נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 נובמבר 2021, 10:14 יש הבדל בין הוזלה מ400 ל200 להצמדה למחיר המנוי. אשמח אם תסביר לי מה ההבדל בין מנוי לחבר עמותה מבחינת המשמעות של שניהם בשייכות למועדון, מעבר לשמות השונים והצורך של המועדון בהכנסה נוספת, שכרגע גם כנראה לא קיימת.
אני חושב שראוי שקודם תסביר בצורה קוהרנטית למה אתה מתכוון שאתה אומר הצמדה למחיר המנוי...

ואיךזה מסתדר עם האמירה שלך שיש "לאפשר למי שרוצה להיות חבר עמותה להיות חבר עמותה בלי מנוי, ולהפך..."

אחרי זה אני חושב שיהיה יותר נוח לנהל את הדיון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1188 לייקים

מוזר לי שצריך להסביר אבל שיהיה.
מנוי מקנה לך כניסה למשחקי הבית של הקבוצה, זהו, לא יותר ולא פחות.
חבר עמותה נותן לך זכויות נוספות , זכות הצבעה (גם באסיפות וגם בבחירות לועד) , את הזכות להשתתף באסיפות כדי לקבל את האינפורמציה שאתה טוען שמקורבים מקבלים.
חבר עמותה , מעבר לזכויות שהוא מביא , גם מחייב אותך לעמוד בתקנון העמותה.
מי שלא רוצה את הזכויות המדובר תחת התניית המחויבות הזאת (לא שיש בתקנון הזה משהו שצריך להפריע למישהו לתחייב אליו).
מדובר בשני דברים שונים במהותם , אני חייב להגיד שאני לא רואה שום סיבה לחבר בין השניים מעבר לעובדה שהאחד משפיע על עלות השני כאשר רוכשים את שניהם ביחד.
D&3
קיבל.ה  834 לייקים

אני לא חושב שזה כזה רעיון גרוע אם המועדון יעדכן מידי פעם גם את המנויים בנעשה, כולל פרוטוקולים או כותרות של אספות העמותה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1246 לייקים

ממש מוזר שאין עיתונאים שמסקרים את הקבוצה וכחלק מכך הם גם חברי עמותה, ושמדווחים בתקשורת את המידע הזה.
ממש כשל מקצועי של עיתונות הספורט.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
פישונט
קיבל.ה  1022 לייקים

קמצנים בני קמצנים
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

ברור שיש הבדל בין לעשות מנוי לבין להיות חבר עמותה, אבל מה הבעיה העקרונית להחליט שמי שמשלם מאות שקלים על מנוי יהיה אוטומטית גם חבר עמותה, מה שיקנה לו את הזכות להשתתף באסיפות ולהשתתף בהצבעות?

זה מצב די אבסורדי שבן אדם שמשלם איזה 700 שקל על מנוי ש-90% ממנו זה משחקים נגד הרצליה וגלבוע - לא יכול אחרי זה להשתתף בהצבעות ולקבוע דברים, אלא אם הוא מוסיף סכום לא מבוטל של X כסף בעסקה נפרדת, במיוחד לאור העובדה שהתרומה הכספית למועדון בעשיית מנוי גדולה יותר מזו שבהצטרפות לעמותה.

זה מייצר מצב שמי שרוצה "להשפיע" וגם ללכת למשחקים (טבעי) צריך להיות כנראה די עשיר.
לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא כל קיץ יותר מ-1000 שקל (בגדול) על הסיפור הזה.

כן, (גם) זה יוצר ריחוק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מנוי זו לא "תרומה כספית למועדון" זה כרטיס למשחק
חברות בעמותה (33 שח בחודש כן?) במודל של קבוצת אוהדים זה למעשה "הזרמת בעלים" או " להכניס את היד לכיס אם הוא רוצה להיות הבעלים של הפועל"
מה שיפה בקבוצת אוהדים, שיכולים מחר חברי העמותה להחליט שמעכשיו כל מי שמנוי הוא חבר עמותה
האם מספיק להיות מנוי בשביל להיות חלק מהבעלים של הפועל?
לדעתי לא
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1188 לייקים

אז שנחייב כל מי שקונה מנוי לעמוד בתקנון העמותה? יש שם גם סעיפים שמדברים על התנהגות הולמת של חבר עמותה ושחברותו תישלל אם לא יתנהג באופן הולם.
אתה בטוח שמי שקונה מנוי רוצה בכך?

תשמע , אני חייב להגיד לך שמה שאתה אומר נשמע בערך כמו, קניתי קפה בסופר , אני לא מבין למה זה לא כולל גם את החלב.
זה שני מוצרים שונים , מתומחרים אחרת , בגלל הקושי הכלכלי שאתה מתאר נתנו הנחה למי שעושה את שניהם , אבל מה שאתה מבקש קצת מוגזם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אז מנוי ש"לא עומד בתקנון העמותה" - תשלול לו את החברות בעמותה בכפוף לאותה "הפרת תקנון". סבבה?
ממש מסובך.

קפה וחלב אלה מוצרים משלימים (שלא כמו מנוי וחברות בעמותה) ולכן הדוגמא שלך לא רלוונטית.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1188 לייקים

דוקא מנוי וחברות בעמותה הם ממש כן מוצרים משלימים כמו שכתבת את זה בדיוק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אם זה חשוב לך, אז הרבה אנשים לא יכולים לשתות קפה בלי חלב.
לעומת זאת 100% מהמנויים של הפועל יכולים לא להיות חברי עמותה (ולהיפך).

בכל מקרה הנקודה היא שבמצב הנוכחי מי שרוצה גם מנוי וגם חברות בעמותה צריך לשים כל שנה איזה 1000 שקל על זה.
אולי לך ולעוד כמה זה זול, יש מספיק כאלה שזה לא זול בשבילם, והם אם כבר יעדיפו לעשות מנוי (שהוא גם ככה יקר) מאשר חברות בעמותה.

מה האקסטרה כסף הזה על חברות בעמותה (למי שאינו מנוי) נותנת מעבר לזה שזה עוד הכנסה?
מה רע למשל בפורמט שמנוי מקנה חברות אוטומטית בעמותה, ומי שרוצה לתת את העוד 400 שקל האלה - שייתן אותם במסגרת תרומה?

אגב, כמה חברי עמותה יש נכון להיום לעומת נניח לפני 8 שנים?
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

לפחות בהתחלה הייתה הנחה למנויי לחברי עמותה כלומר הבינו שיש צורך בשילוב של הדברים אולם מאחר ומדובר במומר שונה עם משמעויות שונות לא בוצע האיחוד...

אני אקח אותך דווקא לצד השני, מאחר ומדובר בקבוצת אוהדים שנמצאת בבעלות עמותת האוהדים כחבר עמודה אני חלק מהבעלים של הקבוצה. האם זה הגיוני שאני בעלים של קבוצה ועדין צריך לשלם כסף בשביל לראות אותה? האם זה הגיוני שכנהג מונית אצטרך להפעיל מונה כדי לסוע במונית שלי?

בקיצור שני המוצרים מיועדים לאוהדי הפועל אבל הם מוצרים שונים. עבור מנוי אתה משלם יותר אבל מקבל תמורה מידית. עבור חברות בעמותה אתה אומנם משלם פחות אבל תמורה ממשית אין לך מזה.

אתה וכל אחד אחר יכולים להחליט איזה יותר מתאים להם יותרצף ואף לרכוש את שניהם
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

ברור שאלה מוצרים שונים, הקטע הוא שמבחן המציאות מראה שההפרדה ביניהם ובכלל ההחלטה ששניהם יחד יעלו סביב ה-1000 שקל - לא חושב שהיא ממש מוכיחה את עצמה עם השנים.

כמה חברי עמותה יש היום לעומת לפני 8 שנים?
האם קרה פעם שבין שנה לשנה חלה עליה במספר חברי העמותה?
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 04 נובמבר 2021, 13:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4108 לייקים

לא הבנתי את הזלזול הזה במקור הכנסה נוסף לקבוצה שגם ככה מקוששת שקל בשקל ונמצאת במצב תמידי של גירעון.
ובוא, העלות של שני הדברים ביחד היא עדיין פחות מעלות של מנוי אחד לכדורגל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 נובמבר 2021, 13:56 לא הבנתי את הזלזול הזה במקור הכנסה נוסף לקבוצה שגם ככה מקוששת שקל בשקל ונמצאת במצב תמידי של גירעון.

1. איפה ראית פה "זלזול"?
2. לא נכון. מנוי לכדורגל לשער 4-5 (אפילו לשער 7 לדעתי) עולה פחות מ-1000 שקל (שזה בערך מנוי לכדורסל + חברות בעמותה).
3. מנוי לכדורסל בכללי השנה לדעתי לא היה זול ממנוי לכדורגל
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 13:56 ברור שאלה מוצרים שונים, הקטע הוא שמבחן המציאות מראה שההפרדה ביניהם ובכלל ההחלטה ששניהם יחד יעלו סביב ה-1000 שקל - לא חושב שהיא ממש מוכיחה את עצמה עם השנים.

אבל למה אתה חושב שהסיבה היא הפרדה בין הדברים?
אז כן אפשר לקבוע שכל אוהד שהיה במשחק כדורסל או כל אוהד שרכש 3 כרטיסים למשחק כדורגל הוא "חבר עמותה" אבל מלבד הגדלה פיקטיבית של חברי העמותה ופגיעה בהכנסות הקבוצה מה אתה מרוויח מזה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

איפה הצעתי ש"כל אוהד שהיה במשחק כדורגל או כל אוהד שרכש 3 כרטיסים למשחק כדורגל הוא "חבר עמותה"" ?
הצעתי שמי שרוכש מנוי במחיר גם ככה יקר - יהיה חבר עמותה. לא מי שרוכש כרטיס בודד או מי שקנה 3 כרטיסים לבלומפילד.

בכל מקרה,
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

התפתחות יפה של האשכול מהפתיחה "כל מי שמנהל צריך ללכת הביתה" ל "למה בכלל צריך לשלם על חברות בעמותה"
אולי במקום לשאול מי בוחר שחקנים? אפשר לשאול מי מגייס כספים? מאיפה הם באים? מי חותם ערבויות בבקרה?
מי בכלל דואג שנוכל לכעוס פה שהקבוצה זבל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

כי בסוף הכל מתנקז לזה שהקבוצה הזו מנוהלת גרוע.

גם כל דיון מקצועי גנרי שחוזר על עצמו פה כל עונה של "המאמן הזה פשוט עושה סבוטאז'"/"לא מבין איך *שם של זר כלשהו* עדיין פה" בסוף יתנזק לנושא הזה.
הוקיץ'
קיבל.ה  4108 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 13:59
הוקיץ' כתב: 04 נובמבר 2021, 13:56 לא הבנתי את הזלזול הזה במקור הכנסה נוסף לקבוצה שגם ככה מקוששת שקל בשקל ונמצאת במצב תמידי של גירעון.

1. איפה ראית פה "זלזול"?
2. לא נכון. מנוי לכדורגל לשער 4-5 (אפילו לשער 7 לדעתי) עולה פחות מ-1000 שקל (שזה בערך מנוי לכדורסל + חברות בעמותה).
3. מנוי לכדורסל בכללי השנה לדעתי לא היה זול ממנוי לכדורגל
1. כשאתה כותב משהו כמו "מעבר להכנסה נוספת, מה זה נותן?" משתמע שהכנסה נוספת זה לא משהו אקוטי (אחרת כנראה לא היית מעלה את התהיה).
2+3. צודק, התבלבלתי בסכומים.

בכל אופן, לי בהחלט נשמע הגיוני שאוהד שרוצה זכויות נוספות מעבר למה שאוהדי שאר הקבוצות מקבלים גם ישלם על כך יותר (במיוחד כשמדובר בקבוצה שנשענת על ההכנסות האלו).
אפשר להתווכח על התמחור, אבל הקונספט הבסיסי הוא נכון בעיני.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

השנה יש בחירות. יבחרו 5 חברים לועד המנהל והם יבחרו יושב ראש
כל מה שצריך מי שמפריע לו המצב זה לשכנע אנשים להצטרף לעמותה וביום הבחירות לבחור מנהלים אחרים
אם האלטרנטיבה למה שיש היום זה אוהדים שלא מוכנים לשלם 33 שח בחודש חברות בעמותה, אותו מחיר שהיה גם בליגה ב לדעתי, זה לא נשמע מבטיח
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אני אשאל שוב,
כמה חברי עמותה יש היום?
כמה היו לפני 8 שנים?

איזה חלק מהתקציב של הפועל כדורסל הוא מהחברויות בעמותה ואיזה חלק מגיע מכל יתר הדברים (מנויים, ספונסר, אנשים פרטיים וכו')?

לא נראה לי שהפועל כזה "נשענת" על ההכנסות של החברי עמותה.
בכל מקרה אשמח לדעת.
הוקיץ'
קיבל.ה  4108 לייקים

אין לי מושג את התשובות לרוב השאלות הנשאלות פה (לא שאני מבין איך הן רלוונטיות), אבל לפי אתר גיידסטאר ב-2019 ההכנסות של העמותה מדמי חבר היו 550 אלף ש"ח. כלומר בערך 180 אלף דולר.
רק בשביל לקבל פרופורציות, ג'ייקובן בראון שלפי הפרסומים הוא הזר הכי יקר שלנו אי פעם, מרוויח (לפי מה שפורסם בישראל היום, לפני שאני נחשד כפרופיל פיקטיבי שבעצם שייך לרמי כהן) 140 אלף דולר לעונה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  754 לייקים

המנוי הוא דרך לקבל את המוצר שהעמותה (בשותפות עם גורמים פרטיים) מספקת. אם אתה רוצה לקנות קפה, לך לסופר, אם אתה רוצה לקבוע איזה קפה יהיה בסופר ואיפה ישימו אותו, תקנה את הסופר*.

*נכון שגם לצרכן יש השפעה, אבל פחותה לעומת הבעלים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 14:03 איפה הצעתי ש"כל אוהד שהיה במשחק כדורגל או כל אוהד שרכש 3 כרטיסים למשחק כדורגל הוא "חבר עמותה"" ?
הצעתי שמי שרוכש מנוי במחיר גם ככה יקר - יהיה חבר עמותה. לא מי שרוכש כרטיס בודד או מי שקנה 3 כרטיסים לבלומפילד.

בכל מקרה,
מי אמר שהצעת? אמרתי שאפשר לקבוע ככה... שזאת קביעה שרירותית בדיוק כמו להגיד שכל מי שרוכש מנוי יהיה גם חבר עמותה.

מלבד להגדיל בצורה מלאכותית את מספר חברי העמותה במה זה תורם? למה אתה לא יכול לתת תשובה על השאלה הפשוטה הזאת?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

El dudernio כתב: 04 נובמבר 2021, 14:28
טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 14:03 איפה הצעתי ש"כל אוהד שהיה במשחק כדורגל או כל אוהד שרכש 3 כרטיסים למשחק כדורגל הוא "חבר עמותה"" ?

בכל מקרה,
מי אמר שהצעת? אמרתי שאפשר לקבוע ככה... שזאת קביעה שרירותית בדיוק כמו להגיד שכל מי שרוכש מנוי יהיה גם חבר עמותה.

מלבד להגדיל בצורה מלאכותית את מספר חברי העמותה במה זה תורם? למה אתה לא יכול לתת תשובה על השאלה הפשוטה הזאת?
אתה מדבר כאילו הצבתי פה איזה יעד להגדיל את מספר חברי העמותה. "השאלה הפשוטה הזו".
אתה מפספס את המטרה.
הנקודה שלי היא שלהרבה יותר אנשים מגיע להיות חברי עמותה ובעלי זכות להשפיע מתוקף היותם בעלי מנוי שמשלמים מחירים גבוהים מאוד על מנוי ש-90% מהכרטיסים שלו זה משחקים נגד ראשון וב"ש.
אתה חושב שלמנוי לא מגיעה זכות הצבעה? סבבה. אז לפחות תוריד את מחיר המנוי מאיזה 800 שקל ליציע 2 ל-550 לצורך העניין.
כרגע המצב הוא אבסורדי ומי שרוצה את שניהם צריך להוציא כל קיץ איזה 1000 שקל אם לא יותר קרוב ל1200 בערך.

וגם אם לדעתך לא מגיע למנויים להיות חברי עמותה, המציאות פשוט מראה שמספר חברי העמותה הולך ופוחת מדי שנה, תקן אותי אם אני טועה (אפרופו לתת תשובות לשאלות).
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מה זה מגיע להיות חברי עמותה? אני מנוי בכדורגל. מה מגיע לי בזכות זה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אם הפועל כדורגל הייתה בבעלות אוהדים, לדעתי הייתה מגיעה לך בכך גם חברות לעמותה, אם הייתה כזו.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

בעלות אוהדים אומר שאוהדים מחליפים את בעלי ההון שהיו לפניהם
כלומר, כמו שאני מצפה מהניסנובים להכניס כל עונה כסף להפועל ככה אני חושב שמצופה גם מהעמותה שמחזיקה בהפועל סל.
אם אוהדים לא משלמים דמי חבר ומספיק לעשות מנוי בשביל להיות חבר עמותה שזה למעשה להחזיק מניה
ממה אמורה להתקיים הקבוצה הזו בשביל שאתה תוכל לשאול מי בוחר את השחקנים?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1188 לייקים

אתה ממשיך לדרוש שני מוצרים במחיר של אחד.
זה באמת מאוד יפה שאתה חושב שזה מגיע לך , אבל שורה תחתונה , זה פשוט לא הגיוני.
אני חוזר לאנלוגיה שמאוד מתאימה פה , כשאני קונה נס קפה , זה מאוד ברור והגיוני שאקבל גם חלב , זה לא הולך בלי , אבל עדיין אני צריך לשלם על החלב שאני קונה עם הקפה.

זה באמת עד כדי כך פשוט.

אגב, סתם שאלת תם , ניסית לפנות לעמותה ולהגיד שידך לא משגת כדי לרכוש גם מנוי וגם חבר עמותה אבל אתה מעוניין בכך ואל עזרו לך לממש את רצונך?
או שישר עברת למוד של להתלונן ולדרוש דברים לא הגיוניים?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

כשאתה שואל "ממה אמורה להתקיים" אתה מדבר כאילו 95% מהתקציב זה החברות בעמותה.
שנינו יודעים שזה לא ככה.
יש כרטיסים, מנויים, ספונסרים, אנשים פרטיים (רפפורט עד לפני שנה למשל) ועוד.
אם הקבוצה הזו הייתה חיה רק מחברי עמותה שמשלמים 400 שקל כל אחד היא לא הייתה קיימת כבר מזמן.

בכל מקרה ניסיתי לבדוק באתר של הקבוצה כמה חברי עמותה יש נכון להיום. לא מצאתי.

מישהו יכול לתת פה את המספר?
אשמח גם לדעת לאורך שנים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 נובמבר 2021, 14:24 אין לי מושג את התשובות לרוב השאלות הנשאלות פה (לא שאני מבין איך הן רלוונטיות), אבל לפי אתר גיידסטאר ב-2019 ההכנסות של העמותה מדמי חבר היו 550 אלף ש"ח. כלומר בערך 180 אלף דולר.
רק בשביל לקבל פרופורציות, ג'ייקובן בראון שלפי הפרסומים הוא הזר הכי יקר שלנו אי פעם, מרוויח (לפי מה שפורסם בישראל היום, לפני שאני נחשד כפרופיל פיקטיבי שבעצם שייך לרמי כהן) 140 אלף דולר לעונה.
160,00 דולר אפילו.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

נניח שיש 1000 חברים שמכניסים 400,000 ש"ח בשנה
זה נראה לך סכום זניח שאפשר ככה פשוט לוותר עליו?
ואם היו 2000 חברים זה כבר 800,000 ש"ח אז אולי הכי טוב להפועל זה שהבעלים שלה יגידילו את הסכום שהם מכניסים כל עונה לא?
כמו שאנחנו מצפים מהבעלים של הכדורגל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

סכום זניח לא.
סכום שבלעדיו אין קבוצה ממש לא.

ומה זה "נניח שיש 1000".
מעניין אותי לדעת אם יש מגמה (לפי מה שזכור לי שראיתי בכל מיני מקומות אז אכן יש) של פחות ופחות חברי עמותה מדי שנה.

לכן שאלתי כמה יש היום וכמה היו ב-2016 וב-2012 נניח.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

אם השיקול הוא כלכלי, נראה שהוא לא נכון.
אם השיקול הוא מהותי, חוץ מטיעונים בירוקרטיים, אני גם לא מסכים שהוא נכון. אנשים לא קונים מנוי להפועל רק כדי להכנס למשחק כמו שאנשים לא קונים חברות בעמותה רק כדי להיות רשומים ברשם העמותות. בשני המקרים מדובר באקט של שייכות לקהילה ולקבוצה, אקט שבבסיסו הוא זהה, ולכן אני לא מבין את ההפרדה בין שתי הפעולות.
מבחינה טכנית, אם המנוי עולה 800, ממש לא בעיה לחלק את התמחור ל-1 שקל לעמותה ו799 למנוי, במידה ועושים מנוי, כך שלא תהיה בעיה לעשות הפרדה בין שניהם אם למישהו זה ממש חשוב.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  891 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 15:06 סכום זניח לא.
סכום שבלעדיו אין קבוצה ממש לא.

ומה זה "נניח שיש 1000".
מעניין אותי לדעת אם יש מגמה (לפי מה שזכור לי שראיתי בכל מיני מקומות אז אכן יש) של פחות ופחות חברי עמותה מדי שנה.

לכן שאלתי כמה יש היום וכמה היו ב-2016 וב-2012 נניח.
אני זוכר שהשיא היה בערך בעונת 2015 עם הפתיחה של האולם החדש ומאז זה די יורד בעקביות, אין לי מושג מאיפה להביא כתבות על זה אבל אלו הנתונים שזכורים לי
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

אני לא זוכר במדויק, אבל לפי המספרים שפורסמו בבחירות האחרונות יש ירידה בחברי העמותה.
ואני עדין לא מצליח להבין מה זה רלוונטי.
קבוצה בבעלות אוהדים זה אומר קבוצה שאוהדים לקחו עליה אחריות. המטרה אמורה להיות תקציב גבוהה ככל האפשר לצד שאיפה להשגים
הוקיץ'
קיבל.ה  4108 לייקים

כפי שכתבתי כבר, לפי אתר גיידסטאר ב-2019 הפועל הכניסה 550 אלף ש"ח מ-1500 חברי עמותה. אני מניח שהאוהדים שמשתתפים בדיון לא יודעים להגיד את הנתונים המדויקים עבור כל שנה, אחרת היו אומרים.
אז כן, הפועל לא תקרוס בלי הסכום הזה, אבל כן תצטרך להפחית 45 אלף דולר מהסכום שהיא מקצה עבור כל זר. מה הנקודה שלך?

אגב, צריך להגיד שהפועל לא תקרוס בלי הסכום הזה באופן ישיר, אבל ירידת ליגה אכן יכולה להיות אסון רציני בכל הנוגע להתמודדות עם הגירעון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

זה רלוונטי, כי אם בעינייך הכסף שנכנס מחברות בעמותה הוא מאוד קריטי - כדאי שייעשה בדק בית למה משנה לשנה מספר חברי העמותה הולך וקטן.

אולי זה קשור לזה שמחיר המנוי הוא יקר ואז לא משתלם לעשות את שניהם (לכמה אנשים מבין חברי העמותה אין מנוי הרי? מניח שאחוז חד ספרתי)?
אולי זה בגלל שהרבה אנשים איבדו אמון במי שמנהל את העסק והתייאשו מעוד ועוד ועוד עונות כושלות?
אולי זה קשור לזה שה-400 שקל האלה בפני עצמו זה יקר?

וירידת ליגה היא משהו ריאלי בהחלט עם איך שהמועדון הזה מנוהל כבר כמה שנים טובות.
אם נהיה אמיתיים, אפשר להגיד שהיא גם רק עניין של זמן.
הוקיץ'
קיבל.ה  4108 לייקים

אני בכל הרצינות עושה מאמצים להבין את הנקודה ולא מצליח. אתה אומר שאם כמות חברי העמותה היא קריטית לתקציב צריך להבין למה היא יורדת כל שנה, ואז הפתרון הוא לתת אותה במחיר מנוי? איך זה יעזור בדיוק?
וזה נחמד שאתה טוען שירידת ליגה היא עניין של זמן (על סמך מה? אלוהים יודע. עד כה לא היינו באמת קרובים לזה), אבל אתה איכשהו מתעלם מזה שההצעה שלך תגדיל משמעותית את הסיכוי לירידת ליגה).
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyVinb
שליחת תגובה