צדביטה אולימפיה לובליאנה - מחזור מס' 1

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

מילפורד כתב:
רדנקו כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:57 אפילו לא טיפה של הגזמה. אשמח אם תפנה אותי למשחק שבו הוא הראה יכול לקחת את המשחק עליו ולעשות סל באחד על אחד.
אתה יודע מה? זה באמת לא חשוב כרגע ואולי מוקדם להסיק מסקנות.
נחכה חודש ונראה אם צדקתי או הגזמתי.
ואני לתומי חשבתי שהדיון פה הוא על היכולת להחליף את ג׳קובן בניהול המשחק.
סקורינג משמעותי עוד לא ראינו ממנו בהפועל, זה נכון, אבל זאת לא היתה השאלה מעולם אם הוא סקורר או לא.
האם הוא יוכל ״לשחק בעמדה מספר אחת״ כשג׳קובן יהיה חסר?
לטעמי כבר הראה שכן (בהינתן המדגם הלא ממש מייצג עד עכשיו).
ממש לא דיברתי על זה. הוא עשה את זה לא מעט בקרשיאקה ויש לנו עוד גיבוי מלבדו כך שזה פחות מדאיג אותי.
אותי מדאיגה היכולת לעשות נקודות בעצמו כשאין מישהו אחר שיעשה את זה. לי יש גם כמה סימני שאלה לגבי ההגנה ובעיקר על מספרי 3 גדולים יותר ופיזיים כמו קולסון ודומיו אבל נצטרך לחכות ולראות.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

רדנקו כתב: 06 אוקטובר 2023, 09:42
מילפורד כתב:
רדנקו כתב: 05 אוקטובר 2023, 18:57 אפילו לא טיפה של הגזמה. אשמח אם תפנה אותי למשחק שבו הוא הראה יכול לקחת את המשחק עליו ולעשות סל באחד על אחד.
אתה יודע מה? זה באמת לא חשוב כרגע ואולי מוקדם להסיק מסקנות.
נחכה חודש ונראה אם צדקתי או הגזמתי.
ואני לתומי חשבתי שהדיון פה הוא על היכולת להחליף את ג׳קובן בניהול המשחק.
סקורינג משמעותי עוד לא ראינו ממנו בהפועל, זה נכון, אבל זאת לא היתה השאלה מעולם אם הוא סקורר או לא.
האם הוא יוכל ״לשחק בעמדה מספר אחת״ כשג׳קובן יהיה חסר?
לטעמי כבר הראה שכן (בהינתן המדגם הלא ממש מייצג עד עכשיו).
ממש לא דיברתי על זה. הוא עשה את זה לא מעט בקרשיאקה ויש לנו עוד גיבוי מלבדו כך שזה פחות מדאיג אותי.
אותי מדאיגה היכולת לעשות נקודות בעצמו כשאין מישהו אחר שיעשה את זה. לי יש גם כמה סימני שאלה לגבי ההגנה ובעיקר על מספרי 3 גדולים יותר ופיזיים כמו קולסון ודומיו אבל נצטרך לחכות ולראות.

שחקן שקלע 17 נקודות והוביל קבוצה לגמר הליגה הטורקית כקלעי המוביל שלה יודע לעשות נקודות. גם בנס ציונה הוא היה 19 נקודות למשחק בליגה שלנו. הבן אדם שיחק משחק רשמי אחד, תן לו קצת זמן
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

אני לא חושב שהתפקיד שלו בקבוצה הוא להיות סקורר. אני חושב שהשאיפה של פרנקו השנה היא שההקבוצה תשחק בצורה שוטפת יותר ואז הנקודות יתחלקו יותר טוב בין השחקנים.
המבחן של אנגולה יהיה במשחק שבו זה לא יעבוד, כשבראון לא יתפקד ומנפורד יהיה ביום רע, אז נראה אם הוא יספק את הנקודות. עד אז אני לא חושב שאנחנו יכולים להתלונן אם הוא יסיים כל משחק עם הסטטיסטיקה מהמשחק האחרון.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

Frenzy כתב:אני לא חושב שהתפקיד שלו בקבוצה הוא להיות סקורר. אני חושב שהשאיפה של פרנקו השנה היא שההקבוצה תשחק בצורה שוטפת יותר ואז הנקודות יתחלקו יותר טוב בין השחקנים.
המבחן של אנגולה יהיה במשחק שבו זה לא יעבוד, כשבראון לא יתפקד ומנפורד יהיה ביום רע, אז נראה אם הוא יספק את הנקודות. עד אז אני לא חושב שאנחנו יכולים להתלונן אם הוא יסיים כל משחק עם הסטטיסטיקה מהמשחק האחרון.
לזה בדיוק אני מתכוון.

שליחת תגובה