חזרת הליגה?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:11
dino כתב: 26 דצמבר 2023, 09:07
oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:05

תקרא את התגובה שאליה הגבתי - אני יודע ששילמנו מיליון לבאקיץ, על זה הגבתי עם המיליון של שלמה..
בקיצור - אני לא קונה פגיעה של "מיליוני דולרים", גם עם המיליון של באקיץ
כמה כסף שווה החזר מנויים והפסד של כמה וכמה משחקי בית שמנים?
כרגע לא היה הפסד של משחקי בית שמנים וכמו שזה נראה בכלל לא בטוח שיהיה בהיבט הזה פגיעה משמעותית. מדברים כבר על 15 אלף אוהדים, ואני מניח שזה גם יקרה. אחרי זה כבר לא יהיה שום היגיון למגבלה בכלל וגם אותה יסירו כנראה.

כך או כך - כרגע אפשר לומר שהפגיעה קטנה מאוד בכדורגל, כי המשחקים שבהם המועדון לא מכר כרטיסים אלו משחקים שבכל מקרה היו מוכרים מעט מאוד (וזה גם כך היה מתקזז עם הוצאות האבטחה).

וגם לגבי החזר מנויים - בהנחה שבעוד משחק-שניים כבר יהיה אכלוס של כלל המנויים, אני מניח שגם פה הפגיעה תהיה קטנה מאוד. אני למשל בטח לא אדרוש החזר כספי על פספוס של שניים-שלושה משחקים, ומניח שהרוב (או לפחות חלק גדול) יעשו כמוני
הם לא מסתמכים על ״כרגע לא״ הם צריכים לדעת שיש כסף להביא בסוף העונה ולא העמקת בור.
כרגע אף אחד לא אמר שיהיה קהל ושיהיה קהל עד הסוף וזה כולל את עניין המנויים. ישראל במלחמה והצפון בפתח אולי ויחמיר מאוד את המצב.
החישוב שלהם לא מסתכם במשחקים שכבר היו(חדרה ושאר ירקות)
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

אני חושב שלפני שמחליטים שיש בור ומגיבים, מן הראוי שיחכו שיהיה כזה. הרי את לאיוס ושחקנים אחרים אפשר למכור גם בקיץ. מה גם שכל האינדיקציות מעידות על חזרה מסויימת לשגרה בקרוב.
אם האמריקאים לא מסוגלים למשוך את הגירעון עד לקיץ (אם בכלל יהיה כזה), אז באמת לא עשינו הרבה עם השינוי בעלות.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:11
dino כתב: 26 דצמבר 2023, 09:07
oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:05

תקרא את התגובה שאליה הגבתי - אני יודע ששילמנו מיליון לבאקיץ, על זה הגבתי עם המיליון של שלמה..
בקיצור - אני לא קונה פגיעה של "מיליוני דולרים", גם עם המיליון של באקיץ
כמה כסף שווה החזר מנויים והפסד של כמה וכמה משחקי בית שמנים?
כרגע לא היה הפסד של משחקי בית שמנים וכמו שזה נראה בכלל לא בטוח שיהיה בהיבט הזה פגיעה משמעותית. מדברים כבר על 15 אלף אוהדים, ואני מניח שזה גם יקרה. אחרי זה כבר לא יהיה שום היגיון למגבלה בכלל וגם אותה יסירו כנראה.

כך או כך - כרגע אפשר לומר שהפגיעה קטנה מאוד בכדורגל, כי המשחקים שבהם המועדון לא מכר כרטיסים אלו משחקים שבכל מקרה היו מוכרים מעט מאוד (וזה גם כך היה מתקזז עם הוצאות האבטחה).

וגם לגבי החזר מנויים - בהנחה שבעוד משחק-שניים כבר יהיה אכלוס של כלל המנויים, אני מניח שגם פה הפגיעה תהיה קטנה מאוד. אני למשל בטח לא אדרוש החזר כספי על פספוס של שניים-שלושה משחקים, ומניח שהרוב (או לפחות חלק גדול) יעשו כמוני
בהנחה שמול חיפה עדיין יהיה מותר רק 5000 צופים זה הפסד כספי מאד גדול
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

הכל פה מבוסס כרגע על הנחות. אולי יהיה 5000 ואולי יהיה 15000, וגם אולי יהיה פיצוי מהמדינה
אולי גם נגיע לפלייאוף העליון
ואולי גם תיפתח חזית בצפון ותהיה הסלמה בדרום
אני סהכ אומר שבעיני מן הראוי שלא למהר לכסות בורות שאולי יווצרו בינואר. שיחכו לקיץ
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

לגבי החזר מנויים - בקורונה ניתנה הזדמנות למנויים לקבל זיכוי במחיר מנוי עתידי,
ככה הפגיעה היא גם פחותה במועדון. מאמין שגם הפעם יהיה מנגנון דומה.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:27 הכל פה מבוסס כרגע על הנחות. אולי יהיה 5000 ואולי יהיה 15000, וגם אולי יהיה פיצוי מהמדינה
אני סהכ אומר שבעיני מן הראוי שלא למהר לכסות בורות שאולי יווצרו בינואר. שיחכו לקיץ
חכם לא נופל לבור שפיקח יודע לצאת ממנו.

איש עסקים ראוי (לא הניסנובים) לא מחכה לבור כדי לשבור את הראש איך לצאת ממנו אלא פועל מראש כדי להקטין אותו.

לא חושב שצריך למכור את לאיוס בינואר או שחקנים אחרים אבל להיערך למצב כלכלית זה בהחלט ניהול חכם
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:21 אני חושב שלפני שמחליטים שיש בור ומגיבים, מן הראוי שיחכו שיהיה כזה. הרי את לאיוס ושחקנים אחרים אפשר למכור גם בקיץ. מה גם שכל האינדיקציות מעידות על חזרה מסויימת לשגרה בקרוב.
אם האמריקאים לא מסוגלים למשוך את הגירעון עד לקיץ (אם בכלל יהיה כזה), אז באמת לא עשינו הרבה עם השינוי בעלות.
זה שעשינו שינוי לטובה מול הקודמים, זה בולט(לי לפחות)
ולא משנה אם תהיה החלטה למכור שחקן בינואר או לא.
לגבי בור, יש כבר גירעון מהחובות שיצרו האחים ניסנוב. זה ירושה מכל הטוב שהם פיזרו אצלנו.
אם יש אופציה להעמקת הבור ועדיין יש אופציה(אני חושב שתהיה מלחמה עם חיזבאללה ויעצרו הכל)
צריך להיות זהירים.
זה לא אומר שהם יעשו מכירת חיסול, בכלל לא. אבל יש סיכוי שימכרו שחקן.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

בני12 כתב: 26 דצמבר 2023, 09:49
oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 09:27 הכל פה מבוסס כרגע על הנחות. אולי יהיה 5000 ואולי יהיה 15000, וגם אולי יהיה פיצוי מהמדינה
חכם לא נופל לבור שפיקח יודע לצאת ממנו.

איש עסקים ראוי (לא הניסנובים) לא מחכה לבור כדי לשבור את הראש איך לצאת ממנו אלא פועל מראש כדי להקטין אותו.

לא חושב שצריך למכור את לאיוס בינואר או שחקנים אחרים אבל להיערך למצב כלכלית זה בהחלט ניהול חכם
זה בסדר גמור, רק שקבוצה שרוצה להיות תחרותית לא יכולה להתנהל באופן הזה. בעלים חזק זה בעלים שיודע לכסות גרעונות עם כסף מהבית. הרי תחזיות לרוב לא מתממשות ואנחנו יודעים את זה.

מה גם שאתה סותר את עצמך - אתה אומר שאתה לא חושב שצריך למכור שחקנים בינואר, אבל מצד שני כן צריך כבר עכשיו להיות ערוך לגירעון. איך זה בדיוק עובד ביחד? כסף גדול אפשר לחסוך רק באמצעות מכירה של שחקנים. כל היתר זה בשוליים ואף אחד לא אמר שאת השוליים האלה אסור לקצץ.

מבחינתי אם יש מכירה של שחקנים בינואר כדי לסגור בור גדול שאולי יהיה (כששוב - האינדיקציות כרגע הן שהוא יהיה פחות גדול ממה שחשבו לפני חודש), אין בינוניות גדולה מזאת ואנחנו נמשיך לדרוך במקום
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

המבנה בעלות הזה עם מטרותיו לא יכול להזרים כסף לכיסוי בורות בלי סוף
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

dino כתב: 26 דצמבר 2023, 10:15 המבנה בעלות הזה עם מטרותיו לא יכול להזרים כסף לכיסוי בורות בלי סוף
טוב, פה כנראה הפער ביני לבניכם. אני לא חושב שמדובר פה בבורות בלי סוף. אם מבנה הבעלות הזה לא יודע להתמודד עם אירועים שביחס אליהם בעלים כמו אברמוב וסגל יודעים להתמודד, אז הכל בסדר - נישאר קבוצה של מקומות 5-10
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

oleg neduda כתב: 26 דצמבר 2023, 10:16
dino כתב: 26 דצמבר 2023, 10:15 המבנה בעלות הזה עם מטרותיו לא יכול להזרים כסף לכיסוי בורות בלי סוף
טוב, פה כנראה הפער ביני לבניכם. אני לא חושב שמדובר פה בבורות בלי סוף. אם מבנה הבעלות הזה לא יודע להתמודד עם אירועים שביחס אליהם בעלים כמו אברמוב וסגל יודעים להתמודד, אז הכל בסדר - נישאר קבוצה של מקומות 5-10
לגבי אברמוב די ברור שהוא לא יתמודד(ומעבר לזה אין לי מושג אם יש שם כסף אמיתי או משהו שיוצר בורות עד אשר…) וסגל נראה בהמשך
אבל לפחות לגבי סגל, אין לו בעיה להיות מועדון גרעוני, זה עניין שלו עם עצמו ואין מאחוריו חברה גדולה עם מטרות מסויימות שהוא צריך לחשבן להם
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

אין שום סיבה אמיתית למכור שחקנים בינואר, כל השאר זה תירוצים מביכים.
הם חסכו משכורת של מאמן וגם של מנכל
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

עוד פעם כולנו רואי חשבון וכו'

אני מנסה להבין, מינצברג אמר שיש כסף לחיזוק בינואר ללא קשר למכירת שחקנים אבל הם לא פוסלים אפשרות למכור אם תהיה הצעה שכדאית למועדון...

עכשיו צריכך שאול בעצם מה זאת הצעה כדאית למועדון...
אם למשל שחר מציע את משומר + 1.5 מליון יורו תמורת לאיוס זה כדאי?

אם אלונה מציעה את ספר( זר אבל זה לא שיש לנו בעיה של זרים) או בדש + K750 יורו על אוזבולט, זה כדאי?
שליחת תגובה