אשדוד - הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

מביך, זה משחק שהיינו חייבים לנצח אותו
שמישהו יעשה חושבים וישים לב מה קורה פה כי אנחנו בקלות יכולים להסתבך וזה באמת יהיה מטופש כי יש פה קבוצה של אמצע טבלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonלירון האדום
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

ליאור א. כתב: 05 דצמבר 2023, 22:09 באמת שאין לי מושג איך יש פה עדיין אנשים שחושבים ששינויי מאמנים זה מה שיושיע אותנו
תבינו כבר שאנחנו פשוט פח.. פח שכולל בתוכו שחקנים מאוד חלשים (ביחס למה שאנחנו שואפים להיות) וצעירים מבטיחים שלצערם נפלו על העידן הזה של הפועל ולא מצלחים להתפתח כראוי, תוסיפו לכל זה את כך שזה מועדון לחוץ, רעב ודורשני וזה מה שקיבלתם.
גם אנצ'לוטי בתוספת פפ כעוזורו לא יוכלו להוציא מזה יותר מידי. ככל שתפנימו זאת מהר יותר כך תעשו טובה אדירה ללחץ הדם שלכם.
ברור שלא יושיע ברמה שאנחנו שואפים להגיע עלייה אבל בוא , עם המאמן הקודם היינו רק עם הפסד אחד וגם הוא נגד הקבוצה הכי טובה בארץ (עזוב את היכולת שהייתה מחפירה, עדיין הפסד אחד ) ועם הלאמה הזה אנחנו כבר עם פי 2 יותר הפסדים כשאנחנו רק 2 משחקים תחתיו, זה לא מקרי
ליאור א.
קיבל.ה  117 לייקים

Red Ghost כתב: 05 דצמבר 2023, 22:10
ליאור א. כתב: 05 דצמבר 2023, 22:09 באמת שאין לי מושג איך יש פה עדיין אנשים שחושבים ששינויי מאמנים זה מה שיושיע אותנו
תבינו כבר שאנחנו פשוט פח.. פח שכולל בתוכו שחקנים מאוד חלשים (ביחס למה שאנחנו שואפים להיות) וצעירים מבטיחים שלצערם נפלו על העידן הזה של הפועל ולא מצלחים להתפתח כראוי, תוסיפו לכל זה את כך שזה מועדון לחוץ, רעב ודורשני וזה מה שקיבלתם.
גם אנצ'לוטי בתוספת פפ כעוזורו לא יוכלו להוציא מזה יותר מידי. ככל שתפנימו זאת מהר יותר כך תעשו טובה אדירה ללחץ הדם שלכם.
בסל הכל רוצים מאמן בכדי שנבטיח השארות בהקדם
לאף אחד אין אשליות על הישגים מיוחדים או תארים.
בליגה זוועה שכזאת, ובמיוחד השנה, אנחנו אמורים להישאר בליגה יחסית בקלות גם ללא מאמן על הקווים
ואם לא, אז כנראה שמגיע לנו..
ולא שאני לא רוצה מאמן רציני, כזה שיודע לייצב קבוצה, סטייל בן שמעון. אבל בחייאת, הכל מתחיל ונגמר בשחקנים..
חייב שחקנים חדשים והצעקה שלנו להנהלה צריכה להיות תמיד סביב זה, כי אם לא אז נמשיך לראות אנטי כדורגל טהור, אולי רק פחות מפוזר..
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  376 לייקים

אני עצבני כמו כולם פה, שיחקנו נגד קבוצה פח (אולי הכי גרועה בליגה) והפסדנו משחק של 3 נקודות קלות, אבל התגובות פה מוגזמות, אם אוז'בולט מבקיע ב1 על 1 במחצית הראשונה כל המשחק משתנה והתגובות פה היו שונות לגמרי.
עד הגול הראשון לא קרה כלום במשחק וממצב נייח מטומטם מפאול לא מחויב הם הבקיעו גול קל (חייבים לעבוד על מצבים נייחים, זה לא פעם ראשונה שאנחנו סופגים ממצב נייח ואין לזה שום סיבה בטח שמשחקים עם שני בלמים כאלו גבוהים).
אחרי הגול היה משחק במעמד צד אחד, אשדוד עמדו עם 10 שחקנים מאחורי הכדור בערך מדקה 20 ולמרות שלא הגענו להרבה מצבים טובים בהתקפות מסודרות (עוד משהו שחייבים לעבוד עליו) הגיע לנו להבקיע כמה כמה גולים ועם שחקנים מרוכזים יותר זה היה נגמר אחרת.
שתי הבעיות העיקריות מבחינתי הם ההרכב המטופש שהמאמן בחר לשחק איתו, בנימין ובונה לא היו צריכים לפתוח והיו חייבים להיות מוחלפים כבר במחצית, פשוט תעלה עם ה11 החזקים שכשירים בלי שטויות.
בעיה משנית, הקבוצה, כמו תמיד בשנים האחרונות מאבדת את הראש בקלות מידי ומהר מידי, סופגים את השער הראשון ובזה נגמר המשחק, לא הגיוני שכבר בדקה 50 יהיה משחק של coast to coast שאנחנו משאירים שחקן אחד מאחורה, חייבים להיות יותר ממושמעים, בטח שאנחנו משחקים בליגה ויש חשיבות להפרש שערים וכנ"ל לגבי הכרטיסים האדומים והצהובים המטופשים שאנחנו מקבלים.
קיצר לא חושב שירדנו ליגה כבר ושהמאמן חייב להתפטר היום אבל יש לו מלא עבודה ובכנות הוא צריך גם קצת מזל.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoאדום ותיק
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אפשר לפתוח את אשכול השיפוט השנתי?

1. עבירה של צהוב שני ואדום עם כניסה ברוטלית בגב של אוזבולט שמנעה איום ודאי על השער, בהמשך ההתקפה נשלף גם האדום לצ'יבוטה שאמור להיות מבוטל אם מדובר בפנדל.

2. תפיסה בחולצה של בלוריאן שמנעה ממנו תנועה לכדור, ראינו אחרי זה כמה משחק הראש שלו מסוכן.

3. כמות בלתי נגמרת של צהובים שלא יצאו ועבירות שלא נשרקו על משיחות בחולצה באזור הרחבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonלירון האדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1698 לייקים

Charmander כתב: 05 דצמבר 2023, 22:35 אני עצבני כמו כולם פה, שיחקנו נגד קבוצה פח (אולי הכי גרועה בליגה) והפסדנו משחק של 3 נקודות קלות, אבל התגובות פה מוגזמות, אם אוז'בולט מבקיע ב1 על 1 במחצית הראשונה כל המשחק משתנה והתגובות פה היו שונות לגמרי.
עד הגול הראשון לא קרה כלום במשחק וממצב נייח מטומטם מפאול לא מחויב הם הבקיעו גול קל (חייבים לעבוד על מצבים נייחים, זה לא פעם ראשונה שאנחנו סופגים ממצב נייח ואין לזה שום סיבה בטח שמשחקים עם שני בלמים כאלו גבוהים).
אחרי הגול היה משחק במעמד צד אחד, אשדוד עמדו עם 10 שחקנים מאחורי הכדור בערך מדקה 20 ולמרות שלא הגענו להרבה מצבים טובים בהתקפות מסודרות (עוד משהו שחייבים לעבוד עליו) הגיע לנו להבקיע כמה כמה גולים ועם שחקנים מרוכזים יותר זה היה נגמר אחרת.
שתי הבעיות העיקריות מבחינתי הם ההרכב המטופש שהמאמן בחר לשחק איתו, בנימין ובונה לא היו צריכים לפתוח והיו חייבים להיות מוחלפים כבר במחצית, פשוט תעלה עם ה11 החזקים שכשירים בלי שטויות.
בעיה משנית, הקבוצה, כמו תמיד בשנים האחרונות מאבדת את הראש בקלות מידי ומהר מידי, סופגים את השער הראשון ובזה נגמר המשחק, לא הגיוני שכבר בדקה 50 יהיה משחק של coast to coast שאנחנו משאירים שחקן אחד מאחורה, חייבים להיות יותר ממושמעים, בטח שאנחנו משחקים בליגה ויש חשיבות להפרש שערים וכנ"ל לגבי הכרטיסים האדומים והצהובים המטופשים שאנחנו מקבלים.
קיצר לא חושב שירדנו ליגה כבר ושהמאמן חייב להתפטר היום אבל יש לו מלא עבודה ובכנות הוא צריך גם קצת מזל.
ברור שהסגל של הפועל טוב משל אשדוד. על הנייר.
הבעיה שלא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי. כי אין שיטת משחק.
כבר משחק שני של ניסוים של שחקנים במערכים מוזרים.
איך נייצר עקביות או שיטה ככה?

שיילך יצפה במשחק הטדי ויעשה קופי פייסט. כזה קשה?
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostאדום ותיק
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אתה רציני? נתוני המשחק אתמול:

החזקת כדור
69:31 לנו
איומים
17:5 לנו
קרנות
10-2 לנו
XG
1.8-0.68 לנו

בכל דבר שקשור לכדורגל הפגנו עליונות מוחלטת מלבד הדבר הקטן והפעוט של שלשים את הכדור בשער... עם 3 החטאות מחרידות של בונה צ'יבוטה ואוזבולט
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

El dudernio כתב: 06 דצמבר 2023, 07:17 אתה רציני? נתוני המשחק אתמול:

החזקת כדור
איומים
קרנות
10-2 לנו
XG
1.8-0.68 לנו

בכל דבר שקשור לכדורגל הפגנו עליונות מוחלטת מלבד הדבר הקטן והפעוט של שלשים את הכדור בשער... עם 3 החטאות מחרידות של בונה צ'יבוטה ואוזבולט
מסכים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1698 לייקים

החזקת כדור
איומים
קרנות
10-2 לנו
XG
1.8-0.68 לנו

אתה דווקא מדבר עם אדם אופטימי בד"כ אבל ספציפית כאן, לא קונה את הנתונים האלה, סורי. לעג לרש. זה נבע בעיקר מהפיגור המוקדם ולאחר מכן פיגור שגדל.
גם קבוצה שבפיגור 30 הפרש במחצית בכדורסל יכולה לסיים את המשחק בפיגור 15 ולהגיד בסיום שלמעט ההתחלה היא היתה ממש בסדר.

הפועל צריכה להיות בעליונות מוחלטת על סגל כזה של אשדוד מהשניה שנשמעה שריקת הפתיחה עד השריקה לסיום. גם כשהתוצאה היא 0-0 או 0-1 להפועל.
אני בטוח ב 100% שאם היה 0-0 עד דקה 50 לא היית רואה הבדל כזה רציני בנתונים. ופה זה מה שאתה מפספס. זו הבעיה בהפועל.

אגב, גם אני לא רשמתי שאשדוד היתה טובה מהפועל. אמרתי שלא רואים שיטת משחק כלשהי. וגם אי אפשר לפתח כזו כשעושים כל מיני ניסויים מוזרים.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

7even כתב: 06 דצמבר 2023, 08:01

החזקת כדור
איומים
קרנות
10-2 לנו
XG
1.8-0.68 לנו

אתה דווקא מדבר עם אדם אופטימי בד"כ אבל ספציפית כאן, לא קונה את הנתונים האלה, סורי. לעג לרש. זה נבע בעיקר מהפיגור המוקדם ולאחר מכן פיגור שגדל.
גם קבוצה שבפיגור 30 הפרש במחצית בכדורסל יכולה לסיים את המשחק בפיגור 15 ולהגיד בסיום שלמעט ההתחלה היא היתה ממש בסדר.

הפועל צריכה להיות בעליונות מוחלטת על סגל כזה של אשדוד מהשניה שנשמעה שריקת הפתיחה עד השריקה לסיום. גם כשהתוצאה היא 0-0 או 0-1 להפועל.
אני בטוח ב 100% שאם היה 0-0 עד דקה 50 לא היית רואה הבדל כזה רציני בנתונים. ופה זה מה שאתה מפספס. זו הבעיה בהפועל.

אגב, גם אני לא רשמתי שאשדוד היתה טובה מהפועל. אמרתי שלא רואים שיטת משחק כלשהי. וגם אי אפשר לפתח כזו כשעושים כל מיני ניסויים מוזרים.
אני לא יודע מה היה קורה אילו... אני יודע מה קרה בפועל.
גם במחצית הראשונה וגם בשניה היתה קבוצה אחת על המגרש... סה לא גרם לה לנצח כי אשדוד התסגרו טוב ולך יש חוסר כישרון מובהק בפריצת בונקרים...

ראבק לבעוט מ 20 מטר למסגרת ולא לדגל הקרן אנחנו לא מסוגלים... אבל ללא ספק היו הבדלי רמות בין הקבוצות
הפוסט קיבל לייק אחדdino
שליחת תגובה