בורחה לאמה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 01 נובמבר 2023, 01:12 חבר שמשחק תחתיו בליגה ג' אומר שהוא המאמן הכי טוב שהיה לו בפער, יחסי אנוש הטובים, בחור אכפתי... אבל ברור שאין לו נסיון ברמות האלה או משהו דומה. בכל סיטואציה אחרת זה לא היה קורה, עכשיו... לפחות שיהיה בחור נחמד עם השחקנים בתקופה הזאת, העונה בכל מקרה בפח
אם הרבה זרים יברחו וישחקו בלי כמעט זרים, אז ממש לא! יש לנו סגל ישראלי טופ 4 שנותן אפילו פייט לב"ש.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

בנושא הצוות

אחרי שהציגה באופן רשמי את בורחה למה כמאמן הראשי, הפועל תל אביב הודיעה הערב (חמישי) על מינויו של דיוויד ברמן לתפקיד עוזר מאמן הקבוצה.

ברמן (39) עבד בעברו במשך עשור במחלקות השונות בקבוצת הפועל ירושלים, אימן את קבוצת הנוער של הירושלמים ושימש בנוסף כעוזר המאמן בקבוצה הבוגרת. בעונה הנוכחית מונה לתפקיד מאמן ראשי בהפועל מרמורק מליגה א' דרום.

ברמן אמר לאחר המינוי: ״נרגש להגיע לפרויקט המיוחד של הפועל תל אביב. פגשתי במועדון אנשים נהדרים שאוהבים כדורגל עד עמקי נשמתם והתחברתי מיד. אני מודה לחן סול ולמאמן בורחה לאמה על האמון".

"אני מלא בציפייה שנפגוש במהרה את הקהל הנפלא שלנו בהקדם ושניתן לכולם כמה שיותר סיבות לשמוח בימים הקשים שהמדינה שלנו עוברת. בהצלחה לכולנו״.

דיויד?
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

מי אתה, דיוויד ברמן?

רואה בקריירה כייעוד שלו בעולם, מעריץ של פפ ועמיתיו למקצוע רואים בו איש מקצוע מבריק שלא מפסיק ללמוד. המאמן הירושלמי יוצא לראשונה מהחממה של הקבוצה מקטמון. הוא מגיע לרחובות עם משנה סדורה ויש לו תוכנית לטווח ארוך עבור הפועל מרמורק.

על ידי: עמית גרנט
03-07-2023
12:11

מיהו מאמנה החדש של הפועל מרמורק?
דיוויד ברמן, בן 39, נשוי פלוס שלושה. הוא נולד וגדל בירושלים כילד שישי מתוך שמונה להורים ציונים שעשו עליה מפילדלפיה, ארצות הברית לאחר שסבלו מגילויי אנטישמיות. הוא שיחק כחלוץ בהפועל ירושלים, אך כמו לא מעט שחקנים אחרים, הקריירה שלו נקטעה בגיל נוער בגלל פציעה. לאחר הצבא יצא למסע של לימוד וחקר עצמי, חי בחו"ל מספר שנים ועבד כמנהל בנייקי העולמית.

לפני כעשור הוא שב ארצה להגשים את החלום או כפי שהוא מגדיר זאת:
"אלוהים הביא אותי לעולם כדי לאמן כדורגל, זה הייעוד שלי בחיים!". הוא התחיל מהיסודות, כשהצטרף לבית הספר לכדורגל של הפועל ירושלים ואימן ילדים בני חמש. ברמן הינו למעשה מאמן הכדורגל הראשון שהפועל ירושלים ייצרה.
כבר כעשר שנים שהוא שם, במהלכן מילא כמעט כל תפקיד אפשרי במערכת של האדומים מהבירה מהילדים דרך נערים ונוער, ניהול האקדמיה ועד אנליסט של הקבוצה הבוגרת של ליאור זאדה ובהמשך עוזר המאמן של הקבוצה שעלתה לליגת העל והגיעה להישגים נאים תחת שרביטו של זיו אריה.

הישג הסטורי עשה כשאימן את קבוצת נערים א' והפך אותה לקבוצה הראשונה במחלקת הנוער שמעפילה לליגת העל.על אף הצעות שהגיעו אליו במרוצת השנים, הוא נשאר נאמן למערכת שטיפחה אותו. גם כשזאדה חזר לקבוצה כמאמן קבוצת הנוער, ברמן היה נטול אגו, פינה את מקומו ועבר לאמן את קבוצת נערים ב'. הקיץ הזה מביא איתו את השינוי וברמן, ממקימי מחלקת הנוער, כבר לא יכול לשיר את "לא עוזב את העיר" של שלמה ארצי. ברמן נחשב גם לאחד מחלוצי השימוש בצילום ע"י רחפן לצורך ניתוח וידאו ואנליטיקות כדורגל.

יוסי עדני מאמן הכושר שעבד איתו מספר לנו:
"ברמן הינו אחד המאמנים הטובים ביותר שעבדתי איתם. מדובר בגאון כדורגל. בחור יצירתי, יוזם, כזה שמלמד שחקנים כדורגל ומשפר אותם. פפ גווארדיולה הוא מקור ההשראה מספר אחד שלו. דיוויד הוא גם מאמן שיודע להאציל סמכויות.
אני בטוח שהוא יצליח. מרמורק מועמדים להיות הפתעת העונה."

גם ניר רייכמן שברמן עבד ירושלים לפני מספר שנים לא חוסך בשבחים, אך גם מזהיר באותה נשימה מהאתגר:
"הוא צמח מלמטה. מדובר בבחור מאוד איכותי. לדעתי, הוא קצת עוף מוזר בכדורגל שלנו. בחור חרוץ, בעל ערכים. תמיד היה מאוד נחוש להצליח. יש לו מוסר עבודה מאוד גבוה. אני מעריך שהקילומטראז' שהוא עשה מקנה לו המון ידע ונסיון למרות שלא היה מאמן ראשי בקבוצת בוגרים. אין לי ספק שאם יתנו לו את הכלים המתאימים הוא יוכל להצליח. הוא לא "ערס", הוא טיפוס מאוד ערכי, כזה שאף פעם לא יעליב שחקנים אבל הוא יצטרך לגדל עור של פיל מול גורמים מסוימים כמו מקומונים וכו'."

דיוויד, מה מביא אותך כעת, דווקא עכשיו, לעשות את הצעד הזה?
"אני בבוגרים של הפועל ירושלים כבר חמש שנים. היו לי את מיטב המורים- ליאור זאדה, זיו אריה, שי אהרון, גולן חרמון -כולם אנשי מקצוע מעולים עם חזון- והמטרה שלי בכדורגל היא להגיע כמה שיותר רחוק. רציתי להתקדם. אני מגיע למרמורק עם יכולות שאני מאמין בהם. אני מגיע להטמיע דרך שיש לה כבר קבלות במקום ממנו אני בא."

מה המטרה העונה?
"המטרה לבנותקבוצה יציבה שתרוץ שנים קדימה
ע"י טיפוח של שחקנים מתוך מחלקת הנוער של מרמורק.
ובנוסף השת"פ עם הפועל ירושלים יביא לחיזוק הקבוצה בשחקנים שיגיעו איתי מהפועל ירושלים.
מועדון שרוצה להתנהל בצורה בריאה וליצור המשכיות צריך להיבנות מלמטה ולייצר שחקני בית מוכשרים ולשם אני שואף.
המטרה היא קודם כל לייצב את המערכת ולבנות קבוצה חזקה ואטרקטיבית שמשחקת כדורגל מודרני והתקפי ורצה על המגרש."

מהו המערך המועדף עליך?
"זה מאוד תלוי בסגל השחקנים שיהיה. היו לי קבוצות ששיחקתי בלי חלוץ או קבוצות ששיחקתי בלי מגן קלאסי אלא יותר ככנף.
מה שחשוב זה לאו דווקא השיטה אלא הרעיון הכללי של חילופי מקום, לבנות את המשחק מהשוער ולהניע את הכדור בצורה מסודרת משליש המגרש ההגנתי אל השליש ההתקפי דרך השליש המרכזי. כדורגל הוא בסוף מלחמה על שטחים וצריך לדעת לייצר את השטחים האלו. צריך לדעת להכיר את היכולות והתכונות של כל שחקן ושחקן כדאי להבין באיזה עמדה נוח לו לשחק ואיך יוכל להביא את עצמו ליד ביטוי מיטבית. אנחנו צריכים להיות חבורה של 'ספרטנים', חולי כדורגל שאוהבים לרוץ וחולמים להצליח ולהתקדם."

איך יעבוד השת עם הפועל ירושלים?
"אני עשר שנים בהפועל ירושלים, אם יש מישהו שיודע להשתמש במשאבים של הפועל זה אני. נשתמש במשאבים של ירושלים עד כמה שניתן. זה גם יוכל לעבוד בכיוון ההפוך: כל השחקנים של מרמורק יהיו תחת הזכוכית מגדלת של הפועל ירושלים. אם יהיה שחקן שהוא סופר מוכשר וירצה להתקדם - אמליץ עליו לזיו אריה."

מה השאיפות לעתיד? איפה נראה אותך בעוד כשלוש שנים?
"חד משמעית אני רוצה להיות בהפועל מרמורק. אני רץ למרחקים ארוכים. אני בא ממקום שהייתי בו עשר שנים, אני רוצה לבנות משהו לטווח ארוך. יש לי תחושה מאוד טובה לגבי המועדון הזה(מרמורק) ולגבי האנשים שעוטפים אותו, לגבי הקהל והרומנטיקה של המועדון. יש משהו מאוד מרגש פה ואני רוצה להיות חלק מהדבר הזה. לא תמיד הקבוצה הכי גדולה או הכסף הכי גדול הם מה שצריכים "לנצח" בחיים. אני אחד שהולך אחרי הלב ועושה בחירות מתוך תשוקה
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenלירון האדום
הוקיץ'
קיבל.ה  4078 לייקים

השאיר את הבלם הטוב בקבוצה על הספסל, כנ"ל את השחקן השני הכי מסוכן בקבוצה (וכשכבר הכניס אותו, עשה את זה במקום השחקן הכי מסוכן בקבוצה), ואת השחקן הטוב בקבוצה שם בעמדה שבה הוא לא יכול לתרום. מה הלאה? יספסל גם את רודריגז וזובאס?

אני שונא כשמבקרים מאמן ושמים דגש כל כך גדול על ההרכב והחילופים, אבל כשמדובר בכזה פיגוע המשחק נגמר עוד לפני שהתחיל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסלירון האדום
יהלום14אדום
קיבל.ה  572 לייקים

אין לו מושג
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

לפי הראיון ניכר שהוא יודע באיזה ימים המשחקים שלנו וזה חשוב, שיהיה בהצלחה.
shaharot
קיבל.ה  412 לייקים

רדפוקס כתב: 02 דצמבר 2023, 17:08 לפי הראיון ניכר שהוא יודע באיזה ימים המשחקים שלנו וזה חשוב, שיהיה בהצלחה.
חחחחחחחחחח

יאללה לך הביתה בורחה שלום ותודה
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

היה את רב"ש בשוק, מה היתה הבעיה לפנות אליו?
למה לנסות להמציא את הגלגל כאילו אנחנו קבוצת חוג קטנה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

לירון האדום כתב: 02 דצמבר 2023, 17:10 היה את רב"ש בשוק, מה היתה הבעיה לפנות אליו?
מאני מאני מאני מזומני
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

רדפוקס כתב: 02 דצמבר 2023, 17:11
לירון האדום כתב: 02 דצמבר 2023, 17:10 היה את רב"ש בשוק, מה היתה הבעיה לפנות אליו?
מאני מאני מאני מזומני
כמה רב"ש כבר מרוויח בקפריסין?
מתאר לעצמי שאם היו רוצים היו יכולים להגיע איתו להסדר על שכר עכשיו בזמן שאין קהל ושכר בזמן שיחזור הקהל.
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

להעיף לפני שיהיה מאוחר מדי
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

הביתה.
לא מחובר לחשמל
2 משחקים של 6/6 מוציא לנו 0/6.
ירידת ליגה באנקר
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonDe NiroRed Wolf
Zito24
קיבל.ה  72 לייקים

אני בדרך כלל סבלני
רואים כבר מהמשחק הראשון שאין לו מושג
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

מצטער, זה גדול עליו.
אולי עוד כמה שנים הוא יתאים, אנחנו לא אשדוד
שאפשר להתגלח עלינו.
אם אין בריירה, מצידי שיחזירו את סילבס.

דרך אגב, מימר עושה עבודה מדהימה בריינה
modag
קיבל.ה  338 לייקים

איך אומרים בספרדית תתפטר?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

שתול של לגאנס.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  888 לייקים

לא הולך לנו עם ספרדים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1098 לייקים

Together
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

KingAlpaca כתב: 05 דצמבר 2023, 22:08Together
We keep working
Hard

תקליט שבור של קלישאות של מאמנים שבורים במבטא ספרדי לא מצחיק
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

אני חושב שעם המאמן הזה אנחנו כרגע הקבוצה החלשה בליגה (אם כי מבחינת סגל שחקנים בכלל לא )
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

אם לא מנצחים את חדרה יביאו מאמן אחר , אם לא אז באמת לא איכפת להם מהקבוצה בכלל
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

לצערי לא הגבתי המון זמן ( עזה וזה)
אבל אני פשוט לא מבין למה הם (מאמנים חדשים בליגת העל ע"ע בורחה) חייבים לחדש,
למה לא לפתוח עם ה11 הכי סבירים, די לעשות ניסוים, ללמוד מטעויות ואלקניס.

איך זה הגיוני, שלאיוס השחקן הכי משמעותי שלך העונה ועונה שעברה לא פותח?
נכון היה חלש משחק שעבר, אבל אם זאת המנטרה, אז גם חצי קבוצה שלמה לא צריכה לפתוח!
למה דווקא את השחקן הכי מסוכן

ההרכב לא ברור, דיי להתחכם, שיטת יהלום, חמש בהגנה, קשרים בתור מגנים, חאלס ירבק,
שחק 4-4-2

הנה אני יעזור, כן זה הרכב התקפי, אבל זה פאקינג אשדוד

הגנה: זובאס, גרונפיקל, ישראלוב, בלוריאן, אזוגי/רן
קישור: אלטמן, לאיוס, חוסה, ציבוטה (דקה 60 תכניס את אייבנדר)
התקפה: אוזבולט, רמות (דקה 60 תוציא את רמות)

רוצה לחזק את ההגנה כי ציבוטה/אלטמן מפקירים? תכניס את אייבנדר אבל תחליף אותו דקה 60 כי אין לו פאקינג אוויר
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

רק הפועל כתב: 05 דצמבר 2023, 22:15 אם לא מנצחים את חדרה יביאו מאמן אחר , אם לא אז באמת לא איכפת להם מהקבוצה בכלל
כן ככה זה צריך לעבוד
להתנהג בקפריזיות ובדרמתיות
קחו כוס קלונקס קרים
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

זה אגב משהו שהוא לטובת המינצברגס והמערכת
היכולת לסנן לחץ וחרדה קיומית וקפריזות(ניסנוביות קלאסיות) של אוהדים ואף תקשורת, שלא תזלוג לתוך הקבוצה והמערכת סביב.
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

dino כתב: 06 דצמבר 2023, 08:00
רק הפועל כתב: 05 דצמבר 2023, 22:15 אם לא מנצחים את חדרה יביאו מאמן אחר , אם לא אז באמת לא איכפת להם מהקבוצה בכלל
כן ככה זה צריך לעבוד
קחו כוס קלונקס קרים
זה לא עניין של קפריזות, זה עניין שמינו לתפקיד הזה מישהו שהוא לא ראוי, אין לו ניסיון והפועל זה לא המקום להתגלח עליו.
רואים את זה בבירור ב 2 המשחקים שהוא אימן, אין לחץ מהקהל, אין לחץ מהתקשורת ועדיין אתמול הפסדנו למקום אחרון בליגה שזה היה הניצחון
הראשון שלו העונה.
זה מביך
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לירון האדום כתב: 06 דצמבר 2023, 09:40
כן ככה זה צריך לעבוד
קחו כוס קלונקס קרים
זה לא עניין של קפריזות, זה עניין שמינו לתפקיד הזה מישהו שהוא לא ראוי, אין לו ניסיון והפועל זה לא המקום להתגלח עליו.
רואים את זה בבירור ב 2 המשחקים שהוא אימן, אין לחץ מהקהל, אין לחץ מהתקשורת ועדיין אתמול הפסדנו למקום אחרון בליגה שזה היה הניצחון
הראשון שלו העונה.
זה מביך
אני הייתי בוחר לתפקיד את רבש, אבל אני כן רוצה לתת לבורחה את הזמן, אני כן נותן צ׳אנס.
לתת לו 2-3 משחקים צ׳אנס וזהו(שזה מה שהמשתמש הקודם ביקש) זה לא נכון. זה ניסנוביות לשמה.
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

אני בכנות חושב שמחצית ראשונה עמדנו יפה מאוד על המגרש ושחקנו נכון.
מלבד כדור חופשי של אשדוד שנכנס בגלל עמידה רפויה הם לא היוו איום עלינו.
לא שחקנו בלחץ הנענו כדור נכון חיפשנו את הפרצות בהגנה ושלחנו לשם כדורים.
אוזבולט ובונה יכלו והיו צריכים להפוך את התוצאה כבר במחצית הראשונה. לא קרה, זה כבר לא הבעיה של המאמן. תפקידו להביא את השחקנים למצב לגול לא לכבוש במקומם.

מחצית שניה לטעמי הוא הימר מוקדם מדיי על המשחק וזה עלה לנו בהפסד.
להכניס את לאיוס במחצית היה מאסט אבל הייתי עושה את זה על חשבון בנימין\ בונה ולא אזוגי. בטח אם אתה מציב את בנימין על העמדה של המגן.
היו עוד כמה החמצות מביכות במחצית השניה אבל ככל שהתקדם המשחק נכנס האלמנט של הלחץ על תוצאה וחבל.

סה"כ הפועל נראו לא רע אתמול ונפלו בפעולות הפשוטות כמו כדור חופשי.
אני לא חושב שהמאמן הוא איזה גאון כדורגל שלא נראה פה אבל הוא בטח לא נופל מאיזה סילבסים או מימרים שאנשים כאן מאוננים עליהם שאיתם ראינו אנטי כדורגל.
לא חושב שהפועל שחקה אנטי כדורגל אתמול ולהיפך
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

dino כתב: 06 דצמבר 2023, 09:45

כן ככה זה צריך לעבוד
קחו כוס קלונקס קרים
הראשון שלו העונה.
זה מביך
אני הייתי בוחר לתפקיד את רבש, אבל אני כן רוצה לתת לבורחה את הזמן, אני כן נותן צ׳אנס.
לתת לו 2-3 משחקים צ׳אנס וזהו(שזה מה שהמשתמש הקודם ביקש) זה לא נכון. זה ניסנוביות לשמה.
על בסיס מה לתת לו צ'אנס?
איזה רזומה יש לו שמאפשר לו לקבל את הצ'אנס הזה?
אנחנו קבוצה מקצוענית עם קהל, לא חוג ולא ליגה א'.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לירון האדום כתב: 06 דצמבר 2023, 10:23
dino כתב: 06 דצמבר 2023, 09:45
הראשון שלו העונה.
זה מביך
על בסיס מה לתת לו צ'אנס?
איזה רזומה יש לו שמאפשר לו לקבל את הצ'אנס הזה?
אנחנו קבוצה מקצוענית עם קהל, לא חוג ולא ליגה א'.
על בסיס זה שכבר מינו אותו וזה מופע ליצנסנובי לגמרי עכשיו להעיף אחרי 2-3 משחקים. על אותו משקל של מועדון מקצועי עם קהל ולא ליגה א׳
אנשים צריכים להבין שתרבות ניהול ומועדון בריא וחוסן מועדון נבנים גם מדברים כאלו. לא להמעיט בזה ערך.

מעבר לזה, מלבד כמה טעויות בהרכבת ההרכב(שקורה גם לסילבס ומרקו בולבול) לא ראיתי בנתיים בעיות שמצביעות על בעיה עם המאמן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

לא יעיפו אותו אלא אם נהיה בסכנה ממשית לירידת ליגה בהמשך.
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

אתם מדברים על הבובה הזו כאילו הבעיה היא לא חן סול. בהצלחה לכולכם חבורה של עיוורים.
פאביו ג׳וניור
קיבל.ה  13 לייקים

געגועים לפרדי דוד
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

L.S כתב: 06 דצמבר 2023, 09:59 אני בכנות חושב שמחצית ראשונה עמדנו יפה מאוד על המגרש ושחקנו נכון.
אוזבולט ובונה יכלו והיו צריכים להפוך את התוצאה כבר במחצית הראשונה. לא קרה, זה כבר לא הבעיה של המאמן. תפקידו להביא את השחקנים למצב לגול לא לכבוש במקומם.

להכניס את לאיוס במחצית היה מאסט אבל הייתי עושה את זה על חשבון בנימין\ בונה ולא אזוגי. בטח אם אתה מציב את בנימין על העמדה של המגן.
היו עוד כמה החמצות מביכות במחצית השניה אבל ככל שהתקדם המשחק נכנס האלמנט של הלחץ על תוצאה וחבל.

אני לא חושב שהמאמן הוא איזה גאון כדורגל שלא נראה פה אבל הוא בטח לא נופל מאיזה סילבסים או מימרים שאנשים כאן מאוננים עליהם שאיתם ראינו אנטי כדורגל.
בגדול אני מסכים עם הניתוח של המשחק.... אבל..

אין שום הצדקה שבונה בנימין ואזוגי יהיו כל צד ימין שלך, במיוחד שלאיוס ואלטמן על הספסל.

נראה שהוא מאמין במערך מאוד ורסטילי, כבר משחק שני ברציפות זה מערך של 3 בלמים שעובר לקו 4 כאשר הקישור מסתדר לפעמים בצורת יהלום ולפעמים עם כנפים מאוד גבוהות... אני לא חושב שהשחקנים שלנו הפנימו מספיק את השיטה ויש להם אינטילגנצית משחק וכושר משחק בשביל ליישם אותם בשלב הזה... זה ייצר מצב שאנחנו דורכים אחד על השני חושבים יותר מידי במקום לשחק פשוט ועושים את הכל לאט במקום על אוטומט....

זה אולי ישתנה בהמשך אבל כרגע זה היה נראה רע מאוד לפרקים. גם ההפקרות בהגנה היא תולדה של זה...
בלוריאן עולה כבלם שלישי.... אבל בנימין לא יןדע מה הוא עושה בשלב הזה... יהב כנ"ל ואז אתה נשאר עם רודריגס ופאסי שהם שחקנים איטיים בכל התקפת מעבר כאשר רודריגס בכלל תקוע באמתע ולא מקבל את השחקן עם הפנים אלא במאוץ לכיוון השער... זה עבודה של מאמן שהיה נראה לפרקים שאתמול לא היתה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקL.S
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

לאמה??? למה????????
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

El dudernio כתב: 06 דצמבר 2023, 15:13
L.S כתב: 06 דצמבר 2023, 09:59 אני בכנות חושב שמחצית ראשונה עמדנו יפה מאוד על המגרש ושחקנו נכון.

אין שום הצדקה שבונה בנימין ואזוגי יהיו כל צד ימין שלך, במיוחד שלאיוס ואלטמן על הספסל.

נראה שהוא מאמין במערך מאוד ורסטילי, כבר משחק שני ברציפות זה מערך של 3 בלמים שעובר לקו 4 כאשר הקישור מסתדר לפעמים בצורת יהלום ולפעמים עם כנפים מאוד גבוהות... אני לא חושב שהשחקנים שלנו הפנימו מספיק את השיטה ויש להם אינטילגנצית משחק וכושר משחק בשביל ליישם אותם בשלב הזה... זה ייצר מצב שאנחנו דורכים אחד על השני חושבים יותר מידי במקום לשחק פשוט ועושים את הכל לאט במקום על אוטומט....

זה אולי ישתנה בהמשך אבל כרגע זה היה נראה רע מאוד לפרקים. גם ההפקרות בהגנה היא תולדה של זה...
בלוריאן עולה כבלם שלישי.... אבל בנימין לא יןדע מה הוא עושה בשלב הזה... יהב כנ"ל ואז אתה נשאר עם רודריגס ופאסי שהם שחקנים איטיים בכל התקפת מעבר כאשר רודריגס בכלל תקוע באמתע ולא מקבל את השחקן עם הפנים אלא במאוץ לכיוון השער... זה עבודה של מאמן שהיה נראה לפרקים שאתמול לא היתה.
אני דווקא חושב שמרגע שהקבוצה יצאה מההלם שנכנסה אליו בגול היא עמדה נכון ולפי שיטת המשחק שציינת פה, ואפילו עשו את זה לא רע.

לא ראיתי כדורים סתמיים שעפים למעלה במחצית הראשונה.
גם לא ראיתי הנעת כדור סתמית מצד לצד. הנעת הכדור היתה עם תכלית, עד שמצאו את השחקן הפנוי בין שחקנים ולשם הכדור הלך.

אני מסכים איתך לגבי ההפקרות בהגנה ואני דווקא כן מקשר את זה לחילוף ולגישה ומייחס את זה לכך שהוא מאמן צעיר שכנראה מאוד רוצה להוכיח, ולכן התאבד על המשחק כבר בדקה 45 גם בגישת המשחק וגם בחילוף הרשלני במחצית.

לגבי בונה ובנימין, אנחנו נשחק עכשיו שלושה משחקים בשבוע וזה אחרי שלא שיחקו פה מחודש אוקטובר, אין ברירה אלה לעשות רוטציה והסכל שלנו לא מהארוכים בליגה.
בונה נראה כמו שחקן שחונך במסגרת טופ אירופאית אבל מצד שני מובן למה הגיע אלינו ולא לקבוצה טופ אירופה. התנועה שלו והבנת המשחק שלו מצוינות. וזהו בערך

בגדול, פספסנו משחק קל שהיינו צריכים לצאת ממנו עם 3 נקודות וכמה חתיכות לרשת של אשדוד.
הסטטיסטיקה מהמשחק גם מראה את זה. זה לא הלך הפעם, אני מאמין שאם נשחק בצורה כזו בכל המשחקים שלנו גם התוצאות יגיעו.
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenונרקומן
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

L.S כתב: 07 דצמבר 2023, 11:18

אני דווקא חושב שמרגע שהקבוצה יצאה מההלם שנכנסה אליו בגול היא עמדה נכון ולפי שיטת המשחק שציינת פה, ואפילו עשו את זה לא רע.

גם לא ראיתי הנעת כדור סתמית מצד לצד. הנעת הכדור היתה עם תכלית, עד שמצאו את השחקן הפנוי בין שחקנים ולשם הכדור הלך.

אני מסכים איתך לגבי ההפקרות בהגנה ואני דווקא כן מקשר את זה לחילוף ולגישה ומייחס את זה לכך שהוא מאמן צעיר שכנראה מאוד רוצה להוכיח, ולכן התאבד על המשחק כבר בדקה 45 גם בגישת המשחק וגם בחילוף הרשלני במחצית.

לגבי בונה ובנימין, אנחנו נשחק עכשיו שלושה משחקים בשבוע וזה אחרי שלא שיחקו פה מחודש אוקטובר, אין ברירה אלה לעשות רוטציה והסכל שלנו לא מהארוכים בליגה.
בונה נראה כמו שחקן שחונך במסגרת טופ אירופאית אבל מצד שני מובן למה הגיע אלינו ולא לקבוצה טופ אירופה. התנועה שלו והבנת המשחק שלו מצוינות. וזהו בערך

בגדול, פספסנו משחק קל שהיינו צריכים לצאת ממנו עם 3 נקודות וכמה חתיכות לרשת של אשדוד.
הסטטיסטיקה מהמשחק גם מראה את זה. זה לא הלך הפעם, אני מאמין שאם נשחק בצורה כזו בכל המשחקים שלנו גם התוצאות יגיעו.
תודה רבה שעוד מישהו ראה ככה את המשחק הזה.
לפי התגובות בפייסבוק מרגיש שהפסדנו 4-0 ולא עברנו את החצי ושאנחנו במקום האחרון בטבלה.
חוסר מזל מתיש של המון החמצות וגול שספגנו בכל מתפרצת שהייתה להם.
כדורגל, ממשיכים הלאה ואם ניראה ככה הנקודות גם יגיעו.
לא נקח אליפות ולא נרד ליגה. נסיים 4-8 וכל הציפיות צריכות להיות מותאמות לשם
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

L.S כתב: 07 דצמבר 2023, 11:18

לא חולק עליך... אמרתי שאני בגדול מסכים איתך וכך גם הפעם
שליחת תגובה