משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

Xavi כתב: 22 אפריל 2024, 18:09 אני לא מאמין לכלום עד שאני רואה שמעמידים פה קבוצה רצינית
רק שנה שעברה היה אותו סיפור עם אמריקאים שהבטיחו והבטיחו והנה אנחנו רגל וחצי בלאומית והחלוץ הפותח שלנו הוא פיטר קראוץ' הגמבי
היה מת להיות פיטר קראוץ׳
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

השליליות פה מכניסה אותי לדיכאון , אני מודע נסיון עבר וכו' אבל זה מבאס
REDGTS
קיבל.ה  4 לייקים

ואללה הלוואי חלום שאנחנו נכנס לעידן חדש שללבוש אדום זה עם כבוד ועם ללכת עם הראש מורם למשחק אבבללל....

בואו נהיה ריאליסטים דבר בסדר גודל כזה לא היה להפועל ויש סיבה טובה לכך אבל מי יודע סוף העולם מגיע אז אולי הוא יהיה מתוק קצת לפני :hapoel:
Mario
קיבל.ה  303 לייקים

מקווה לטוב.
חג שמח לכולם.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

קובי כתב: 22 אפריל 2024, 14:44
הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12 אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
להגיד שבעלים נכשלו אחרי שנה אחת זה דמגוגיה, גם אם נרד ליגה זה אומר שהעונה היא כישלון חרוץ אבל בעלים נמדדים לאורך שנים ולא אחרי עונה אחת, גרועה ככל שתהיה.
להישאר עם הניסנובס זה לא הדבר הנכון לעשות ולעזוב אותם לטובת בעלים אחרים, גם אם זה קבוצת בעלים זה הדבר הנכון, כדי שאולי הם יסכימו למכור את המועדון לבעלים יותר אמיד ויציב.
להזכיר לך כמה בעלים פוטנציאליים הם העיפו בדרך? גם אם 80% מהם היו ספינים הם העיפו לא מעט.
זה לא רענון מהנסנובים, זה בדיוק אותו חרא.
זה שאנשים שומעים דוברי אנגלית עם ריש מתגלגלת ועולים להם לראש ביל גייטס וווארן באפט, זו הבעיה האישית שלהם.
זה שאנשים מתרגשים מכל הבבלאט העלק ציוני, יהודי שביעי באוקוטובר זו הבעיה האישית שלהם.
הקבוצה הזו צריכה נס הרבה יותר גדול מפעם שעברה כדי לא לרדת ליגה. אם הקבוצה הזאת תרד ליגה, זה אך ורק באחריות ובאשמת המינצברגים.
אז יכול להיות שבשבילך ירידת ליגה זו לא יותר ממכה קטנה בכנף. בשבילי זה כתם על מועדון בסדר גודל כמו הפועל תל אביב.
זה שמעלים נגדם טענות ואתה עונה בניסנובית מעיד שאין לך מילה טובה משמעותית להגיד עליהם.
יש אוהדים שקודם כל ובראש ובראשונה אוהדים את מועדון הפועל תל אביב ואח"כ את הבעלים.
יש אוהדים שקודם כל ובראש ובראשונה אוהדים את הבעלים ואח"כ את המועדון. אותי הגישה הזאת מגעילה.
זה לא קשור לאנגלית או שאר הסיבות שהעלית. אנחנו מבינים שהיינו צריכים שינוי מהניסנובים ומינצברג היה השינוי. אם לאורך שנתיים שלוש הוא יוכיח שהוא לא ראוי אז מבחינתי צריך להחליף.
כמו שכתב פה משתמש אחר, מסתכלים עם התוצאה האחרונה ותו לא. להגיד שהם אחד לאחד ניסנוב זו גניבת דעת, גם אם העונה היא מחורבנת והיא מחורבנת. ניסנוב דאג לחתום על חוזים שלא עמד בהם, ניסנוב הפסיד תביעות אחרי תביעות מול שחקנים ועובדי מועדון, ניסנוב דאג שכל-כך הרבה שחקנים שעברו פה יאיימו בתביעה. זו הפועל חולה.
אני מקווה שהעסקה תצא לפועל, וגם אם לא אני בטוח שמינצברג לא יהיו כאלה.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

shaar7_12 כתב: 22 אפריל 2024, 12:57
הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12
קובי כתב: 22 אפריל 2024, 11:42
אני לא יודע מה יגמר עם אדמונד ספרא. אני יודע בביטחון שהדרך למעלה של המועדון הזה היא בעלים יחיד ומספיק אמיד. אם הוא יהיה הגולדהאר של המועדון אז סבבה ואם הוא יהיה השניידר בדרך לגולדהאר אז גם סבבה.
כדי לעלות למעלה המועדון הזה צריך להפסיק לעבור מיד של שרלטן בלי גרוש על התחת לעוד שרלטן בלי גרוש על התחת.
אוהדי מינצברגים וחן סול :yuck:
אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
להגיד שבעלים נכשלו אחרי שנה אחת זה דמגוגיה, גם אם נרד ליגה זה אומר שהעונה היא כישלון חרוץ אבל בעלים נמדדים לאורך שנים ולא אחרי עונה אחת, גרועה ככל שתהיה.
להישאר עם הניסנובס זה לא הדבר הנכון לעשות ולעזוב אותם לטובת בעלים אחרים, גם אם זה קבוצת בעלים זה הדבר הנכון, כדי שאולי הם יסכימו למכור את המועדון לבעלים יותר אמיד ויציב.
להזכיר לך כמה בעלים פוטנציאליים הם העיפו בדרך? גם אם 80% מהם היו ספינים הם העיפו לא מעט.
ההתנהלות שלהם היא כשלון חרוץ , הם מינו ליצן בתור מנהל מקצועי שבנה קבוצה לא מאוזנת ללא חלוץ טבעי
כאשר ברח להם המאמן הם נתנו לליצן אחר להיות מאמן , בזבזו חלון העברות של ינואר על עוד העברות הזוייות תוך שהם משחררים את שני השחקנים הטובים בסגל
הכתובת היית על הקיר
חד משמעית עונה מבזה לא משנה איך היא תסתיים.
לדעתי ההבדל בין מינצברג לניסנוב הוא לא העניין המקצועי כמו ההתנהלותי. וזה לא שרצנו לאליפות עם ניסנוב, להזכיר לך שרק בשנה שעברה כמה אבוקות וטובה מבלם של קרית שמונה השאירו אותנו בליגה בשנייה האחרונה?
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

איל כתב:
Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:42
adom4 כתב: 22 אפריל 2024, 16:39 תחפש edmond M safra:
https://www.fwdglobal.com/edmond
אם האדמונד ספרא שרוצה לקנות אותנו, הוא באמת האדמונד ספרא הזה אז אין ספק שהוא איש רציני מבחינת ניהול וגיוס כספים והשקעות, לא יודע לגבי ההון שלו
נקווה שאנחנו באמת נופלים על אדמונד ספרא הזה, ולא על איזשהו אדם שקוראים לו אדמונד שמתחזה לאדמונד ספרא כמו סיימון לבייב.
כי הפרטים שמודלפים לא עושים רושם טוב, לבן אדם כזה לא אמור להיות הבדל אם הוא קונה ממינצברג ב-30 או נותן לו 3-4 מיליון "רווח" וקונה ב-34.
אתה חושב שלגולדהאר היה אכפת שעקצו אותו בתחילת הדרך פה ? גם אדם עם הון של מליארדים יילחם על כל שקל ככה זה עובד .
גולדהאר קיבל את הקבוצה בחינם.
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

לא קשר לפוסט, אבל הטעות הכי גדולה של מינצברג יכולה להסתכם רק לטעות אחת קריטית ושמה בישראל - חן סול.

אני באמת ובתמים חושב שמינצברג רצו להשביח את הנכס אבל המינוי שלו (חן סול) הרס אותנו מקצועית, חן סול מתנהג בצורה חובבנית במקרה הטוב, הוא טעה בכל הרבה דברים שאפילו בוקסה מופתע מכך, בחירת שחקנים זרים וישראלים שלא מתאימים, בחירת לאמה כמאמן לאחר ולקאניס, שחרור שחקני מפתח ללא מחליפים באותו קנה מידה, מסיבות עיתונאים הזויות, קיצר דפק אותנו אולי בהיבט הכי חשוב בקבוצה - מקצועית
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  37 לייקים

shaolin232 כתב: 23 אפריל 2024, 01:03 לא קשר לפוסט, אבל הטעות הכי גדולה של מינצברג יכולה להסתכם רק לטעות אחת קריטית ושמה בישראל - חן סול.

אני באמת ובתמים חושב שמינצברג רצו להשביח את הנכס אבל המינוי שלו (חן סול) הרס אותנו מקצועית, חן סול מתנהג בצורה חובבנית במקרה הטוב, הוא טעה בכל הרבה דברים שאפילו בוקסה מופתע מכך, בחירת שחקנים זרים וישראלים שלא מתאימים, בחירת לאמה כמאמן לאחר ולקאניס, שחרור שחקני מפתח ללא מחליפים באותו קנה מידה, מסיבות עיתונאים הזויות, קיצר דפק אותנו אולי בהיבט הכי חשוב בקבוצה - מקצועית
למה לא קשור?
קשור מאוד.
אני עד עכשיו לא מצליח להבין מה לעזאזל מצאו בו
הבן אדם בחיים לא ניהל משהו שקרוב להיות קשור לתפקיד לו
להפועל תל אביב מגיעים עם איזשהו רקע ותפקיד מקצועי שהתנסת בו בעבר, חן סול פשוט זה האמא של הקומבינות ואני בטוח שעוד נשמע על זה בעתיד.
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מדובר בדוקטרינה ניהולית מכוונת והיא בהחלט הוכחה לכאורה למידת רצינות הכוונות והחובבנות שלהם מלכתחילה.
זה בהחלט היה הסימן המקצועי הלא הטוב הראשון של הקיץ.
לפני הקיץ היו סימנים מקדימים נוספים רק שהם נהנו מהספק כל עוד זה קרה כשהם לא נכנסו רשמית למועדון והכוונות האמיתיות שלהם לא היו ברורות.
הפוסט קיבל לייק אחדבז'רנו
איל
קיבל.ה  69 לייקים

Nati כתב: 22 אפריל 2024, 22:38
איל כתב:
Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:42
אם האדמונד ספרא שרוצה לקנות אותנו, הוא באמת האדמונד ספרא הזה אז אין ספק שהוא איש רציני מבחינת ניהול וגיוס כספים והשקעות, לא יודע לגבי ההון שלו
נקווה שאנחנו באמת נופלים על אדמונד ספרא הזה, ולא על איזשהו אדם שקוראים לו אדמונד שמתחזה לאדמונד ספרא כמו סיימון לבייב.
כי הפרטים שמודלפים לא עושים רושם טוב, לבן אדם כזה לא אמור להיות הבדל אם הוא קונה ממינצברג ב-30 או נותן לו 3-4 מיליון "רווח" וקונה ב-34.
אתה חושב שלגולדהאר היה אכפת שעקצו אותו בתחילת הדרך פה ? גם אדם עם הון של מליארדים יילחם על כל שקל ככה זה עובד .
גולדהאר קיבל את הקבוצה בחינם.
את גולדדהאר עקצו ללא רחמים בשנתיים הראשונות פה. השחילו אותו מכל כיוון מה שגרם לו להביא צוותים זרים ללר מעורבות מקומית . רק בשנים האחרונות טיפה שחרר אבל כל שקל שיוצא מהמועדון הוא מכיר יודע ומאשר
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 21:47
הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12

אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
ההתנהלות שלהם היא כשלון חרוץ , הם מינו ליצן בתור מנהל מקצועי שבנה קבוצה לא מאוזנת ללא חלוץ טבעי
כאשר ברח להם המאמן הם נתנו לליצן אחר להיות מאמן , בזבזו חלון העברות של ינואר על עוד העברות הזוייות תוך שהם משחררים את שני השחקנים הטובים בסגל
הכתובת היית על הקיר
לדעתי ההבדל בין מינצברג לניסנוב הוא לא העניין המקצועי כמו ההתנהלותי. וזה לא שרצנו לאליפות עם ניסנוב, להזכיר לך שרק בשנה שעברה כמה אבוקות וטובה מבלם של קרית שמונה השאירו אותנו בליגה בשנייה האחרונה?
הקמצנובים לא יכולים להוות סטנדרט לשום ניהול או התנהלות , נכון אין יותר את ההתנהלות הבזויה אבל הניהול המקצועי עוד יותר גרוע
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

אז לא היה ניהול מקצועי, והמחיר היה בעיקר כספי עם חוזים הזויים שגמרו את התקציב.
עכשיו יש ניהול מקצועי אבל גרוע וככה נראית הקבוצה.
מה שקרה אחרי העזיבה של וולאקניס זה פשע מקצועי
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

shaar7_12 כתב: 23 אפריל 2024, 10:55

הכתובת היית על הקיר
הקמצנובים לא יכולים להוות סטנדרט לשום ניהול או התנהלות , נכון אין יותר את ההתנהלות הבזויה אבל הניהול המקצועי עוד יותר גרוע
נכון. ועדיין לא הייתי ממהר לקרוא לבעלים כושלים אחרי עונה אחת, כשרק הצד המקצועי נראה לא מתפקד.
דבר שני ברור שההשוואה תהיה אליהם, הרי אם מינצברג לא פה אז הניסנובים היו היום הם היו מנהלים את המשא ומתן מול ספרא ואם הם היו רואים מישהו בכזה קנה מידה הם היו דורשים ממנו סכומים מטורפים והעסקה הייתה נופלת מראש.
*ברור שעוד לא נחתם כלום ולכן אי אפשר לדעת.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

הלך המומנטום כתב: 23 אפריל 2024, 12:09

נכון. ועדיין לא הייתי ממהר לקרוא לבעלים כושלים אחרי עונה אחת, כשרק הצד המקצועי נראה לא מתפקד.
דבר שני ברור שההשוואה תהיה אליהם, הרי אם מינצברג לא פה אז הניסנובים היו היום הם היו מנהלים את המשא ומתן מול ספרא ואם הם היו רואים מישהו בכזה קנה מידה הם היו דורשים ממנו סכומים מטורפים והעסקה הייתה נופלת מראש.
"רק" הצד המקצועי זה במקרה הדבר החשוב ביותר , לא צריך להשוות לניסנוב כי הם לא מדד לכלום ובכל זאת אם באמת הם יעשו עסקת מכירה לספרא בצורה מוצלחת ותהיה פה קבוצה עם הרבה יותר כסף מבעבר זה יהיה פלוס גדול שלהם מבחינתי
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  37 לייקים

הם עכשיו במשא ומתן
ההצעה שלו מאוד פשוטה וברורה - השקעת בעלים + כיסוי חובות של ניסנוב בתמורה לכל הקבוצה
ניסנוב מן הסתם מסכים לזה, מינצברג ינסה לחלוב כמה שקלים, לא יילך לו
אם האדמונד הזה בן אדם רציני ובאמת מיליארדר הקבוצה תהיה שלו (זאת כנראה הסיטואציה)
זה יקח עוד חודש ואולי נהיה בליגה לאומית אבל בסדר

*אין לי כוונה לשחק לאנשים ברגשות, אלו דברים שנאמרו לי, מי שרוצה להאמין שיאמין ומי שלא זה גם בסדר.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

ליגה לאומית +ספרא > להשאר בליגה בלי ספרא
וזה באנדרסטייטמנט
הפוסט קיבל 4 לייקיםNiroteknoboyASAFABADIגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

איפה 555 ? אני רעב לאינפורמציה
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

שאלת תם בנוגע לפייר פליי:
מישהו שאולי מבים בזה?

האם מותר באופן תיאורטי לבעלים להעמיד כל תקציב בו הוא חפץ? מה בעצם ההגבלות של הפייר פליי על הבעלים?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

קירקגור כתב: 23 אפריל 2024, 14:27 שאלת תם בנוגע לפייר פליי:
מישהו שאולי מבים בזה?

האם מותר באופן תיאורטי לבעלים להעמיד כל תקציב בו הוא חפץ? מה בעצם ההגבלות של הפייר פליי על הבעלים?
מנחוס לפנתיאון :bow:
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

בנתיים בטוויטר מדברים על זה שהחברה של הספרא הזה התפרקה לפני שנתיים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

אני מריח השייח' של בית"ר 2.0
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

Adom bdam כתב: 23 אפריל 2024, 15:46 בנתיים בטוויטר מדברים על זה שהחברה של הספרא הזה התפרקה לפני שנתיים.
כמובן שלא בטוח שיחתום אבל זה נשמע כמו שטויות בלי ביסוס , מדובר במשפחה עשירה וההון שלהם אינסופי (של המשפחה)
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

רדפוקס כתב: 23 אפריל 2024, 15:59 אני מריח השייח' של בית"ר 2.0
כן, כמו שבעמוד הראשון של הפוסט אתה הרחת קומבינה של איציק ושרון או מה שזה לא יהיה.

אף אחד כבר לא סומך על חוש הריח שלך. לגבי הדירה בירח, ההצעה עדיין בתוקף? :rofl:
את הסם הכי גדול
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

אוליי בכלל עופר ינאי הוא מתחזה ואין לו גרוש פשוט עדיין לא גילינו את זה , השליליות פה מוגזמת בטירוף
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 23 אפריל 2024, 17:18
כן, כמו שבעמוד הראשון של הפוסט אתה הרחת קומבינה של איציק ושרון או מה שזה לא יהיה.

אף אחד כבר לא סומך על חוש הריח שלך. לגבי הדירה בירח, ההצעה עדיין בתוקף? :rofl:
לא הזכרתי אף קומבינה של איציק ושרון, אתה מתבלבל.
גם לא דירה על הריח, אלא גשר.

הכל עדיין בתוקף והחשדות שלי גם הן.
אני עוד לא קיבלתי הוכחה (וגם לא אף גורם רשמי בהפועל ככל הידוע לי) שאדמונד ספרא הזה באמת מנהל מגעים בכבודו ובעצמו.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

זה בן לאחת המשפחות העשירות בעולם
להשוות אותו לשייח של ביתר שבדובאי לא הכירו, זה סתם להנמיך ציפיות כדי לא להתאכזב אם לא יהיה פה כלום (שזה כשלעצמו מובן כמובן לאור מה שעברנו)
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

oleg neduda כתב: 23 אפריל 2024, 17:48
להשוות אותו לשייח של ביתר שבדובאי לא הכירו, זה סתם להנמיך ציפיות כדי לא להתאכזב אם לא יהיה פה כלום (שזה כשלעצמו מובן כמובן לאור מה שעברנו)
אחיין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

oleg neduda כתב: 23 אפריל 2024, 17:48
אני עוד לא קיבלתי הוכחה (וגם לא אף גורם רשמי בהפועל ככל הידוע לי) שאדמונד ספרא הזה באמת מנהל מגעים בכבודו ובעצמו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךונרקומן
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

זאת תהיה כל כך אכזבה שלא יקרה כלום
אני רואה את זה
היינו כבר בסרטים האלה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

רק הפועל כתב: 23 אפריל 2024, 12:18
הלך המומנטום כתב: 23 אפריל 2024, 12:09

"רק" הצד המקצועי זה במקרה הדבר החשוב ביותר , לא צריך להשוות לניסנוב כי הם לא מדד לכלום ובכל זאת אם באמת הם יעשו עסקת מכירה לספרא בצורה מוצלחת ותהיה פה קבוצה עם הרבה יותר כסף מבעבר זה יהיה פלוס גדול שלהם מבחינתי
לתפישתך אלי טביב הוא בעלים ראוי ואף רצוי בהפועל?
ונרקומן
קיבל.ה  151 לייקים

בכנות - לא אהיה מאוכזב אם זה לא יצא לפועל.
הקשר לניסנוב קצת מפחיד אותי ואני לא חושב שהאמריקאים כל כך גרועים לנו.
Chego
קיבל.ה  8 לייקים

שאלה לכל הפסימים כאן:
אתם באמת מצליחים להחזיק את עצמכם ולא לרפרש את כל אתרי הספורט כמו חולי רוח?
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

ככל שהזמן עובר אני יותר חשדן

במזכר ההבנות או בפנייה הראשונית שנשלחה לא נכתבה מילה בנוגע לכוונות שלא או ליעדי ההשקעה שלו בקבוצה
איש מטעמו לא מתווך לקהל את הכוונות שלו
לא יכול להיות שעל בסיס הייחוס המשפחתי שלו יופעל כזה מכבש לחצים על המינצברגים להעביר את הקבוצה
אני מתקשה להבין מה האיש הזה עושה היום, מה העסקים שלו והאם הם מצליחים
מרגיש שיש פה אינטרסים שאנחנו לא מודעים להם

טוב יעשה מינצברג אם יחתום על המזכר, אבל אין שום סיבה שנחליף בעלות כל עוד אותו ספרא לא מצהיר ברמה הציבורית או החוזית על הכוונות שלו כלפי הקבוצה

לא אתפלא אם יש פה תרגיל של האחים ובועז באמצעות אותו ספרא
ספרא בפרונט, ניסנוב או מישהו אחר מאחור בשיטת ההכנסות הטבעיות

אם במקרה התרגיל הזה יצליח וזה אכן מה שייקרה, יש פה מהלך מגה נכלולי שיכול להביא לקריסת המועדון ולמחיקתו ממפת הספורט הישראלי
עד כדי כך
המועדון והקהל לא יישרדו עןד מפח נפש, בטח לא בטיימינג הנוכחי, והאדריכלים של המהלך הזה ישלמו מחיר כבד
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 23 אפריל 2024, 21:04, נערך 5 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  37 לייקים

Chego כתב: 23 אפריל 2024, 20:52 שאלה לכל הפסימים כאן:
אתם באמת מצליחים להחזיק את עצמכם ולא לרפרש את כל אתרי הספורט כמו חולי רוח?
מצפים לרע אבל מקווים לטוב
Niro
קיבל.ה  324 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 23 אפריל 2024, 20:59 ככל שהזמן עובר אני יותר חשדן

במזכר ההבנות או בפנייה הראשונית שנשלחה לא נכתבה מילה בנוגע לכוונות שלא או ליעדי ההשקעה שלו בקבוצה
לא יכול להיות שעל בסיס הייחוס המשפחתי שלו יופעל כזה מכבש לחצים על המינצברגים להעביר את הקבוצה

טוב יעשה מינצברג אם יחתום על המזכר, אבל אין שום סיבה שנחליף בעלות כל עוד אותו ספרא לא מצהיר ברמה הציבורית או החוזית על הכוונות שלו כלפי הקבוצה

אם במקרה התרגיל הזה יצליח וזה אכן מה שייקרה, יש פה מהלך מגה נכלולי שיכול להביא לקריסת המועדון ולמחיקתו ממפת הספורט הישראלי
עד כדי כך
המועדון והקהל לא יישרדו דבר כזה, והם ישלמו על זה מחיר
האמריקאים הצהירו שהם רוצים לבנות קבוצה וורלד קלאס ואנחנו רגל וחצי בלאומית, עזוב אותי מהצהרות.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

עד כדי כך

הכל אפשרי, לכאורה, במה שכתבת.
יש רק עניין אחד קטן, לחשוב שמישהו מהמשפחה הכל כך עשירה ומוכרת הזו, ילכלך את השם שלו, עבור... אין לי מושג מה? משחקי נוכלות עם ניסנוב (וואט?)?
נשמע לי באמת דמיוני, אם זה ייקרה אז אין לי מה להוסיף.

בסופו של דבר, כשסיימון לבייב פורסם, תוך כמה שעות יצאה הכחשה מוחלטת לקשר אליו מטעם לב לבייב.

לא שמעתי דבר כזה מטעם משפחת ספרא סביב הצעת הרכישה הזו.

הלוואי וזה ייצא לפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

Niro כתב: 23 אפריל 2024, 21:05

עד כדי כך
האמריקאים הצהירו שהם רוצים לבנות קבוצה וורלד קלאס ואנחנו רגל וחצי בלאומית, עזוב אותי מהצהרות.

אי אפשר לקבוע שהוא ראוי מהם על בסיס הטענה הזו
איל
קיבל.ה  69 לייקים

כן הביאו את הבחור הזה ממשפחת ספרא כדי שיהיה קוף של הניסנובים לא פחות ולא יותר. מה נסגר איתכם אנשים ? האיש שם הצעה על השולחן ואם הפרסום נכון הצעה של כסף חי לכלל בעלי המניות בסכום יפה שלדעתי הכי גבוה בתולדות המועדון בעבור המניות .
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed GhostDe Niroלירון האדום
TOMER
קיבל.ה  24 לייקים

גם מאיפה לניסנובים יש את הכסף לשלם על הקבוצה?
שליחת תגובה