אדמונד ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

Hapolo כתב:
L.S כתב: 12 מאי 2024, 15:08
אני מקווה שאדון ספרא בכבדו ובעצמו יעמוד ויספר לנו מה הוא הולך לעשות עם המועדון שלנו. לפני שהוא מקבל את הבעלות עליו.
נגמר הבית זונות.

או שאתה בא לשפוך כסף או שתלך תזדיין לנו מהעיניים גם אתה
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא רוצה לשמוע יותר את המילה תהליך, לא רוצה יותר גרושניקים מסריחים שיספרו לנו לאיזה גבהים הם הולכים לקחת את הקבוצה, אין להפועל זכות קיום יותר במתכונת שהיא עבדה בעשור האחרון. אי אפשר להפחיד אותי יותר עם פירוק אחרי מה שעברנו. או שיבוא מישהו שראוי לקהל ולהיסטוריה של המועדון הזה או שתסגרו את הבאסטה ואת ההתעללות בגופה הזו.
לא יודע מאיפה הדרייב של האנשים פה לקיים דיוני מנג'ר על אם רן בנימין צריך להישאר ואיזה חלוצים צריך להביא לליגה שניה אחרי שהגענו לפיק העליבות והצטרפנו רשמית למועדון הקבוצות שמזפזפות בין ליגה ראשונה ושניה.
על הזין שלי אם ניהיה בליגה שלישית או שנמשיך להיות הסמרטוט שאנחנו בליגה ראשונה.
ספרא במידה ומגיע צריך לספר לנו איזה סדרי גודל הוא צריך להשקיע פה,
אני לא הולך לתמוך בעוד פרוייקט כושל
אף אחד לא מכריח אותכם.
תמיד יש לכם את הברירה.
הפועל הייתה לפניכם.ומבטיח לך שהפועל גם תהיה אחריכם.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

תעיף ליציע כתב: 12 מאי 2024, 18:30 אם זה עניין כספי עופר ינאי יפתור אותו..
הוא הבטיח אתמול שיבואו ימים טובים ..אני מעריך שזו לא
משאלת לב אלא ידיעה למשהו טוב.
הלוואי
זה בטוח שיבואו ימים טובים השאלה רק מתי , הפועל לא תהיה במצב כזה למשך 100 שנים
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

Nati כתב: 12 מאי 2024, 21:21 אף אחד לא מכריח אותכם.
תמיד יש לכם את הברירה.
אם לא הבנת הבעיה שלי לא עם "הפועל" שלצערי זו מחלה לכל החיים אלא עם האנשים שמחזיקים בה. המותג הפועל עבר בעשור האחרון לינץ' מתמשך והגיע לשפל היסטורי, תוך כדי פגיעה אנושה בתדמית וברוח שלו, לרמת הבדיחה הלאומית.
לא מעוניין בעוד בעלים שיעשה מאיתנו צחוק עם מילים ריקות מתוכן על שקיפות, הבראה, צעירים ו-world class. אם לך עוד לא נמאס מהם, מוזמן להמשיך לתמוך בבעלויות הנ"ל. לטובת הפועל, בעלים כאלה לא יראו עוד שקל מהכיוון שלי
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אז כל האיום הוא שלא תעשה מינוי?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 22:24 אז כל האיום הוא שלא תעשה מינוי?
בין היתר, כל עוד אנשים כאלו מחזיקים בהפועל וממשיכים להרוס אותה
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

מה עוד אתה יכול לעשות? ואיך בדיוק האיומים האלה יעזרו להעביר את המועדון לידיים יותר טובות?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 22:54 מה עוד אתה יכול לעשות? ואיך בדיוק האיומים האלה יעזרו להעביר את המועדון לידיים יותר טובות?
לא להכניס שקל על כל המשתמע.
כל אחד כזה שאתה מוסיף לקופה של הבעלים מתמרצים אותם להישאר פה, מעבר לעובדה שאני לא אוהב שעושים ממני צחוק לדוגמא מספרים לי על וורלד קלאס וכל השיט הזה בזמן שממנים איזה חן סול לראש המערכת
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

לא שואלים אותנו והעשירים תמיד מתנהלים בחיים ובקבוצה מעל הראש שלנו
אבל האמת שאם לא בא מישהו שמוכן או רוצה לשפוך הרבה כסף אז עדיף לנו ולו שלא יבוא, שנתיים שלוש האוהדים יהיו מבסוטים שזה יותר טוב מהקבמצנובים
אבל גם עם 10 מיליון דולר השקעה נדשדש תמיד אחרי המכביות וזה יגרום מרמור גדול, אף אחד פה לא בנוי לעוד עשור בלי אליפות ובושות בדרבים
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

להגיד מה הוא הולך לעשות אתייחס לזה כקליפת השום מבחנתי.
ראינו מה מינצברג אמר - "נביא את הפועל ת"א למצב שהיא קבוצה אירופאית" או משהו בסגנון.

גם אם הוא מגיע, אני לא מצפה שישפוך כספים על לאומית.
אצפה קודם כל לצוות מקצועי שילך איתנו גם אם נעלה, ולבניית סגל איכותי.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 13 מאי 2024, 11:43 להגיד מה הוא הולך לעשות אתייחס לזה כקליפת השום מבחנתי.
ראינו מה מינצברג אמר - "נביא את הפועל ת"א למצב שהיא קבוצה אירופאית" או משהו בסגנון.

גם אם הוא מגיע, אני לא מצפה שישפוך כספים על לאומית.
אצפה קודם כל לצוות מקצועי שילך איתנו גם אם נעלה, ולבניית סגל איכותי.
לפי הימורים/ידיעה של מרבית המדווחים(גם כאלו מתוך האוהדים), זה לא אחד שישפוך כספים, תהיה השקעה מתונה והדגש יהיה השקעה בנוער ובתשתיות.
לא משהו שלא שמענו מהניסנובים או מהמינצברגים.
אם אכן כך יהיו הדברים, מקווה שלפחות זה יהיה קצת יותר השקעה מיואב כץ או הבעלים של נתניה(המינצברגס אפילו הידועים לשמצה השקיעו יותר, אם כי לא בטוח בכלל שהיו משקיעים ככה מעבר לעונה הראשונה)
כמובן שגם יכול להיות שאף אחד לא יודע כלום והבנאדם ישקיע בגדול.
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

די עם הנוער!
רואה שחורות המקורי
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

Nati כתב: 12 מאי 2024, 21:21
Hapolo כתב:
L.S כתב: 12 מאי 2024, 15:08
אני מקווה שאדון ספרא בכבדו ובעצמו יעמוד ויספר לנו מה הוא הולך לעשות עם המועדון שלנו. לפני שהוא מקבל את הבעלות עליו.
נגמר הבית זונות.

או שאתה בא לשפוך כסף או שתלך תזדיין לנו מהעיניים גם אתה
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא רוצה לשמוע יותר את המילה תהליך, לא רוצה יותר גרושניקים מסריחים שיספרו לנו לאיזה גבהים הם הולכים לקחת את הקבוצה, אין להפועל זכות קיום יותר במתכונת שהיא עבדה בעשור האחרון. אי אפשר להפחיד אותי יותר עם פירוק אחרי מה שעברנו. או שיבוא מישהו שראוי לקהל ולהיסטוריה של המועדון הזה או שתסגרו את הבאסטה ואת ההתעללות בגופה הזו.
לא יודע מאיפה הדרייב של האנשים פה לקיים דיוני מנג'ר על אם רן בנימין צריך להישאר ואיזה חלוצים צריך להביא לליגה שניה אחרי שהגענו לפיק העליבות והצטרפנו רשמית למועדון הקבוצות שמזפזפות בין ליגה ראשונה ושניה.
אף אחד לא מכריח אותכם.
תמיד יש לכם את הברירה.
מאוד ענינית התגובה שלך

אנחנו בפורום אוהדים 24 שעות אחרי ירידת ליגה
לגיטימי להגיד ״נמאס לנו״
עוד יותר לגיטימי להגיד אחרי מעל לעשור שחור שמגיע לנו יותר, הרבה יותר.

יכול להיות שלחלק מהאנשים כאן לגיטימי להיות בינוני
אני חושב שהפועל תל אביב היא אימפריה.
ולהפועל תל אביב ולנו כאוהדים מגיע בעלי בית שיקחו אותנו בחזרה למקום שאנחנו שייכים אליו.
ויעמידו כאן קבוצה תחרותית.

עוד יותר לגיטימי אחרי כל כל הרבה שנים של התבוססות בחרא, לשאול האם הבעלים התורן מגיע לכאן כדי להחזיר אותנו למקומנו הטבעי או שאנחנו לפני עוד טיול ״שפוי״
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

בין היתר הבין ספרא כי חובות העבר שהוא אמור לכסות שייכים לבעלים הקודמים של הפועל ת"א, ולצד זאת קיימים חובות למס הכנסה ולבית הדין לבוררות בספורט - עשרה מיליון שקלים שיהיו חלק מהתקציב המתכונן לעונה הבאה.

צנציפר

זאביק במתח, אם תהיה שם בעיה אז הוא יעלה את זה דרך one
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

dino כתב: 13 מאי 2024, 12:49 בין היתר הבין ספרא כי חובות העבר שהוא אמור לכסות שייכים לבעלים הקודמים של הפועל ת"א, ולצד זאת קיימים חובות למס הכנסה ולבית הדין לבוררות בספורט - עשרה מיליון שקלים שיהיו חלק מהתקציב המתכונן לעונה הבאה.

צנציפר

זאביק במתח, אם תהיה שם בעיה אז הוא יעלה את זה דרך one
מה זה אומר "הבין"? כל מה שהיה צריך בשביל "להבין" את זה היה לפתוח כתבה כלשהי על הפועל מהחודשיים האחרונים. איך רק עכשיו הוא "הבין" את זה?

זה לא ממש נשמע שהוא על הדברים. גם העובדה שהוא לא הגיע לארץ, או לא שלח מישהו מטעמו למשחק, או זה שהוא לא הוציא הודעה לתקשורת אחרי הירידה - לדעתי אלה סימנים מטרידים.
אם הוא לא יגיע בסוף, ולדעתי זאת אפשרות יותר מסבירה, לא רואה אותנו חוזרים לליגת העל בקרוב.
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

L.S כתב:
Nati כתב: 12 מאי 2024, 21:21
Hapolo כתב: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אף אחד לא מכריח אותכם.
תמיד יש לכם את הברירה.
מאוד ענינית התגובה שלך

אנחנו בפורום אוהדים 24 שעות אחרי ירידת ליגה
לגיטימי להגיד ״נמאס לנו״
עוד יותר לגיטימי להגיד אחרי מעל לעשור שחור שמגיע לנו יותר, הרבה יותר.

יכול להיות שלחלק מהאנשים כאן לגיטימי להיות בינוני
אני חושב שהפועל תל אביב היא אימפריה.
ולהפועל תל אביב ולנו כאוהדים מגיע בעלי בית שיקחו אותנו בחזרה למקום שאנחנו שייכים אליו.
ויעמידו כאן קבוצה תחרותית.

עוד יותר לגיטימי אחרי כל כל הרבה שנים של התבוססות בחרא, לשאול האם הבעלים התורן מגיע לכאן כדי להחזיר אותנו למקומנו הטבעי או שאנחנו לפני עוד טיול ״שפוי״
העיקר שרים
אין תנאים באהבה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

כן, בוא תלמד אותנו מאוסטרליה, אחד שרואה את הפועל רק בקלטות וידאו משנות ה-70, איך להיות אוהדים מסורים כמוך.
שער 5 זה הלב
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

D red imperia כתב: 13 מאי 2024, 16:06 כן, בוא תלמד אותנו מאוסטרליה, אחד שרואה את הפועל רק בקלטות וידאו משנות ה-70, איך להיות אוהדים מסורים כמוך.
כנראה שאתה לא מכיר את Nati.
אני זוכר אותו עוד מפורומים קודמים.
לפחות 80% מההודעות שלו הן לנזוף באנשים שהם אוהדים לא מספיק טובים.
תבין, Nati זה הסאבטקסט.
אם הוא נוזף בך שאתה לא אוהד מספיק טוב אז סימן ש Nati שהוא ההיפך ממך (ולכן נוזף בך) הוא האוהד המושלם והאולטימטיבי.
זה הסאבטקסט. זה כל הסיפור.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

Hapolo כתב: 12 מאי 2024, 22:21
תמיד יש לכם את הברירה.
אם לא הבנת הבעיה שלי לא עם "הפועל" שלצערי זו מחלה לכל החיים אלא עם האנשים שמחזיקים בה. המותג הפועל עבר בעשור האחרון לינץ' מתמשך והגיע לשפל היסטורי, תוך כדי פגיעה אנושה בתדמית וברוח שלו, לרמת הבדיחה הלאומית.
לא מעוניין בעוד בעלים שיעשה מאיתנו צחוק עם מילים ריקות מתוכן על שקיפות, הבראה, צעירים ו-world class. אם לך עוד לא נמאס מהם, מוזמן להמשיך לתמוך בבעלויות הנ"ל. לטובת הפועל, בעלים כאלה לא יראו עוד שקל מהכיוון שלי
למה נמאס לך? היה לנו רק אחד כזה- מינצברג.
כל הקודמים היו נוכלים שלא דיברו על שקיפות,הבראה ו world class.
אבל ברצינות- למה אתה מצפה?
את התקציב אתה תדע מראש.מפרסמים אותו.
את אנשי המקצוע והשחקנים אתה תדע מראש- לפני המשחק הראשון בעונה הבאה.
הבעיה הגדולה שלנו היא שירדנו ליגה.
עכשיו,לא תוכל להתחיל לבנות קבוצה לשנים קדימה,כי גם אם ספרא ירצה לשים הרבה כסף,מי יבוא לשחק בליגה השנייה?
אם היינו נשארים,וספרא היה מעמיד תקציב גבוה,אז היית יכול להביא למשל( אני סתם נותן דוגמאות,לא להיתפס לשמות ספציפיים)
את שועה,ליידנר,אולי שון וייסמן,יונתן כהן,וזרים רציניים.
בליגה השנייה מי יבוא בדיוק? תפתח שמפנייה אם תצליח להחתים מבוגרים בסוף הקריירה שיכולים לתת עוד מכה אחת לפני שהם גומרים את הסוס סופית( כמו גולסה כזה)
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

בז'רנו כתב: 13 מאי 2024, 18:00
Hapolo כתב: 12 מאי 2024, 22:21
תמיד יש לכם את הברירה.
עכשיו,לא תוכל להתחיל לבנות קבוצה לשנים קדימה,כי גם אם ספרא ירצה לשים הרבה כסף,מי יבוא לשחק בליגה השנייה?
אם היינו נשארים,וספרא היה מעמיד תקציב גבוה,אז היית יכול להביא למשל( אני סתם נותן דוגמאות,לא להיתפס לשמות ספציפיים)
בליגה השנייה מי יבוא בדיוק? תפתח שמפנייה אם תצליח להחתים מבוגרים בסוף הקריירה שיכולים לתת עוד מכה אחת לפני שהם גומרים את הסוס סופית( כמו גולסה כזה)
אם אתה שם הרבה כסף גם בליגה ג יבואו שחקנים טובים יחסית
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

ניסנוב שבאו "להציל אותנו" גם סיפרו לנו על הבראה, וקיבלו הרבה הנחות בהתחלה על בניית הסגל (הרי צריך לשים כסף בצד עבור החובות) וכו' , כשבפועל לא רק שהם לא שמו שקל בצד לטובת חובות, גם אחרי 20 מליון שקל+ שהכנסנו ממכירת שחקנים שהלכו אני לא יודע לאן אנחנו מסתבר עד היום ממשיכים לכאורה לשלם חובות הזויים שהם יצרו, מליונים על גבי מליונים.
כבירי שבא בקול תרועה וברח מפה כשאנחנו תקועים עמוק בבוץ, וכו'
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

Hapolo כתב: 13 מאי 2024, 18:24

ניסנוב שבאו "להציל אותנו" גם סיפרו לנו על הבראה, וקיבלו הרבה הנחות בהתחלה על בניית הסגל (הרי צריך לשים כסף בצד עבור החובות) וכו' , כשבפועל לא רק שהם לא שמו שקל בצד לטובת חובות, גם אחרי 20 מליון שקל+ שהכנסנו ממכירת שחקנים שהלכו אני לא יודע לאן אנחנו מסתבר עד היום ממשיכים לכאורה לשלם חובות הזויים שהם יצרו, מליונים על גבי מליונים.
זה אני יודע.אבל שאלתי מה אתה מצפה שספרא יעשה בעונה הבאה?
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

D red imperia כתב:כן, בוא תלמד אותנו מאוסטרליה, אחד שרואה את הפועל רק בקלטות וידאו משנות ה-70, איך להיות אוהדים מסורים כמוך.
את התגובה שלך קראתי לפני כמה שעות.
ברגיל אני מתעלם מתגובות שתוקפים אותי על רקע אישי.הרי אני לא האשיו פה.
אבל אחרי כמה שעות החלטתי שהפעם אני דווקא כן הגיב.
לא,אני לא בא ללמד אותך או כל מישהו אחר פה להיות אוהד מסור.
להיות אוהד זה משהו אישי.כל אחד אוהד בצורה אחרת.אבל בשנים האחרונות משהו השתנה בצורה שאוהדים קבוצה בארץ.לי זה מרגיש שאוהדים מרגישים שהקבוצות חייבות להם משהו.אף אחד לא הכריח או מכריח מישהו לאוהד קבוצה.לכן זה מעציב אותי לקרוא את התגובות פה על שחקנים שבסה״כ עושים את הכול כדי להצליח.גם שלפעמים זה לא מצליח להם.
לדוגמא קראתי היום תגובה שקרא לשחקנים הצעירים מפגרים.
תמיד אנחנו דורשים מהשחקנים להיות נאמנים לקבוצה ולסמל.אנחנו בשוק כששחקן עובר ליריבה השנואה.
פעם אחת עצרנו לשאול את עצמנו,האם אנחנו נאמנים לשחקנים שלנו?
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

יש שיגידו יותר מדי נאמנים. בחיאת, הקהל הזה נתן לקבוצה מעל ומעבר למעל ומעבר, וקיבל בחזרה כלום ושום דבר.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.SKingAlpacaRed Ghost
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

אמה גולדמן כתב:יש שיגידו יותר מדי נאמנים. בחיאת, הקהל הזה נתן לקבוצה מעל ומעבר למעל ומעבר, וקיבל בחזרה כלום ושום דבר.
לקבוצה?כן
לשחקנים? אמממ,לא כל כך בטוח
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

אמה גולדמן כתב: 14 מאי 2024, 11:30 יש שיגידו יותר מדי נאמנים. בחיאת, הקהל הזה נתן לקבוצה מעל ומעבר למעל ומעבר, וקיבל בחזרה כלום ושום דבר.
הקהל השפוי והנורמלי שבא לראות משחק ולאהוד את הקבוצה אכן נתן מעל ומעבר וקיבל כלום. אבל לצערי זה גם החלק בקהל שלא נשמע ולא נספר כי הוא שקט מדי ולא אלים.

לעומתם יש את ״הקהל״ שבא ללכת מכות, לריב ולקלל את כל העולם, להביא לקבוצה קנסות ורדיוסים ובאופן כללי להרוס כל חלקה טובה שעוד נשארה. הקהל הזה מגיע לו לקבל כלום ושום דבר וגם מגיע לו להיעלם.

כמו שכתבו פה, אנשים שכחו שהתפקיד של אוהדים זה לאהוד ולאהוב את הקבוצה שלהם. לא לנהל אותה, לא להרחיק כל בעלים פוטנציאליים ולא להיות ארגון פשע. ברגע שנבין את זה ונחזור למקורות (כי הפועל הייתה והצליחה הרבה לפני שנת 1999) אז אני מאמין שגם הדברים הטובים יחזרו.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
RnM
קיבל.ה  28 לייקים

הדיון הזה הוא בערך הדיון היחיד שצריך להתייחס אליו בכל הפורום הזה. אנשים פה מדברים על מנהל מקצועי, מאמן (חלק כבר החתימו את מסאי דגו, אחרים עוד מתלבטים בין רפואה לאופיר חיים), את מי מהשחקנים הם משאירים ואת מי לא. מעניין מתי תבינו שאם אדמונד ספרא (אולי הגיע הזמן לתקן את הדיון הזה לאדמונד ספרא ולא משפחת ספרא) לא קונה את הקבוצה, אנחנו הולכים לשנים קשות מאוד, מאוד, כי האמריקאי העלוב לא הולך לשחרר בלי להוציא כסף על המועדון.

ובאותו נושא (ספרא) - להרגשתי (דעתי בלבד) - זה לא מריח טוב. התחיל ברגל שמאל, עם יותר מדי פרסומים, ממשיך ברגל שמאל וכרגיל אצלנו, ייגמר במפח נפש, רק שהפעם המשמעות של המפח נפש הזה לצערי הרבה הרבה יותר קשה מאי פעם ...

הלוואי ואתבדה ...
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

יותר מדי זמן שומעים רק על התקדמות ושטויות , זה בטח בדרך לפיצוץ
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אי אפשר לדעת מה יקרה, אבל בדיקת נאותות עולה כסף, ואם ספרא לא היה רציני למה לבזבז סתם כסף?
נשאר רק להתפלל שיצליח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

בז'רנו כתב: 13 מאי 2024, 19:42
Hapolo כתב: 13 מאי 2024, 18:24

זה אני יודע.אבל שאלתי מה אתה מצפה שספרא יעשה בעונה הבאה?
אולי לא פשוט להביא שחקנים רציניים ללאומית, אבל לקבוצה שיש לה פוטנציאל של קהל וכסף הייתי מצפה ממנו להביא מנהל מקצועי בהרבה כסף שגם מתאים לליגת העל פלוס שיבנה כוורת חזקה מסביבו של אנשי מקצוע, כדי שנוכל לא רק לעלות ליגה אחרי עונה אחת אלא גם לבנות בסיס לקבוצה טובה לליגת העל בשנה שאחרי.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

כתבה מוואן שעיקריה הם שרוצים לסיים את בדיקת הנאותות עד הסופ"ש הבא ושהחלפנו משרד רו"ח לEY:
אנשיו של איש העסקים אדמונד ספרא ממשיכים בבדיקת הנאותות של הפועל ת"א, שעל רצונו לרכוש את הקבוצה נחשף לראשונה ב-ONE. המטרה של אנשיו של ספרא היא לסיים את הבדיקה עד לסיום השבוע הבא ואז להתקדם לסגירת העסקה, אם לא יהיו מכשולים בלתי צפויים.

כפי שפרסמנו לראשונה, בין ספרא לדייויד מינצברג מתקיים קשר ישיר וחיובי, השניים משוחחים והשיחות מתנהלות בצורה חיובית. אנשיו של ספרא מבינים שאין זמן לקבוצה, והיא תהיה חייבת לפתוח בהכנות לקראת הליגה הלאומית עם מהפכה שלמה בניהול ובסגל.

משרד רו"ח ארנסט אנד יאנג הוא זה שמבצע את הבדיקה עבור ספרא. הדברים נראים די ברורים והפועל ת”א ניצבת בפני עידן חדש. בכל מקרה, מינצברג, שעומד בראש קבוצת הניהול הנוכחית והיה בתחילה נחוש לעזוב את הקבוצה, מציין בשיחות סגורות כי אם חלילה העסקה לא תצא אל הפועל: “אני אשאר, אני לא אחד שבורח, אדאג להחזיר את הקבוצה לליגת העל”.

גם מינצברג מבין שהדבר הכי טוב כרגע מבחינת עתיד הקבוצה זה שהיא תעבור לידיים של ספרא ואין לו כוונה להכשיל את העסקה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

dino כתב: 09 מאי 2024, 23:22
רדפוקס כתב: 09 מאי 2024, 23:18
dino כתב: 09 מאי 2024, 22:44 איך חברת BDO לבדיקת נאותות, זה לא של גרושניקים?
של המינצברגס היתה יוקרתית משהו
https://big4accountingfirms.com/top-10-accounting-firms
של מינצי היקרה ביותר בפער
one

משרד רו"ח ארנסט אנד יאנג הוא זה שמבצע את הבדיקה עבור ספרא
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

לא נשמע מעודד במיוחד :meh:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

adom4 כתב: 15 מאי 2024, 19:42 לא נשמע מעודד במיוחד :meh:
שוב נשמע כמו קומבינה - למה שמינצברג יקח את החובות עליו ויתגלגל בבתי משפט עם הניסנובים, גרינברג ותושב עד שיצא לו המיץ?
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

מכינים לנו את הפיצוץ
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

הלך עליינו ? לפחות יש כדורסל , לעזאזל עם הכל כבר
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

שהעניין הזה ייסגר כבר לכאן או לכאן , אנחנו האוהדים ראויים למנוחה קצת אחריי העונה הנוראית שעברנו
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

הניסנובים זה פושעי ניהול. הנזק שהם עשו פה גרוע מטביב.

בכל אופן כרגע זה עדיין לא מרגש, אלה הדלפות אינטרסנטיות אפילו רגועות יחסית.
אין מו"מ בלי השלבים האלה.
נחזיק אצבעות
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4Gili
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ההוא שיותר טוב מהמינצברגים- איציק ניסנוב בראיון לפני כמה שנים(שחזר על זה כמה פעמים בהמשך):

נכנסנו להפועל ת"א מאהבת המועדון, כדי שהיא תלך למקום יותר טוב, שהיא תגיע לידיים שיוכלו להתחרות בכסף הגדול", המשיך ניסנוב, "אנחנו לא יכולים להעמיד קבוצה בתקציבים של גולדהאר, שחר ואפילו לא של אלונה. אם יבוא מישהו ויגיד שהוא מעמיד תקציב של 50 מיליון ש"ח למשך שלוש שנים, אני ואחי ניתן את החלק שלנו בחינם. אנחנו לא ניתן את הפועל ת"א לאף אחד שיבוא לעשות סיבוב

ושנה לפני זה ב2019 ספורט 1:

אנחנו שלב ביניים. אם יבוא מישהו שישים תקציבים ויוכל לשים יותר כסף משלנו, אז את החלק שלנו, כפי שאמרתי מספר פעמים, ניתן גם בחינם. כרגע אין מישהו כזה ואני לא חושב שזה נכון להגיד כל הזמן שהמועדון על המדף. כשיבוא מישהו רציני, זה ייגמר אחרי יום. לא ניתן לקבוצה להגיע למצב שהיא הייתה לפני שנכנסנו, יש לנו אחריות גם בתור בעלים וגם בתור אוהדים לשמור את הפועל תל אביב מסודרת, מאורגנת ובלי שום חוב עד שיבוא מישהו עם אמצעים טובים משלנו

2022:

מה הסיפור, אתם יכולים להחזיק את הפועל ת”א?

”אמרתי מספר פעמים ואני חוזר על זה – אנחנו לא הבעלים האידאלים להפועל ת”א. כדי שהפועל תגיע לרמת הטופ 3 בארץ היא צריכה בעלים שיכולים לשים 15-20 מיליון שקל לפחות בהתחלה. אנחנו לא יכולים לעשות את זה. את אייל ברקוביץ’ כולם אוהבים כי הוא מאוד אמיתי, אבל אתם חושבים שאני לא אמין ואני לא חושב שצריך להתייחס ככה. אם אני אומר משהו אתם צריכים להאמין לי. לא קיבלנו שום הצעה על הפועל ת”א. כמו שבית”ר לא מקבלת או בני יהודה או נתניה גם אנחנו לא. זה משהו שהוא כפוי טובה. העיפו כמה בעלים לפנינו, את סמי סגול העיפו, את עידו חג’ג’ שהוא חבר שלי גם. למה איש עסקים נורמלי צריך להיכנס לזה? אני לקחתי כי חשבתי שאהיה מקסימום שנתיים-שלוש. כרגע נתקעתי עם הפועל ת”א”.

אתה מדבר כאילו מישהו מחזיק אותך בכוח.

”אני לא אמרתי שמישהו מחזיק אותי בכוח, אני אתן את הפועל ת”א למישהו שיהיה רציני אחרי דקה וחצי. מאיר תושב לא רוצה להיות בעלים יחיד. הוא לא רוצה להיות מעורב ביום יום. הוא איש יקר מאוד אבל הוא לא רוצה. אם יש מישהו שייקח את הפועל ת”א למקום טוב אני תוך דקה נותן את הקבוצה.
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

הרקבון במועדון הזה חייב להיגמר לכאן או לכאן.
מעדיף כבר להתחיל מאפס ליגה ג'.
החובות האלה לא יגמרו גם עוד 10 שנים.

בחיי נשבר כבר ה ז.
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

אני לא מבין עדיין את החובות
מאיפה פתאום זה זינק למעל 10 מיליון שקל בתקופת ניסנוב? הרי סיפרו לנו שמכירת השחקנים מכסה את התקציב
שליחת תגובה