אשכול ניחושים איזה שחקן/שחקנים עתידים להגיע

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

אשכרה השוו פה את זה למעבר של מנפורד למכבי ? וואו , קודם מכבי זו קבוצה יריבה שנואה ומעבר ישיר של שחקנים בין הקבוצות לא זכור לי מתי היה לאחרונה אם בכלל , שנית אף אחד לא מצפה שרמת גן תזכה בכלל בתואר או אפילו תגיע לגמר
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

כלומר כל השנים שהתלוננו על המהלכים האלה כשלא היינו מועמדים לקחת פה שום דבר, לא באמת היה לנו על מה להתלונן?
ר״ג נחשבת קבוצה קטנה בעינך (למרות שהיא התחרות העיקרית שלנו כרגע על המקום השני) אז זה בסדר לעשות לה דברים כאלה?
נשמע שאתה מנסה בכוח להצדיק את השרץ.

הדבר היחיד שרלוונטי פה זה האם באמת ר״ג רצתה לשחרר אותו או לא, ואת זה לא שמעתי (רשמית לפחות) מאף אחד.
אם שילמנו 160 אלף דולר בייאאוט (לא קונה את זה, אולי מדובר על שווי העסקה כולל שכר של השחקן, וגם אז זה הסכום לפחות מחודשיים?) זה כבר שאלה אחרת, למה לנו להשתולל ככה? זה השחקן שיעשה לנו את ההבדל?
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

אני אגיד את האמת ? ממש לא אכפת לי מרמת גן כל עוד זה ישרת את האינטרס שלנו , למי יש כוח לסימפטיה לקבוצות אחרות אחרי מה שהיה אתמול גם , אם המצב היה הפוך מישהו היה מתחשב בנו ?
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

מילפורד כתב: 28 אפריל 2024, 11:34 כלומר כל השנים שהתלוננו על המהלכים האלה כשלא היינו מועמדים לקחת פה שום דבר, לא באמת היה לנו על מה להתלונן?
ר״ג נחשבת קבוצה קטנה בעינך (למרות שהיא התחרות העיקרית שלנו כרגע על המקום השני) אז זה בסדר לעשות לה דברים כאלה?
נשמע שאתה מנסה בכוח להצדיק את השרץ.

הדבר היחיד שרלוונטי פה זה האם באמת ר״ג רצתה לשחרר אותו או לא, ואת זה לא שמעתי (רשמית לפחות) מאף אחד.
אם שילמנו 160 אלף דולר בייאאוט (לא קונה את זה, אולי מדובר על שווי העסקה כולל שכר של השחקן, וגם אז זה הסכום לפחות מחודשיים?) זה כבר שאלה אחרת, למה לנו להשתולל ככה? זה השחקן שיעשה לנו את ההבדל?
למה זו בעיה לקנות שחקן מקבוצה אחרת?

לזכרוני מכבי פשוט לא קנו שחקנים, אלא עשו כל מיני דברים מאחורי הקלעים. לא זכור לי שהם שילמו כסף לקבוצות
אבל אולי אני לא זוכר נכון
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

האמת שהדבר היחיד שיכול להיות בעיתי זה שחשוב שרמת גם תסיים שלישית בשביל שבחצי ירושלים תהיה נגד מכבי ( ואנחנו נוכל לפגוש אחת מהן רק בגמר ) , והם נחלשים עכשיו אז ירושלים יכולה לתפוס את המקום השלישי (חושב שעדיף לנו לסיים שלישי מאשר שירושלים יסיימו שלישי ואנחנו שני )
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

מקווה שבמהלך הזה לא יגרום לרמת גן להתפרק בבית העליון לפניי הפליאוף
Karl Marx
קיבל.ה  171 לייקים

רק הפועל כתב: 28 אפריל 2024, 10:46 אשכרה השוו פה את זה למעבר של מנפורד למכבי ? וואו , קודם מכבי זו קבוצה יריבה שנואה ומעבר ישיר של שחקנים בין הקבוצות לא זכור לי מתי היה לאחרונה אם בכלל , שנית אף אחד לא מצפה שרמת גן תזכה בכלל בתואר או אפילו תגיע לגמר
תזכיר לי בכמה תארים זכתה האימפריה באדום בחמישים השנים האחרונות?
תזכיר לי כמה קבוצות שאנחנו נוהגים לכנות (בצדק) ״קבוצות מתנ״ס״ כן הצליחו לזכות בתארים?

לקרוא פה תגובות ולהבין שבתכלס חוץ מכמה צדיקים, אין שום הבדל ביננו לבין הקהל של מכבי.
נערך לאחרונה על ידי Karl Marx ב 28 אפריל 2024, 13:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

רק הפועל כתב: 28 אפריל 2024, 12:05 אני אגיד את האמת ? ממש לא אכפת לי מרמת גן כל עוד זה ישרת את האינטרס שלנו , למי יש כוח לסימפטיה לקבוצות אחרות אחרי מה שהיה אתמול גם , אם המצב היה הפוך מישהו היה מתחשב בנו ?
הבנתי, אם ככה אז אין לך יותר זכות להתלונן על מכבי או ירושלים כשהן מתייחסות ככה לאחרים.
או שלפחות תקבל את זה שאתה ממש צבוע.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

יובל כתב: 28 אפריל 2024, 01:06 איזו התחסדות מוזרה ומנותקת מהסיטואציה.
לרמת גן יש חמישה זרים, מיילס נפצע והם הביאו שחקן במקומו שהשתלב טוב. מן הסתם אם לא ההצעה מהפועל הם היו ממשיכים עם חמשת הזרים עד סיום העונה, ואני לא יודע אילו ארבעה הם היו מתכוונים לרשום, אבל כשמגיעה הצעה לביי-אאוט מאוד גבוה והפגיעה המקצועית היא שולית אם בכלל קיימת, ברור שהאינטרס של רמת גן היה לקחת את הכסף. לא הלכנו לשחקן מאחורי הגב של הקבוצה כדי שיעשה בלגאן וישיג שחרור, ולא פירקנו אותם מקצועית (כמו ירושלים עם האוול במידה מסוימת, אגב, וכמו שהם עשו בעבר היותר רחוק עם ראמל בראדלי וקלי מקארתי), אלא פנינו לקבוצה והצענו להם הרבה מאוד כסף כדי שהם ירצו לעשות את המהלך הזה. מצחיק גם לומר שרמת גן קבוצה ענייה, היא בנתה סגל בהמון כסף (ולא שזה רלוונטי לנו, אבל גם עשתה את זה מכספי הארנונה של תושבי רמת גן), כולל החתמה של איתי מושקוביץ באמצע העונה מחיפה אחרי ששילמה לה ביי-אאוט בעצמה.
זה מרגיש שחלק מהאוהדים מחכים בפינה לצעוק שהפועל לא מוסרית על כל מהלך גם אם הוא הכי לגיטימי בעולם.
אני ממש לא מחכה בפינה. למען האמת, אני לא זוכר שאי פעם אמרתי שהפועל עשו איזשהו מהלך לא מוסרי. להיפך, אמרתי שהפועל צריכה לעשות את המקסימום במסגרת כללי המשחק הקיימים.
הדוגמאות שהבאת בעיני לא רלוונטיות כי מה שהופך את המהלך פה לבעייתי זה לא הבייאאוט (זה עשינו גם עם הנאס, ולא הייתה עם זה שום בעיה), אלא העובדה שמדובר פה על יריבה ישירה על המקום השני. ונכון, רמת גן לא קבוצה ענייה ביחס לליגה, אבל כן ביחס אלינו ו-160 אלף דולר זה סכום שקשה להם להגיד לו לא.
אני לא אגיד שיש כאן איזה מהלך דוחה בצורה יוצאת דופן או מאוד כוחני (בגלל הנסיבות המקלות שפירטת), אבל כן יש כאן טעם לפגם בעיני.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

הסכום הזה ממשיך להיזרק פה.
אנחנו אשכרה שילמנו בייאאוט כזה על שחקן בסוף אפריל?
אתם מבינים שזה כמעט מה ששני השחקנים הכי יקרים שלנו מרוויחים בחודשיים האלה? (לא שנכון להיום שני השחקנים הכי יקרים שלנו שווים את הסטטוס הזה של הכי יקרים).
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

מילפורד כתב:הסכום הזה ממשיך להיזרק פה.
אנחנו אשכרה שילמנו בייאאוט כזה על שחקן בסוף אפריל?
אתם מבינים שזה כמעט מה ששני השחקנים הכי יקרים שלנו מרוויחים בחודשיים האלה? (לא שנכון להיום שני השחקנים הכי יקרים שלנו שווים את הסטטוס הזה של הכי יקרים).
לא מאמין ששילמנו את הסכום הזה. נשמע לי מופלץ.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

רק הפועל בלב
קיבל.ה  78 לייקים

בישראל היום תומר גיבעתי פרסם 160 אלף דולר (רק לר"ג בלי שכר)
בוואן ניר (?) גרוס פרסם 150 אלף דולר
היתר לא דיברו על סכומים 🤷
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

מישהו יכול להזכיר לי עד איזה תאריך אפשר להחתים שחקנים?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Maor
קיבל.ה  80 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 28 אפריל 2024, 18:50 מישהו יכול להזכיר לי עד איזה תאריך אפשר להחתים שחקנים?
עד ה30.4 בלי הגבלה.
עד ה9.5 אפשר זר אחד וישראלי אחד.
לאחר מכן אי אפשר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

חשוב גם לציין (להבנתי) שאחרי ה30.4 אי אפשר יותר להחתים שחקנים שמשחקים בקבוצות בארץ (למה היה חשוב להחתים את מיילס מהר)
ארז שדה
קיבל.ה  680 לייקים

Maor כתב: 28 אפריל 2024, 18:57
ארבעת המופלאים כתב: 28 אפריל 2024, 18:50 מישהו יכול להזכיר לי עד איזה תאריך אפשר להחתים שחקנים?
עד ה30.4 בלי הגבלה.
לאחר מכן אי אפשר.
אז נשארו 11 ימים להחתים רכז זר, השעון מתקתק.
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

ארז שדה כתב: 28 אפריל 2024, 19:30
Maor כתב: 28 אפריל 2024, 18:57
עד ה30.4 בלי הגבלה.
לאחר מכן אי אפשר.
אז נשארו 11 ימים להחתים רכז זר, השעון מתקתק.
קראתי שהם אמרו שעד ה30.4 יהיה פה רכז
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 אפריל 2024, 14:28
יובל כתב: 28 אפריל 2024, 01:06 איזו התחסדות מוזרה ומנותקת מהסיטואציה.
לרמת גן יש חמישה זרים, מיילס נפצע והם הביאו שחקן במקומו שהשתלב טוב. מן הסתם אם לא ההצעה מהפועל הם היו ממשיכים עם חמשת הזרים עד סיום העונה, ואני לא יודע אילו ארבעה הם היו מתכוונים לרשום, אבל כשמגיעה הצעה לביי-אאוט מאוד גבוה והפגיעה המקצועית היא שולית אם בכלל קיימת, ברור שהאינטרס של רמת גן היה לקחת את הכסף. לא הלכנו לשחקן מאחורי הגב של הקבוצה כדי שיעשה בלגאן וישיג שחרור, ולא פירקנו אותם מקצועית (כמו ירושלים עם האוול במידה מסוימת, אגב, וכמו שהם עשו בעבר היותר רחוק עם ראמל בראדלי וקלי מקארתי), אלא פנינו לקבוצה והצענו להם הרבה מאוד כסף כדי שהם ירצו לעשות את המהלך הזה. מצחיק גם לומר שרמת גן קבוצה ענייה, היא בנתה סגל בהמון כסף (ולא שזה רלוונטי לנו, אבל גם עשתה את זה מכספי הארנונה של תושבי רמת גן), כולל החתמה של איתי מושקוביץ באמצע העונה מחיפה אחרי ששילמה לה ביי-אאוט בעצמה.
זה מרגיש שחלק מהאוהדים מחכים בפינה לצעוק שהפועל לא מוסרית על כל מהלך גם אם הוא הכי לגיטימי בעולם.
אני ממש לא מחכה בפינה. למען האמת, אני לא זוכר שאי פעם אמרתי שהפועל עשו איזשהו מהלך לא מוסרי. להיפך, אמרתי שהפועל צריכה לעשות את המקסימום במסגרת כללי המשחק הקיימים.
הדוגמאות שהבאת בעיני לא רלוונטיות כי מה שהופך את המהלך פה לבעייתי זה לא הבייאאוט (זה עשינו גם עם הנאס, ולא הייתה עם זה שום בעיה), אלא העובדה שמדובר פה על יריבה ישירה על המקום השני. ונכון, רמת גן לא קבוצה ענייה ביחס לליגה, אבל כן ביחס אלינו ו-160 אלף דולר זה סכום שקשה להם להגיד לו לא.
אני לא אגיד שיש כאן איזה מהלך דוחה בצורה יוצאת דופן או מאוד כוחני (בגלל הנסיבות המקלות שפירטת), אבל כן יש כאן טעם לפגם בעיני.
אני לא חושב שאתה מאלה שמחכים בפינה. אבל זה שהם צמודים אלינו בטבלה זה לא רלוונטי משתי סיבות:
1. בעולם עם פלייאוף כמעט כל קבוצה היא יריבה פוטנציאלית בפלייאוף, אז אני לא רואה איך זה שאנחנו ורמת ספציפית מתחרים על המקום השני בעונה הסדירה הופך את זה לבעייתי. לפני שירושלים לקחה את האוול היינו בתמונת הפלייאוף והיינו יכולים לפגוש את ירושלים ברבע הגמר, אמנם רמי הדר גם ככה פירק לנו את הקבוצה אבל תיאורטית יכולנו להגיע עם האוול ובנקס כישראלים ועם סגל חזק מאוד לפלייאוף והמעבר של האוול לירושלים מנע את זה.
2. ויותר חשוב, לרמת גן יש זר עודף וספק אם הם בכלל היו רושמים את מיילס. ההצעה שלנו נפלה עליהם כמתנה משמיים כי הם יכולים לעשות הרבה כסף ואולי גם לחזק את הקבוצה בעקבות זה - הנה, עכשיו קנדייל מקאלום נפצע להם והם רוצים להביא את ג'יילן אדאמס. מן הסתם אחרי שהם בזבזו מיליונים מכספי העירייה בשביל לבנות קבוצה חזקה וגם הצליחו בזה, הם לא היו מפרקים אותה בשביל חלק מהכסף בחזרה.
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

מה עם רכז? אין לנו רכז חוץ מבר בסגל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

גיל בני, יונתן רבינוביץ
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

מה עם רכז? מתי המועד האחרון, היום??
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

היום אפשר להביא בלי הגבלה כולל שחקנים שמשחקים בקבוצות בארץ.
ממחר עד ה9/5 אפשר יהיה להביא עוד זר אחד וישראלי אחד (מה נסגר עם ליף?) בתנאי שלא משחקים בקבוצה אחרת בארץ (לא יודע אם המגבלה הזאת רלוונטית גם לישראלים)
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

לא נראה שיביאו את ליף אחרי שהחתימו את מיילס.
אין אלוהים.
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

אם באמת מגיע רכז.
משאבת ריבאונדים כבר לא נקבל העונה.
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

Nati כתב:אם באמת מגיע רכז.
ברגע שהביאו את מיילס זה כבר נסגר

Sent from my 22101320G using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

Nati כתב: 01 מאי 2024, 21:48 אם באמת מגיע רכז.
חבל שלא הבאנו את מקריי.
פעם ראשונה שאני אומר את זה.
אפילו בכושרו הגרוע היה יכול לעזור לנו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  658 לייקים

רז יגיע לפי מה שנאמר בתקשורת עד תחילת השבוע. נקווה שבאמת יקרה.
החיסרון הזה זועק לשמיים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

רדנקו כתב: 02 מאי 2024, 12:44 רז יגיע לפי מה שנאמר בתקשורת עד תחילת השבוע. נקווה שבאמת יקרה.
החיסרון הזה זועק לשמיים.
כמות השמות שהרצתי בראש וניסיתי להבין אם מכנים אותם "רז" בגלל טעות ההקלדה שלך היא נוראית..
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbרדנקו
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

אז לא יגיע רכז זר ?
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

Frenzy כתב:
רדנקו כתב: 02 מאי 2024, 12:44 רז יגיע לפי מה שנאמר בתקשורת עד תחילת השבוע. נקווה שבאמת יקרה.
החיסרון הזה זועק לשמיים.
כמות השמות שהרצתי בראש וניסיתי להבין אם מכנים אותם "רז" בגלל טעות ההקלדה שלך היא נוראית..
הוא יכול לטעון שהוא כתב רכז זר בראשי תיבות תמונה
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyVinbרדנקו
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  56 לייקים

פנטזיה אישית - במעמקי הספסל של בסקוניה יש את כריס צ'יוזה, רכז שלא התאקלם בנ.ב.א בגלל הסייז (אבל ממה שראיתי היה אחלה), ולאחרונה עבר לאירופה. בשביל מה שאנחנו מחפשים הוא יכול להיות מושלם.

בשבילו זה מקום מצוין להראות מה הוא שווה לקראת העונה הבאה. בסקוניה כבר הודחה מהיורוליג וירד לה העומס. לדעתי יכול להיסגר אפילו בלי ביי אאוט.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

לפי השידור אתמול, תוך 48 שעות יהיה גארד.
אין אלוהים.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

צריך למצוא מילה אחרת ל"זר" באופן כללי.. משהו עם קונוטציה יותר חיובית
ארז שדה
קיבל.ה  680 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 02 מאי 2024, 14:01 צריך למצוא מילה אחרת ל"זר" באופן כללי.. משהו עם קונוטציה יותר חיובית
רכז בין לאומי
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyחוזה דומינגס
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

הגענו כבר את ה48 שעות שאמרו שיגיע רכז?
ארז שדה
קיבל.ה  680 לייקים

מילפורד כתב: 03 מאי 2024, 19:28 הגענו כבר את ה48 שעות שאמרו שיגיע רכז?
כן ורכז עדיין אין
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

אם לא מביאים רכז חדש.צריכים להחזיר את קאמינגס.
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

רק הפועל כתב: 02 מאי 2024, 13:12 אז לא יגיע רכז זר ?
יגיע רז זר
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

Nati כתב: 03 מאי 2024, 20:37 אם לא מביאים רכז חדש.צריכים להחזיר את קאמינגס.
ממש לא. עדיף שאנגולה יהיה רכז ולרשום את השחקן שיבוא/הולנד. קאמינגס שיחק אצלנו ברמה של זר לאומית מאז בשיקטאש
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Nati כתב: 03 מאי 2024, 20:37 אם לא מביאים רכז חדש.צריכים להחזיר את קאמינגס.
ממש לא. עדיף שאנגולה יהיה רכז ולרשום את השחקן שיבוא/הולנד. קאמינגס שיחק אצלנו ברמה של זר לאומית מאז בשיקטאש
כולם שיחקו ככה.
במשחק האחרון ראינו מה קרה כשאנגולה יצא לנוח.
אני קונה מקריי וחזרה של קאמינגס.
עדיף על זר שאולי ייקח לו זמן להתאקלם.
שליחת תגובה