעסקים בהם היינו במקום אחר. לאו דווקא מקצועי אבל זה בטוח היה נותן בוסט גם שם.

ב. אני לא פטריוט גדול ולא מתיימר להיות. אני כן אדם שחי פה ורואה מה קורה למדינה שלנו בחודש האחרון ולכן אני חושב שזה היה מאוד נחמד ואפילו טוב אם במקום לצחוק וללגלג על הנבחרת היה ניסיון להרים ולחזק.

ג. תודה על השיעור על לאומנות. למרות מה שכתבת הכוונה שלי הייתה מאוד תמימה ונטו מדברת על עניין התמיכה בנבחרת בתקופה הקשה הזאת. לא זכור לי שביקשתי ממישהו לצאת עם נשקים וכיפת ברזל ולהפגין עבור ישראל בעולם.
שליחת תגובה