*היום במחלקת הנוער - שישו ושמחו*
כל קבוצות הילדים והנערים תערוכנה היום (ד') משחקי גביע, ורק הנוער ייצא למשחק ליגה.
נתחיל, כרגיל, עם חניכיו של מיכאל זנדברג, שיתארחו למשחק חוץ אצל הפ' ר"ג במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל לנוער.
המשחק יחל בשעה 16:15 אחה"צ, ויתקיים במגרש השקמה (רח' אחד העם 8) ברמת גן (כניסה חופשית ליציע לבעלי תו ירוק).
קבוצת הפועל ת"א ניסנוב תגיע מהמקום הרביעי בטבלה עם 13 נקודות ומאזן שערים 7:12 אחרי שישה משחקי ליגה, כשבאחרון מהם חזרה לנצח עם 1:3 על כפ"ס משערים של אחמד מצרי (מלך השערים של הקבוצה עם 3 בסה"כ העונה), עומר סניור וליעד רמות.
המארחים מהעיר השכנה ממוקמים שניים מתחת (שישי בטבלה) עם שתי נקודות פחות (10 בסה"כ) והפרש שערים 6:7 לאחר אותו מספר משחקים (6), כשאת האחרון מהם סיימו בתיקו 0:0 אצל מכ' חיפה.
המפגש האחרון בין היריבות שוחק אשתקד במחזור השני של הליגה, אז ניצחו הרמת-גנים 1:2 משערים של דור אדרי וירין מוגרבי, אחרי שמשה סבן העלה את ת"א ליתרון.
יתר משחקי היום ייערכו, כאמור, במסגרת הסיבוב השני של גביעי המדינה, כשאל השלב הזה שלהם מצטרפים נערים א' ו-ב', אחרי שקבוצות נערים ג' כמו הילדים והטרום העפילו אליו.
קבוצת נערים א', הפועל ת"א צחי בן פורת, תצטרף לשלב ב' של גביע המדינה ע"ש חיים הברפלד ז"ל, כשתארח את הפועל מטה אשר מליגה מחוזית צפון למשחק ביתי, שיערך במגרש וולפסון 2, המרכזי במתחם חודורוב (רח' הלוחמים 4, תל-אביב/יפו), ויחל בשעה 15:45 אחה"צ (כניסה חופשית ליציע דרך החניה במתחם).
החניכים של עומר דמארי מחזיקים במאזן מושלם במקום הראשון בליגת העל אחרי נצחון שישי בששת המשחקים, 1:2 על בית"ר י-ם מצמד של מלך השערים, בן יחזקאל, שכבר עם שבעה שערי ליגה.
האורחים מהצפון מחזיקים גם הם במאזן מושלם במחוזם בליגה השלישית והאחרונה, כשהם עדיין לא ספגו שער בתום שלושה משחקים, ואל השלב הנ"ל בגביע העפילו בנצחון טכני על יריבה שלא הופיעה.
עוד לפני כן, בשעה 13:30 בצהריים, תצטרף קבוצת נערים ב', הפועל ת"א ישין, אל שלב ב' של גביע המדינה ע"ש ברוך מנדלבליט ז"ל, כשתתארח למשחק חוץ אצל הפ' קרית אונו מליגה ארצית דרום.
המשחק יתקיים במגרש העירוני (רח' קפלן 56) בקרית אונו (כניסה חופשית), וחניכיו של שימי אברהם יגיעו אליו לאחר ההפסד 1:0 בדרבי של ליגת העל אצל מכ' ת"א.
המארחים, שבמחוזם בליגת המשנה ממוקמים כעת רביעי אחרי ארבעה משחקים, מגיעים לשלב הנ"ל בגביע לאחר נצחון חוץ על בית"ר גדרה בתוצאה 0:6.
אל הסיבוב השני של גביע המדינה לנערים ג' ע"ש ז. קליאוט ז"ל העפילה קבוצת נערים ג' דרום לאחר נצחון 1:8 על עוצמה ב"ש משלושער של הדר מלמד, צמד של סהר שוורצמן ושערים של שחר ולצר, אנריקה מינסוב ואורי מאיר בסיבוב הראשון.
היום מהשעה 12:00 בצהריים היא תתארח בשלב ב' אצל מכ' אחי נצרת למשחק חוץ, שיתקיים במגרש האימונים הסינטטי בעילוט.
המארחים, שבמחוזם בליגה ממוקמים כרגע 13 אחרי שלושה משחקים, יגיעו לשלב הנ"ל בגביע לאחר נצחון 2:4 בחוץ על נחלת יהודה בסיבוב הראשון.
החניכים של אוראל אדיב מגיעים לאחר נצחון הבכורה בשבת בליגה, מצמדי שערים של הדר מלמד (מלך השערים של הקבוצה עם 7 בסה"כ, 3 מתוכם במסגרת הגביע) ורז וקנין כ"א, בתוספת שערים של הישאם טהא, אביב אורן ואורי מאיר.
קבוצת נערים ג' צפון, הפועל ת"א שצברג, תארח במקביל (החל מהשעה 12:00 בצהריים גם כן) את מ.ס רשת מתנ"סים טבעון למשחק ביתי במגרש המרכזי בחודורוב, שיערך גם הוא במסגרת אותו שלב של אותו המפעל.
חניכיו של תומר פינקלשטיין, שבליגה נעצרו עם 0:0 מול ב"ש השבת, מגיעים לאחר ה-0:4 על מ.ס איחוד דרום השרון בסיבוב הראשון בגביע, משערים שכבשו נח גרא, אור יצחק כהן וישי ברוש, לצד עוד שער עצמי.
גם האורחים, שבמחוזם בליגה כעת ממוקמים 15 אחרי שלושה משחקים, יגיעו לשלב הנ"ל בגביע אחרי 0:4 על מ.ס טירה בסיבוב הראשון.
גביע המדינה לילדים א' ע"ש דוד שווייצר ז"ל, סיבוב ב':
הפועל ת"א ערן הרינג - מ.ס שיכון המזרח "צו פיוס" (14:05, חודורוב - מגרש 2),
הפועל רעננה - הפועל ת"א צפון (17:05, רענננה פארק צפוני).
גביע המדינה לילדים ב' ע"ש שמואל סוחר ז"ל, סיבוב ב':
הפועל ת"א איתי תמיר - מכבי כפר סבא מערב (08:30, חודורוב - מגרש 2),
הפועל ת"א צפון - עירוני מודיעין (10:15, חודורוב - מגרש 2).
גביע המדינה לילדים ג' ע"ש יעקב גרונדמן ז"ל, סיבוב ב':
מכבי אחי נצרת - הפועל ת"א יאיר לרמן (16:30, מגרש אימונים סינטטי עילוט),
הפועל חיפה - הפועל ת"א צפון (20:30, אתוס קרית חיים).
גביע המדינה לטרום א', סיבוב ב':
הפועל ר"ג מרכז - הפועל ת"א עופרי (16:50, ספארי תשיעיות רמת גן),
הפועל ר"ג צפון - הפועל ת"א צפון (15:00, ספארי תשיעיות רמת גן).
בהצלחה לכל קבוצות דור העתיד האדום
Sent from my SM-A505F using Tapatalk